Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Geçen sezonun 1. yarısının nasıl bittiğini hatırlatmak istiyorum. Skibbe'nin Galatasaray'ı saha da döktürüyor. Tüm Türkiye Arda-Baros-Kewell-Lincoln süper dörtlüsünü konuşuyor. Cassio Lincoln Lig TV Maraton programında 1. yarının en iyi futbolcusu seçildi. İlk yarının asist kralı olduğu da dillerden düşmüyor...Ve ikinci yarı. Polat'ın gereksiz konuşmaları, Skibbe'nin yanlış futbolcu tercihleri ve Bülent faciası...Aynı filmi görmek istemiyorum...

Rijkaard Kewell'i içinde bulunduğumuz sezonun başında ısrarla yedek bırakıyordu. Oynadığında kolay gol attığı halde. Bazen teknik direktörler anlaşılmaz işler yapıyorlar. Rijkaard ikinci yarı Kewell'i yedek bırakabilir yine. Bu sezon Rijkaard'ın sebepsiz yedek bıraktığı isimler yüzünden çok puan kaybettik.

Hani nerde efsaneniz? Hani nerde benle burda tartışmaya giren adamlar? Kewell Galatasaray' da efsane değildir. Olamaz. Yönetim bile benim gibi düşünüyor ki 2 ay sakat diye adamı kapı dışına koydu (ki son derece doğru bir karar). Biz birşey biliyoruz ki söylüyoruz

Hani nerde efsaneniz? Hani nerde benle burda tartışmaya giren adamlar? Kewell Galatasaray' da efsane değildir. Olamaz. Yönetim bile benim gibi düşünüyor ki 2 ay sakat diye adamı kapı dışına koydu (ki son derece doğru bir karar). Biz birşey biliyoruz ki söylüyoruz

Dur bakalım orada! Kewell gönderilsin,neler oluyo herkes görür;)

Yönetim senin gibi düşünseydi sakatlandığı gün sözleşmesi feshedilirdi. ;)

Bu nasıl bir efsanedir ki 2 ay sakat diye bileti kesiliyor? (hem de kiralık bir oyuncu için) Hagi' ye böyle birşey yapılır mıydı? Hakan Şükür' e böyle birşey yapılır mıydı? Yapılmazdı. Çünkü bunlar gerçek efsanelerdir. Kewell ise Galatasaray için Kosecki, Souness gibi sıradan bir yabancıdır.

Bizimle bir basari kazanmasi lazim. Örn.: Prekazi bizimle Sampiyon klüb'ler kupasinda yari final oynadi+3-4 tane sampiyonluk. Hagi'yi anlatmaya gerek yok. En basitinden Mondragon: 1 Sampiyonluk+1 Türkiye Kupasi (7b'e 5-1'lik efsane maç)

Ayhan Akman da efsane sana göre o zaman. Kaç tane kupa kaldırmış adam sonuçta. Emre Aşık da öyle olmalı keza. :rolleyes:

Zaten böyle sessiz sedasız gönderilişiyle birçok taraftarın kalbinde efsane olacak...

Üst Alt