GS Bonus Kart - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

Bugün GSBonus'a başvurdum, telefondaki görevli 10 güne kadar geleceğini söyledi. Özellikle sordum yıllık kart aidatının Galatasaray'a bir faydası oluyor mu yoksa yapılan harcamalardan mı kulübümüz kazanıyor diye, FBBonus'ta yıllık aidatın kulübe gittiğini ama GSBonus'ta böyle bir şey olmadığını söyledi. Nedir bu işin aslı merak ettim. Fenerbahçe yıllık aidatlardan gelir elde ederken Galatasaray neden kazanamıyor? Bu konuda bilgisi olan var mı?

Belki Galatasaray kart harcamalarından daha fazla alıyor olabilir..

Ama ben de zannetmiyorum yıllık aidat gidiyordur Galatasaraya fenerbahçenin sözleşmesi neyse odur bizdekide. Hatta ben de bir yerde okumuştum gidiyor diye Galatasaraya

Banka görevlileri çoğu şeyi bilmiyor emin ol geçen gittim Gs Bonus Taraftar Paracard dedim bizde öyle bir kart yok dedi meğersem bilmiyormuş kadın aslında öyle bir kart var bankamatik kartı.

Belki Galatasaray kart harcamalarından daha fazla alıyor olabilir..

Ama ben de zannetmiyorum yıllık aidat gidiyordur Galatasaraya fenerbahçenin sözleşmesi neyse odur bizdekide. Hatta ben de bir yerde okumuştum gidiyor diye Galatasaraya

Banka görevlileri çoğu şeyi bilmiyor emin ol geçen gittim Gs Bonus Taraftar Paracard dedim bizde öyle bir kart yok dedi meğersem bilmiyormuş kadın aslında öyle bir kart var bankamatik kartı.

Benim de aklıma bu geldi. Acaba harcamalardan aldığı pay daha fazla mı diye Fener'e göre. Yalnız 2 farklı müşteri temsilcisi de aynı cevabı verdi. Neyse sonuç olarak Galatasaray'a bir pay kalıyor orası kesin. Onaylanmış kart, bakalım ne zaman geçecek elime.

Yıllık ücretten pay alıyor Galatasaray. Saçmalamış o adam kimse. GS Bonus'un tanıtımında da mevcut bu bilgi.

Yıllık ücretin hukuki olarak bir şeyi yok,,Çoğu banka yıllık ücretlerden dolayı davalık,, Gs sadece harcanan paradan pay alıyor,, Yıllık ücret sadece bankanın cebine gidiyor,, Bankacı sana tabiki gs pay alıyor diyecek,, ne diyecekti ki :)

Gsbonusa başvuru yaptım internetten,kart evime geldi evde olmadığım için teslim alamadım şimdi kartım nerelerde hiç bilmiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum sürekli yönlendirme yapıyorlar kartım Şubatta onaylanmıştı halen ulaşmadı bana bilgi de alamıyorum :(

Gsbonusa başvuru yaptım internetten,kart evime geldi evde olmadığım için teslim alamadım şimdi kartım nerelerde hiç bilmiyorum müşteri hizmetlerini arıyorum sürekli yönlendirme yapıyorlar kartım Şubatta onaylanmıştı halen ulaşmadı bana bilgi de alamıyorum :(

Hangi bankadan çıktıysa o banka ile halletmen lazım dostum.

Az önce aradım kartım iptal olmuş.Şimdi yenilediler 10 gün içersinde geleceğini söyledi bakalım ben yine bekliyorum :)

Arıyorum Müşteri hizmetlerini kurye numarası veriyolar onları arıyorum onlar merkezin numarasını veriyolar bu sefer orayı arıyorum tekrar baştaki aradığım müşteri hizmetlerini aramamı söylüyolar sıkıldım yönlendirilmekten.

Klasik Türkiye işleri... :) Neyse sonunda hallolmuş, sevindim senin adına :)

Gsbonus kullanıyorum bende gayet memnunum

hakkaten o kurye işi tam bi eziyet, kardeşime ek kart çıkartmıştım kart kayboldu bankaya bildirdim yeni kart yaklaşık olarak 9-10 aydır kuryede yalan veya abartma değil cidden öyle, kartın akıbetini bilen yok aradan 3-4 ay geçtikten sonra arayıp sorduğumda 1 hafta içinde gelecek demişlerdi, 1 hafta sonra gelmedi tabi ki tekrar aradım evde kimse yoktu dediler halbu ki evde hep birileri vardı, o gün bugündür kart gelecek daha :D

Kartım geldi, mutluyum. Anlaşılan bu kurye konusunda ciddi bir sorun var. Aktif diye bir kurye firması ile anlaşmışlar, adamların dünyadan haberi yok. İş adresime yönlendirdim kaç defa ama yine evime gelmiş kurye. Allahtan komşuma teslim etti de alabildim komşudan yoksa bir 2 ay daha alamazdım heralde.

Arkadaşlar bu GS PARACARD denizbanktan almıştım bu kartla internetten hiç bişey alamıyorum. hele gsstore.org dan alışveriş yapamıyorum forma falan alacaktım, bu nasıl iş yaw kredi kartına alternatif olarak aldım ama hayal kırıklığı yaşıyorum bi işe yaramıyor :(:eek::confused::sad007:

. aynı sorunu yaşayan varmı acaba ?

Kartıma bir türlü kavuşamıyorum telefonla halledemedim şubeye gittim ordan yenilettim buraya kadar herşey normal.Bugün de kartım geldi ama normal bonus bu banka işleri gerçekten sıkıcı.

Kartımı şimdi gsbonusa (garanti) çevirebilirmiyim bide hangisi daha avantajlı bilgisi olan yönlendirirse makbule geçer.

Kartıma bir türlü kavuşamıyorum telefonla halledemedim şubeye gittim ordan yenilettim buraya kadar herşey normal.Bugün de kartım geldi ama normal bonus bu banka işleri gerçekten sıkıcı.

Kartımı şimdi gsbonusa (garanti) çevirebilirmiyim bide hangisi daha avantajlı bilgisi olan yönlendirirse makbule geçer.

...

Geçen pazartesi kartı çıkarttırdım.Salı günü kargoya verdik diye mesaj attılar 1 hafta oldu hala kargoda nerden geliyor bu kart anlamadım ki.

Bende Garanti GS Bonuscard kullanıyorum. Bütün taraftarlarımızı kulübe maddi destek sağlamak amaçlı Gs Bonuscard kullanmalı :yenieek: Store'larda ve kombine alırken çok önemli avantajları var...

Üst Alt