Kemerburgaz Metin Oktay Tesisleri - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cim serimi yapıldıktan sonra gerisi çok rahat yetişir zaten kaba inşaat bitmiş artık tüm işler içeride
Önemli olan çim serimi.ve sonrasında hybrit ekimi yapılacak temmuz bence geç bile müteahhitler 6 ayda 20 katlı ev dikiyorlar 3 vardiya calisip
Çim üfleyerek büyümüyor hocam ama toprağın vs oturması da gerekiyor. 4-5 hafta deniyor serme çimin toprağa oturmasına.

Kenarindan köşesinden tapulu arsa almak lazım. 14 senede seyrantepenin geldiği durum ortads adamlar stadın dibine stadi kocaman bir cami gibi gösteren gökdelen kurmuşlar bu bölge de benzer şeyler yasanacaktır, floryadan gelecek paranin bir bölümüyle devasa bir arazi alınması şart

Kenarindan köşesinden tapulu arsa almak lazım. 14 senede seyrantepenin geldiği durum ortads adamlar stadın dibine stadi kocaman bir cami gibi gösteren gökdelen kurmuşlar bu bölge de benzer şeyler yasanacaktır, floryadan gelecek paranin bir bölümüyle devasa bir arazi alınması şart
Tesisler bölgeye stadyum kadar insan getirmez, yani bir cazibe merkezi olmayacaktır. Ayrıca bölgenin büyük bölümü Tarım ve Orman Bakanlığı'na ait. Orada araziyi bıraktım, bilmemkaç katlı inşaat izni bile almak çok zor. Böyle bir şeyin olmasını da istemem ayrıca. Orası yemyeşil kalmalı. Tabii ki Türkiye'de hiçbir şeye şaşırmam ama o bölgenin yakın gelecekte imara açılacağını pek sanmıyorum.

Tesisler bölgeye stadyum kadar insan getirmez, yani bir cazibe merkezi olmayacaktır. Ayrıca bölgenin büyük bölümü Tarım ve Orman Bakanlığı'na ait. Orada araziyi bıraktım, bilmemkaç katlı inşaat izni bile almak çok zor. Böyle bir şeyin olmasını da istemem ayrıca. Orası yemyeşil kalmalı. Tabii ki Türkiye'de hiçbir şeye şaşırmam ama o bölgenin yakın gelecekte imara açılacağını pek sanmıyorum.
Önemli olan bugün değil ki, 30-40 sene önce alınan alınan arazileri bugün değerlendirip ekonomimizi düzeltebiliyoruz.
Futbol takımının birinci önceliği elbette futbol olmalıdır, oradan her sene 20-30 milyon euro çıkarma imkanı vardır ama bu da belirli planlar içince 10 yıllık süreç lazım.
Özetle her ne yatırım olursa olsun 20 sene sonrasını düşünmeliyiz.
İstanbulda nerenin talan edilip yaşam alanı kurulacağını ufak dinamikler belirliyor.
Tarım ve orman bakanlığına ait yerler olması da bu benim bahsettiğim şeyi daha da önemli hale getirdiğini düşünüyorum.
Tarım sıfatındaki araziyi de daha ucuza alırız.

İlla gökdelen de olması gerekmiyor doğal yeşillik içinde villaların olduğu projeler de gelecekte müthiş getiri bırakır.
Günümüzde ortalama sağlam bir villa 1,5 milyon dolara gidiyor.
10 milyon doları 100 yapacak proje fikirleri düşünülüp kulübe yeni taşınmazlar kazandırılmalı

Üst Alt