Selçuk İnan - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizdeyken de hiç sevmezdim 2 sezon oynadı ondan sonra yattı maaşı anormal yüksekti, iyi hatırlıyorum klüp zor durumdayken o dönem maaşında indirim istendi burak ve bundan kabul etmediler. Profesyonel baktı, o yüzden bende Profesyonel bakıyorum bizim takimda oynayan vasat bir futbolcuydu diyorum

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Böyle teknik adamlık olmaz ya Kasımpaşa ne oynadı Allah aşkına bir ara %80’e 20 top tamamen bizdeydi hayır öyle az gol yiyen takımda değil her maçta gol yemişler ne anlamı var o zaman böyle geriye yaslanıp rakibi beklemenin kontraya da çıkamıyorsun doğru düzgün çok vasat teknik adam. Selçuk

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Böle maçlardan sonra gidip eski oyuncuna tdne bok atmak nedir arkadaş ne yapsın açık mı oynasın GS ye karşı gidip kendi kalesine gol mu attırsın resmen şike yapsın istiyorsunuz saçmalıyorsunuz

Fenere gelince açık oyna öne geçsen bile zamana oynama. Galatasaray'a gelince 7 kişiyle savunma yap sürekli zaman geçirmeye oyna. Sözde galatasaray efsanelerinden.

Üst Alt