Hakem ve VAR Değerlendirme Başlığı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakem ve VAR Değerlendirme Başlığı

Suç bizimkilerde susmayacaksın her hatayı o maçtan sonra söyleyeceksin.

Süper cup Rodri
Erzurum maçı Rodri
Paşa maçı verilen uyduruk penaltı

Aman ya bir şey olmaz dersen yüklendikçe yüklenirler sana.

Q7, Babel, Lens, Ozi, Pepe, Medel hepsi kasap gibi her maç rakipleri ezip geçiyorlar 6 sının aynı anda kırmızılık hareket yapmadığı maç yok illa biri yapıyor ama es geçiliyor Konya maçı Q7, Kayseri maçı Lens gibi çıkıp laf etmezsen daha da devam eder bunlar.
Adamlar 15-16 ve 16-17 sezonlarında çok alıştılar şimdi VAR'dan korkuyorlar normal şekilde maç kazanamayınca bu kadar itiraz etmeleri gayet normal :D

Suç bizimkilerde susmayacaksın her hatayı o maçtan sonra söyleyeceksin.

Süper cup Rodri
Erzurum maçı Rodri
Paşa maçı verilen uyduruk penaltı

Aman ya bir şey olmaz dersen yüklendikçe yüklenirler sana.

Q7, Babel, Lens, Ozi, Pepe, Medel hepsi kasap gibi her maç rakipleri ezip geçiyorlar 6 sının aynı anda kırmızılık hareket yapmadığı maç yok illa biri yapıyor ama es geçiliyor Konya maçı Q7, Kayseri maçı Lens gibi çıkıp laf etmezsen daha da devam eder bunlar.

Katılıyorum, bizim taraftar hakem hatalarıyla karşılaşınca büyütmüyor. Sonra yavuz hırsız ev sahibi bastırırcasına algıyı sana çeviriyorlar bir anda.

Bunların amacı ne anlamadım yusuf namağlu gidince hakemlerdemi değişecek? yoksa kendi maçlarında hep bjk lı hakemmi verilsin istiyolar?

Kol haric kendi kalesine en yakin uzvundan cizgi cekiyorlar

Yandan ofsayt kamerasindan gosterdiler , cok zor degildi bu seferki

Evet ama tv de izlerken anlasilacak tatminkar boyutta goruluyor

Bilgisayar veya ozellikle telefon ekranindan bakiyorsan , ondan dolayi bit kadar gorunuyor olabilir

Ben de bazen telefondan anlamiyor bilgisayardan aciyorum , bazen o bile ayirmaya yetmiyor salonda dev ekranda bakiyorum

Golden önce faul olursa gol iptal ediliyorya, yanlış korner kararı veya faul kararı sonrası gol olması durumunda bir yaptırım olabilir mi

Hayir , hakem bir ofsayti kacirir ama gol olursa , bugun oldugu gibi iptal oluyor

Ama o pozisyon golle degil kornerle sonuclaniyorsa , korner kullanildigi anda defter kapanmis oluyor , ve var da kornere karisamadigi icin , eger yardimci ve orta hakem kornerden bir sebeple vazgecmez ise gol gecerli oluyor

Bir de birşey daha dikkatimi çekti
Geçen maçların birinde lehimize penaltı düdüğü çaldı hakem düdük çalındığı sıra top bizim oyuncumuzun kontrolündeydi ceza sahası ile korner bayrağı arasında bir yerde sonra hakem vara gitti penaltı iptal oldu ve topu oyuna rakip takım soktu centilmenlik ayağına bize attılar ama bizim avantıjımız yok oldu sonuçta topla rakip sahada tehlikeli bir konumda idik.

Bir de birşey daha dikkatimi çekti
Geçen maçların birinde lehimize penaltı düdüğü çaldı hakem düdük çalındığı sıra top bizim oyuncumuzun kontrolündeydi ceza sahası ile korner bayrağı arasında bir yerde sonra hakem vara gitti penaltı iptal oldu ve topu oyuna rakip takım soktu centilmenlik ayağına bize attılar ama bizim avantıjımız yok oldu sonuçta top rakip sahada tehlikeli bir konumda idik.

Yavşak Cücü hepsini hesaplıyor.

Hakemin uygulamasi dogru fakat kursun askerler gibi herkesi oyunun durdugu yere sabitleyemeyecegin icin malesef boyle magduriyetler olabiliyor

Baska bir ornek daha vereyim . Mesela hakem ofsayt suphesi icinde ama gol pozisyonunu kesmemek icin bayrak kaldirmiyor

Ama top kaleye degil kornere gidiyor , o esnada bayragi kaldirmak zorunda

Kaldirdigi bayrak yanlis ise , korner heba oluyor ve haksiz yere top savunma takimina geciyor

Yani ofsaytla penaltiyla filan sonuclanmadigi takdirde ofsaytlardaki hatalar aynen devam edecek

Üst Alt