Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular"

Cevap: Hayri'den DEV arastirma: Bir ara yildizi parlayip sonra yok olan yabanci futbo

Kennedy vardı :D Hakan Yakın ( ulan bu adam nasıl gitti hayret ), Ribery :)

Cevap: Hayri'den DEV arastirma: Bir ara yildizi parlayip sonra yok olan yabanci futbo

Neden yazdığım belli ;)

gençlerbirliği nde KHUSE ve KONA vardı,yazıldımı bilmiyorum...

2002'de Radu Niculescu diye bir romen gelmişti... sadece şampiyonlar liginde liverpool'a attığı gol var hafızamda:) (bakınız gol o gol sevinci)
451-47272-radu4.jpg

bizden sonra sanırım bjk'ye ordan da ankaragücüne gitmişti..en son 2004'e çin takımı fc Changchun Yatai'de oynamış :S

Radu 'nun daha önemli bir golü Samsunspor deplasmanında attığı goldür. 1-0 kazanmıştık ve şampiyonluğu getiren en kritik gol olmuştu o gol.

DArdanelde iki oyuncu vardı musisi ve kompela:D

Musisi : Aids'den hayatını kaybetmiş :(

Petrol Ofisi´nden Besiktas´a transfer olan Nartallo:)

Hatirlayan varmi o adami?

Hocam o herif nereye parlamis onu da bir bilsek hani.

Osvaldo Nartallo . Iorfa'dan bile kötü transfermiş :)

Ben hatırlıyorum onu ama Beşiktaş'tan Petrolofisine gitti.Ayrıca abartıldığı kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.Francesko diye bir adam daha gelmişti onu 1. maçytan sonra göndermişlerdi..

Jardel'e karşılık gelen ve neredeyse hiç oynamayan Spehar,Horvath,Mbo Mpenza üçlüsü..Mpenza neden hiç oynatılmadı anlam verememiştim.Hazırlık maçında bile oynamadı adam..

Üst Alt