Haber - Konyaspor, Teknik Direktör Fahrudin Omerović ile Yolları Ayırdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Konyaspor, Teknik Direktör Fahrudin Omerović ile Yolları Ayırdı

Güzel, çok geç kaldılar aslında.

4 maçlığına Aykudınt gelmez.

İrfan Buz, Şenol Can, Osman Özköylü, Ertuğrul Sağlam(?)

Müthiş hamle oldu, o adam kripto fb liydi zaten. Şimdi bütün şampiyonluk totemim rayına oturuyor gibi. Bu hafta puan kaybi fb+ haftaya şampiyonluk

Konya Yerel basınında Ali Çamdalı Hoca olsun diye bir kumpas ile ömerovicin oyuncular tarafından yendiği iddia ediliyor. Erol Bulut - Emre Belözoğlu vakası gibi bir şey

Ben olsam direkt Recep Uçar' ı getirirdim. Adam zayıf kadrolara gücünün üzerinde futbol oynatmak konusunda uzman adeta. Ümraniye ile son maçlara kadar direnmiş, büyük takımları bile epey hırpalamıştı. Kayserisporda da iyi iş çıkardı aslında ama kötü bir seri sonrası kolay harcadılar.
Recep Uçar kabul etmez ki muhtemelen. Herhangi iyi bir hoca Konya işini kabul etmez şu an, sezon sonunu bekler

Konyaspor Yönetim Kurulu Toplantısı devam ederken, Konyaspor 2.Başkanı Adem Bulut, KONTV'de yayınlanan Spor Gündemi programına canlı bağlantı kurdu. Bulut, Konyaspor'un yeni hocasının Ali Çamdalı olduğunu duyururken, ekipte Skubic ve Ali Turan'ında olacağını ifade etti.​

Her pazartesi KONTV ekranlarında Mustafa Durmuş moderatörlüğünde yayınlanan Spor Gündemi programına canlı yayın bağlantısı kuran Adem Bulut, Konyaspor’da teknik direktör Fahrudin Omerovic ile yolların ayrılmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Çamdalı Skubic Ali Turan 3 savunmacı kitleseler bari isoyu

Üst Alt