Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak

Cevap: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak

---------------------Muslera(Eray)---------------------

Eboue(Ujfa)-Semih(Gökhan)---Ömer(Dany)-Carlinhos(Riera)

------------Melo(Yekta)-----Selçuk(Engin)--------------

Hamit(Aydın)-----------------------------Riera(Amrabat)

-----------------Sneijder(Emre Çolak)------------------

-----------------Burak(Elmander/Umut)------------------

+ Sabri

Ufuk,Hakan,Çağlar,Ceyhun,Baros gönderilmeli

Sercan, Furkan kiralanmalı BENCE

gökhan zanı yazdığıma bakmayın ujfa oynar stoper :D

Dany yine rezalet mi oynadı ? Yine ?

Naptın hocam ya özellikle son maçlarda mükemmel bir Dany vardı herkesin en çok tırssa da bi hata yapcak diye maçlardan sonra en çok beğendiği adamlardan biriydi genelde ... Balta kısmı zaten yorumsuz

ben begenmiyorum . bir kac mac haric her zaman saatli bomba dany. bu güvensizligi ama tüm takimada yayiyor malesef. balta bile dany den iyidir .en azindan oyunu kurmasini beceriyor arkadan. panik yapmiyor deli danalar gibi. Dany inin yaptigi posisyon hatalari amatördeki oyuncular yapmiyor yahu. bunu stada macda canli izleyince belli oluyor. biraz defansiv futboldan anlamak lazim ama tabiki :) Dany inin iyi tarafi ama ne bilyiormusun?!

Adam yaptigi hatalari posiyon hatlarini gidip cogunu kapatmaya calisiyor yinede ama her zaman da olmuyor malesef isde. 1.2.3 hata 4 kere hatani kapata bilirsin hizinla ama 5cisinde artik olmuyor.

Hakan Balta ilk yarı rezaletti.Alanyaspora karşı bir kere çizgiye inemedi.Top kontrolüde çok kötü.

Cevap: Re: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-2 Galatasaray | D.A | Lig TV

Geçen sene ile bu sene oynayan takım ile dağlar kadar fark var. Geçen sene forvetlerimiz 442 oynamak için uyumluydu. Engin çok iyiydi. Selçuk süper ötesi bir sezon geçirdi. Ujfalusi reis vardı takımın lideri gibiydi. Takımın en az yarısı değişti/oynayan oyuncuların performansı düştü.

Nedense 2. yarı hiçbirşey yazmamışsın :yenieek:Ettiğin duanın tutmadığı için üzüldüm..

hocanın dediklerini madde madde yazrsanız çok makbule geçer,Şuan izleyemiyorumda :yenieek:

selçuk-melo-emre rotasyon yekta-engin-hamit

gercektende cok kaliteli ve potansiyelleri gayet yüksek olan Yerli Orta Saha Futbolcularimiz var yau :) güzel ..Stopere de bir Ömer Toprak veya Serdar Tasciyi aldikmi birde Kerim Frei alindimi ohh ohh tadindan yenmez :D

--------------------- Muslera-----------------------

Ebue-------Semih-----------Dany-----Carlinhos

-------------Yekta---------Melo--------------------

-----Ambrabat-----Selçuk-----Emre(Transfer)

-------------------Elmander(Burak)----------------

4-2-3-1 özellikle CL de süper olur.

Carlinhos falan yazmayın artık rierayı gördünüz

Fatih Terim: Ben Galatasaray'da transfer yaparken gelecek yıllarıda düşünmek zorundayım.

Genc oyuncular üzerinde çalısıyoruz demek ki :D

Cevap: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | 2.Y | Lig TV

Emre çok iyi. Hala bazıları beğenmiyor falan. Anlamıyorum.

Emre anca böyle takımlara karşı etkili olur..3-5 sn durucakta sonra pas atacakta ligde yada şampiyonlar liginde yaptırmazlar adama...Pasları kötü deil ama çok fazla düşünüyor,tek pas olayı yok yani Emre de...Çalım yeteneği zaten 0..Depar atamaz..Eeeee

Maçı izlemedim de Alanyaspor'dan iki gol yemeyi nasıl becerdik acaba :confused:

Üst Alt