iyi olsaydı bırakmazlardı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iyi olsaydı bırakmazlardı

Bunun cok örnegi var. Su an göz önünde olan tanninmis futbolculardan aklima hep Pogba ve Pique gelir. Ikisi de United oyuncusuyken, gönderildiler. Pique den en azindan 5 milyoncuk kazandilar :D

para sebebiyle bırakmak ve bırakmak olarak ayrılırsa; bale, ronaldo, sneijder, muslera vs. ilk gruba girer. ontivero değil

bir futbolcunun iyi olup olmadığı oynadığı takım içerisinde gösterdiği performans ile alakalı... barcelonayı hayatınızda hiç seyretmediğinizi düşünün... öyle bir takım yok... arjantin mili takımındaki messi dünyanın en iyi futbolcusu mudur???...

nereden ve hangi form da olduğu çok önemli değil... futbolcunun alt yapısı, futbol karakteri ve galatasaray takımı içerisinde göstereceği performans önemli olmalı... daha futbolcu gelmeden leş, çöp gibi yakıştırmaları yapan arkadaşlar kusura bakmasın bu tip yaklaşım futbol cehaletidir...

Bakın kardeşlerim bu önermenin tuttuğu futbolcular var tutmadığı futbolcular var. Demekki bu başarılı bir önerme değil. Kullanmayın artık bi sonraki transfer döneminde şu cümleyi plizzz:(

Zamanında Melo'ya bidon diyerek transferiyle alay eden bir takım kesimler şimdi ''Orta sahada bir Melo'muz yok'' diye yakınıyorlar.Ve yine zamanında Sneijder iyi olsaydı Inter bırakmazdı diyen yine bir takım kesimler şimdi ''İşte 10 numara farkı'' diyor.

Katılıyorum ama drogba konusu farklı. Bırakmak istemediler . Tutamadılar drogbayı. Bale de paraya bakın aynısı ronaldo için gecerli galiba.

Hagi iyi olsa barça bırakmazdı. Hatta FT bile ben avrupanın bitmiş futbolcularını istemiyorum demişti hagi için.

fatih altaylı provokatörünün senaryosu o terimin lafı değil,terim yeter ki hagiyi alalım ben bu sezon para almasam da olur demiştir zamanında,videosunu da paylaşabilirim bu açıklamanın ama 150 kez paylaştığım için sıkıldım artık

fatih altaylı provokatörünün senaryosu o terimin lafı değil,terim yeter ki hagiyi alalım ben bu sezon para almasam da olur demiştir zamanında,videosunu da paylaşabilirim bu açıklamanın ama 150 kez paylaştığım için sıkıldım artık

"Fatih Terim her maç sonrası Hagi’yi göndermek istiyordu, biz engelliyorduk.. Ama 4 yıl birlikte çalıştılar, büyük başarılara imza attılar..” F. SÜREN

Sayın başkan da mı provoke etmiş?

"Fatih Terim her maç sonrası Hagi’yi göndermek istiyordu, biz engelliyorduk.. Ama 4 yıl birlikte çalıştılar, büyük başarılara imza attılar..” F. SÜREN

Sayın başkan da mı provoke etmiş?

terim hagiye bitmiş topçu dedi demek ayrı, başkanın açıklamaları ayrı bir konu

yöneticilerin ağzından haginin transferi 24.20 ye saralım direk

[media]https://www.youtube.com/watch?v=C1Q_-20lfCo[/media]

Boş beleş konuşuyorlar işte, Manchester united pogba gibi adamı bıraktı, Avrupalılar hata yapmaz gibi tuhaf bir inanış var bazılarında

performans takıma göre değişebilen bi grafiktir

Amrabat misal..

malagada iyi oynuyor deniliyor

bize gelsin yine bir şey yapamaz

takımın oyuncularına göre değişir bu performans

anlatabildim mi?

performans takıma göre değişebilen bi grafiktir

Amrabat misal..

malagada iyi oynuyor deniliyor

bize gelsin yine bir şey yapamaz

takımın oyuncularına göre değişir bu performans

anlatabildim mi?

Iyi oynadigi filan yok ya. Spiker maci oyle bir anlatiyorki Amrabat degil 4-5 tane Ronaldo var sahada sanki. Amrabat fan boylarida mutlu oldu iste :D

Üst Alt