Haber - Konyaspor, Teknik Direktör Fahrudin Omerović ile Yolları Ayırdı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Konyaspor, Teknik Direktör Fahrudin Omerović ile Yolları Ayırdı

Hakikaten İrfan Hoca tam maçı 1-1'e bağlayacak hocaydı ya sportif direktör tamamlayacak sezonu yazıyorlar.

Süper oldu, şimdi kim gelse bundan daha iyi olacağı kesin. Konya için esasında domino etkisi bir maç eğer puan alırlarsa güzel bir avantaj elde ederler üstüne bizi şampiyon yapıp son maç karşılarına yedek çıkmamızı sağlarlar.

Turnuva var diye BAY, Kerem, Apo, Kaan Ayhan, Nelsson oynatmayız hazır kılıfımızda belli :)

Kendileri bilir ...

Konya nin kadrosu yetersiz kimi getirirsen getir ya kümeye düşer yada zar zor kalır fenerden puan alacaklarsa köpek gibi saldırıp basmalari lazım zannetmiyorum

Ben olsam direkt Recep Uçar' ı getirirdim. Adam zayıf kadrolara gücünün üzerinde futbol oynatmak konusunda uzman adeta. Ümraniye ile son maçlara kadar direnmiş, büyük takımları bile epey hırpalamıştı. Kayserisporda da iyi iş çıkardı aslında ama kötü bir seri sonrası kolay harcadılar.

Üst Alt