Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak

Cevap: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | Maç Sonucu | 6 Ocak

Carlinhos falan yazmayın artık rierayı gördünüz

Usta iyi güzel diyosunda savunma olarak verdiği katkıyı gördük önemli maçlarda. Braga deplasmanı mesela, Fener maçında'da Kuyt baya hırpalamıştı Riera'yı böyle maçlarda parlaması çok normal. Schalke maçında Farfan'ın karşısında pek şansı olmaz.

Cevap: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-6 Galatasaray | 2.Y | Lig TV

Emre anca böyle takımlara karşı etkili olur..3-5 sn durucakta sonra pas atacakta ligde yada şampiyonlar liginde yaptırmazlar adama...Pasları kötü deil ama çok fazla düşünüyor,tek pas olayı yok yani Emre de...Çalım yeteneği zaten 0..Depar atamaz..Eeeee

Emre'de ki sıkıntı bence kanat oynaması. Kanat oyuncusunun dikine oynaması gerekiyor misal Aydın gibi, ama Emre orta saha çıkışlı olduğu iin kanatta oyunu yavaşlatıyor bu yüzdende göze hitap etmiyor hiç bi maçta ortada oynadığı maçlarda çok daha etkili oldu şimdiye kadar. Ayrıca tek pas, depar konusunda kesinlikle katılmıyorum.

Usta iyi güzel diyosunda savunma olarak verdiği katkıyı gördük önemli maçlarda. Braga deplasmanı mesela, Fener maçında'da Kuyt baya hırpalamıştı Riera'yı böyle maçlarda parlaması çok normal. Schalke maçında Farfan'ın karşısında pek şansı olmaz.

Carlinhosun defansı daha kötü diyorlar

Sistemle filan alakasi yok sene basindan beri dedigimiz olay.Hala sorunun Burak ve Umut gibi top oynamasini bilmeyenadamlardan kaynaklandigini gormeyecekseniz artik pes.Ben Terimin olayin farkinda oldugunu dusunuyorum ve geregini yapacagina inaniyorum transferlerle

Insallah Bir forvet ve bir forvet arkasi transferiyle bu ikiside yedek kulubesine gidecek.Istedikleri kadar son vurus yapsinlar ben kendi adima takimda iki pas yapamayan adam gormek istemiyorum.Butun yari futbol zevkimizin icine ettiler.Bu ikisi sahadayken kimi alirsan al asla guzel ve akici futbol oynanamaz.

Üstad sonunda duygularıma tercüman birisi çıktı,oh be kaç zamandır aynen bunu söylüyorum,yüreğine sağlık ;)

--------------------- Muslera-----------------------

Ebue-------Semih-----------Dany-----Carlinhos

-------------Yekta---------Melo--------------------

-----Ambrabat-----Selçuk-----Emre(Transfer)

-------------------Elmander(Burak)----------------

4-2-3-1 özellikle CL de süper olur.
Burak Cl'de cok kotu 18'e bile almayalim

Emre anca böyle takımlara karşı etkili olur..3-5 sn durucakta sonra pas atacakta ligde yada şampiyonlar liginde yaptırmazlar adama...Pasları kötü deil ama çok fazla düşünüyor,tek pas olayı yok yani Emre de...Çalım yeteneği zaten 0..Depar atamaz..Eeeee

ilallah abi ya, adam kanat oyuncusu degil, ortaya cekildigi anda soldaki performansinin cok daha üstüne cikiyor.. calim yetenegi sifir mi?? allah askina ya yere vurmayin su cocugu bu kadar.. adam tabi herzamanki gibi 2-3 adam birden gecmeye calismazsa kolay adam gecer.. rieraya attigi pas(rieranin golünde) bence cok üst düzeydi.. adam manchester uniteda karsi ilk macimizda burakin geri dönen sutunda golü atsa yere göge sigdiramazdi herkes..

rieranın gol atmasına cok sevindim

engin,yekta iyiydi.emrede iyiydi

yekta her mac daha iyiye gidiyor.. bence ilk 11 oyuncusu oldugunu gösteriyor..

Cevap: Re: Hazırlık Maçı | Alanyaspor 2-2 Galatasaray | D.A | Lig TV

Nedense 2. yarı hiçbirşey yazmamışsın :yenieek:Ettiğin duanın tutmadığı için üzüldüm..

Bende senin gibi 2. yariyi izleyemedim, yolda oldugum icin. Ben ilk yarida ki oynanan oyunu hic begenmedigim icin sinirlendim. Ben cok cabuk sinirlenen biriyim ama 2. yari tek forvet oynayinca yorumlara ve skoru görünce daha iyi oynadigimiz bir gercek.

Bu maçla ilgili analiz yapmaya gerek yok bence. Emre Çolak da iyi oynadı mesela ama yaptığı iki asistte de çok boşluk vardı Ligde böyle alanlar bulamadığı için bir şey yapamıyor. Önemli olan bunu tüm maçlarda göstermek.

Üst Alt