Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Verilecek teklifler önemli GS'li iş adamlarını göreceğiz artık. Ben en büyük iki adayı söyleyeyim şimdiden Kuzu İnşaat ve Rams kesinlikle olacaktır. Hatta Rams'ın ihaleyi kazanma ihtimalini de görüyorum. Rodop Temmuz'a kadar orada da başlayacak çalışmalar tarzında konuştu.
Bunlar taşeron değil ki biz taşere etmeyecek miyiz bu işi? Eğer bunlara verirsek bize para kalmaz

büyük hata olur .

sen projeni kulüp içinde mutlaka vardır - oraya yaptır - inşaat şirketi sadece imalat yapsın.

çok çok dah sağlıklı ve doğru iş olur.
Projenin yapımından kastın inşaatını yapması. Proje zaten belirlidir ihalede bu projenin imalatını ne kadara yaparsınız tarzında bir ihaledir herhalde? En uygun teklifi veren seçilir. Daha sonra proje başlayınca satışa da başlar kulüp. Böyle olmayacak mı?

Projenin yapımından kastın inşaatını yapması. Proje zaten belirlidir ihalede bu projenin imalatını ne kadara yaparsınız tarzında bir ihaledir herhalde? En uygun teklifi veren seçilir. Daha sonra proje başlayınca satışa da başlar kulüp. Böyle olmayacak mı?
bir kaç şekilde ele alınabilir - projelendirme kolay kısmı ama benim üstüne bastığım nokta imalatı/inşaatı yapacak firmanın projeyi geliştirenler tarafından her adımda süperpoze edilmesi.

bas - geç inşaat imalatı en gıcık olduğum iştir.

Üst Alt