Hazırlık Maçı | Levski Sofya 0-2 Galatasaray | M.S | 8 Ekim | GSTV - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Levski Sofya 0-2 Galatasaray | M.S | 8 Ekim | GSTV

Rieking harbi kral

Muthis konusuyor

Tr kupasinda bol bol alt yapili kdrolar bekleyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maca baktığımda Sinan'ın neden hala yedekte bekletildiğini anladım biraz totosu kalkmış kendini maça hiç vermedi eğer böyle devam ederse devre arası kiralık verilebilir. Kerem'i ilk defa izledim ümit vaat etti. Cavanda'nın 60 dklık kondüsyonu var gibi maç eksiği belli oluyor. Sabri, Salih, Linnes, Hamit devre arası yada sezon sonu gitmeli. Gökay'ı merak ediyordum keşke alsaydı oyuna. Mustafa'yı ise bir 10-15 dk izleseydik keşke kupa maçında belki izleriz son 10-15 dakikalarda.

Riekerink: "Maçtan önce oyuncularımdan bu maçı bir hazırlık maçı olarak görmemelerini istedim çünkü burası Galatasaray."
Riekerink: "Oyuncularımın gösterdiği performanstan memnunum."
Riekerink: "Milli takım aralarında gençlere şans vereceğimizi söylemiştim. Geldiğimden beri Mustafa Kapı'nın yeteneklerini biliyorum."
Riekerink: "Altyapıdan oyuncular çıkarmak bizim için bir zorunluluk. Galatasaray altyapısının gayet iyi çalıştığını düşünüyorum."

Üst Alt