Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Galatasarayda iki tane adami seviyorum;biri kewell,biri m.topal.

Iyi topcular ama once adam gibi adamlar.

Ben Galatasaray ' lı olmasam Galatasaray ' dan sevdiğim futbolcular arasında Neill ve Hakan da olurdu heralde.

başımıza ne geliyorsa bu tür davranışlar yüzünden geliyor.tamam Harry taraflı tarafsız herkesin cok sevdiği gbir futbolcu.unutamayacağımız futbolcularımız arasında ama amatörce davranıp sakat adamı kadroda tutup sağlam adamı göndermek bize çok şeye mal oldu.Malesef hem yönetim hemde taraftar olarak nerde ne şekilde davranacağımızı bilmiyoruz.fenerliler bunu cok iyi yapıyorlar

başımıza ne geliyorsa bu tür davranışlar yüzünden geliyor.tamam Harry taraflı tarafsız herkesin cok sevdiği gbir futbolcu.unutamayacağımız futbolcularımız arasında ama amatörce davranıp sakat adamı kadroda tutup sağlam adamı göndermek bize çok şeye mal oldu.Malesef hem yönetim hemde taraftar olarak nerde ne şekilde davranacağımızı bilmiyoruz.fenerliler bunu cok iyi yapıyorlar

Bence Galatasarayin Kewelli gondermemesi cok dogru bir karar;hersey basari degil;vefa denen bir sey var.

Bizimkiler cok yapti bunu;luciano da,edu da,appiah da...

Futbolcu sakatlandi diye gonderilmesine karsiyim;belki yanlis,profesyonel olarak dusununce,ama bence dogrusu yine de sizin yaptiginiz.

Dogru,onlar da efendi adamlar;ama hakan kadikoyde attigi golden sonra yaptigi hareketle beni cok sasirtmisti.

Aynen ya o adamı bile çıldrıtmışlardı 90 dakika kime küfür edilse aynen h.balta gibi hareket yapardı o ki ben olsam gol atsam düşünemiyorum bile neler yapacağımı :)

Kewell bugün takımla birlikte antrenman yaptı.Kewell'ı büyük ihtimalle tekrar GS formasıyla bu sene izleyebileceğiz.

Kewell'ın sakatlıkları ve yakışıklılığı efsane olmaya aday elbette, onun dışında Hagi, Popescu, Hakan Şükür, Ergün, Arif, Taffarel, Mondi, Bülent gibi adamların yanında esamesi okunmaz.

Efsane oluyor ama 2 senede en çok sakat kalan futbolcu olarak.

Üst Alt