iyi olsaydı bırakmazlardı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iyi olsaydı bırakmazlardı

Yerine göre çok doğru bir laf bu ,,

misal PSV gibi bir klüpte oynayıp oradan Kayseriye postalanıyorsan bu laf tamda senin için söylenmiş bir laftır .

oğuzhan iyi olsaydı arsenal bırakmazdı . Bir tanede benden gelsin :D

Her futbolcu her takımda iyi oynayacak diye birşey yok. uyum meselesi.

Nuri B.Dortmunda çok iyi idi Real M. liverpolda vasatı aşamadı döndü B.Dortmunda yine banko oynuyor kloppun vazgeçilmezi. Ha ben çok beğenmiom ama o ayrı konu.

Sterling liverpola gitmeden önce çok iyi değildi.Liverpolda şov yapıyor.

Hagi bize geldiğinde Avrupada tutunamamısdı . Herkezin beklentisi büyükdü ama basarılı olamamışdı ama GS da HAGİ oldu tekrar.

bu uyum meselesi.

En güzel bir diğer örnek Melo.

Juventusa rekor bonservise gitti. Orda oynayamadı italyada yılın bidonu seçildi.

Ama GS da harikalar yaratıyor.

Dünyada onun gibi defansif özelliği top kapma atak kesme özelliği çok üst düzeyde olupda onun kadar oyunu iyi yönlendiren dikine pas atan sayısı 1 elin parmaklarını geçmez...

Ben o kadar avrupa maçı izlerim melo gibi ters toplar atanı dikine oyunu iyi kuranı çok fazla görmedim.

ok.gif
AlkAnelka - 03.02.2014 17:22

İyi adam olsa Boca bırakmazdı devre arası

Burdisso için diyor vatandaş

Dany iyi olsa bırakmazdık..

amrabat iyi olsa bırakmazdık..

Demekki cümlenin yerini bulduğu zamanlar da var..

Ben yaptığımız transferlerden şikayetçi olanlardan değilim.. hepsi iyi oldu ama boca gibi Galatasaray ayarında olmayan bir takımın taraftarının kurtulduk diye zil takıp oynadığı bi oyuncuya kıllanırım..

Umarım korkulan olmaz.. neyse Dany nin gitmiş olması kimseyi almasak da beni mutlu ediyor..

Burdisso belki kötü çıkar ama Dany gibi amatör küme ayarında olmadığına eminim..

Üst Alt