Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hayri'den DEV Araştırma: "Bir ara yıldızı parlayıp sonra yok olan yabancı futbolcular"

Cevap: Hayri'den DEV arastirma: Bir ara yildizi parlayip sonra yok olan yabanci futbo

Del Solar, Amaral, Stavrum (BJK)

Milorad Koraç (Erzurumspor)

Alexander Löbe (Erzurumspor, Trabzonspor, Malatyaspor)

ve en önemlisi

Efsane futbolcu Sabin Ilie (FeBe)

Cevap: Hayri'den DEV arastirma: Bir ara yildizi parlayip sonra yok olan yabanci futbo

130273060730134139mm3.jpg

Toparlayamadi bir daha!

ortega_mac.jpg

Yeni yeni kendine geliyor!Aziz Yildirimin etkisini atamadi daha tam!

Benim unutamadığım anadolu kulüplerinin gözde forveti colibaly:D o zamanlar çok küçüktüm çok güzel goller atardı ya! her sene klüp değiştirirdi ne günlerdi be...

Benim unutamadığım anadolu kulüplerinin gözde forveti colibaly:D o zamanlar çok küçüktüm çok güzel goller atardı ya! her sene klüp değiştirirdi ne günlerdi be...

Bahsetmiştik ondan.Benim de hafızamdan asla silinmeyecek biri.Saçları olsun, golleri olsun.

ricardinho.jpg

Bjkliler coşmuştu bu herif gelince çokta iyi oyuncuydu ama bekleneni veremedi

komik bi fernand coulibaly röportajı

fransa'ya girmen mi yasaklandı? niye dönemiyorsun?

- askerlikten kaçtım. 18 yaşında arabistan'da oynarken, gel askerlik yap dediler. burada kazandığım paraları verin, hergün askere giderim dedim. o yüzden fransa'ya giremiyorum. yedi sene memlekete girmeme cezası veriyorlar. altı yılım doldu.

sen çözdün mü türkiye'yi?

- inan bana ki vallahi çözdüm. ne kadar sahtekarsan, o kadar iyisin burada. herşeyi yapacaksın ama gizli yapacaksın. yoksa ba$ın belaya giriyor. teknik direktöre hata yapıyorsun, ya da ba$kana, sen bana yalan söylüyorsun, denmiyor. allahım yarabbim, kimse kabul etmiyor ki böyle bir şeyi. herkes, tamam ba$kan haklısın, evet hocam doğrusun, diyor. yalaka çok. ama burayı anlamak için bir değil, en az üç yıl lazım.

paragöz olduğun söyleniyor. dinin imanın para mı?

- coulibaly'nin parasını ver coulibaly sorun olmaz. ben profesyonelim. türkiye'de kimsem yok. e$im bile yok. ak$am eve gidince hemen ''yatak odasına'' [ahaha] gidiyorum. sabah da antrenmana. ben neden bunu yapıyorum? para kazanmak için. sözle$me imzalıyoruz. para ödenmesi konusunda sorun çıkar diye bir madde yok. ba$tan söyleseler o zaman sorun çıkarmam. ama pazartesi gel paranı al diyorlar, olmuyor çar$amba gel diyorlar. günler bitmiyor bir türlü.

sahada kızınca türkçe mi, fransızca mı küfrediyorsun?

-türkçe daha iyi. sahada o kadar küfür var ki zaten ben türkiye'de merhabayı bilmezken o. çocuğunu biliyordum.

Bu eziklerde bide petrov vardi onuda unutmamak lazim

Richard_Kingston.jpg

Richard Kingston

Elazigspor'da falan oynamisti bize yedek kaleci diye almistik fakat 1 mac bile oynamadan gonderilmisti.

Adam PRM lige gitti Türkiye'den.Nasıl gittiğini hala anlamış değilim orası ayrı.

Richard_Kingston.jpg

Richard Kingston

Elazigspor'da falan oynamisti bize yedek kaleci diye almistik fakat 1 mac bile oynamadan gonderilmisti.

İddi Salihu, Yaw Rush, Stefhan Appiah gibi Ganadan altyapımıza gelmiş, bir nevi alt yapımızdan yetişmiş ama birtürlü dikiş tutturamayarak sürekli kiralık olarak verilmiş bir kalecidir. Yani bize yedek kaleci olarak gelmemiştir, kiradan geri dönmüştür ve 2004-2005 sezonunda 1 maç oynamıştır adından Ankaraspora gönderilmiştir :D

Tijani Babangida vardı

Gençlerbirliği'ne transfer olmuştu.

12 maç filan oynadı 2 yada 3 golü vardı. Adam sağ kanatta fırtına gibi esiyordu.

Bu denli büyük bir futbolcu nasıl geldi, neden geldi anlayamadan bir anda ayrıldı gitti Vitesse'ye sonra kayboldu gitti.

babangida kaybolmadı plas station 1 de master lig oynayanlar bilir oranın fix adamıyıdı babangida ilk transferim hep o olurdu benim 4-3-3 de ileri 3lünün sağında oynatırdım hep:)

galatasaraylı pratesi ve muhammet sarr ı da sayabiliriz kaybolanlara:D

İddi Salihu, Yaw Rush, Stefhan Appiah gibi Ganadan altyapımıza gelmiş, bir nevi alt yapımızdan yetişmiş ama birtürlü dikiş tutturamayarak sürekli kiralık olarak verilmiş bir kalecidir. Yani bize yedek kaleci olarak gelmemiştir, kiradan geri dönmüştür ve 2004-2005 sezonunda 1 maç oynamıştır adından Ankaraspora gönderilmiştir :D

Ne yani biz Kingston'i 10 yil boyunca surekli kiraladik mi takimlara? Ben En son Ankaraspor'dan aldik diye biliyorum. Bu arada Appiah hangi takimin altyapisindaydi TR'de? ve FB'den niye ayrilmisti o?

Ne yani biz Kingston'i 10 yil boyunca surekli kiraladik mi takimlara? Ben En son Ankaraspor'dan aldik diye biliyorum. Bu arada Appiah hangi takimin altyapisindaydi TR'de? ve FB'den niye ayrilmisti o?

en son hangi takıma bonservisiyle verildi bilmiyorum ama biz sürekli kiralık verdik kingston'ı.

Appiah'ta Hearts of Oak alt yapısında yetişmiş bir futbolcu daha sonra bizim altyapımıza geldi. Beğenilmiyerek gönderildi ve Udineseye gitti, ordan parma juve derken f5'e transfer oldu. F5'ten ayrılma sebebi ise sağlık, damarlarındaki problem yüzünde uzun süre futboldan uzak kaldı ve F5 sözleşmesini dondurdu ve yerine maldonadoyu aldı. Appiah bu duruma itiraz edince serbest kaldı vs...

Bir gece tv izliyordum baktim bizim Kingston, ghananin milli maci ama ne göreyim Kingstonun üstünden bizim Galatasarayin kaleci kiyafeti var :)

Üst Alt