Selçuk İnan - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlış bir başlangıç tercihi olduğunu söylediğimi anımsıyorum.

Kasımpaşa ligin en çok teknik direktör harcayan ekiplerinden.

Kendisi 2 sezon oynamis, 10 seneye yakin üst düzey para almus biri. 31 yasindayken dökülen biri olmasina ragmen, 38 39 yasina kadar oynayabilirmis. Gercekten iyi kafa

Madem 38 yaşına kadar oynardım diyorsun daha kendini bile tanımıyorsun. 32 yaşında fiziksel olarak bitik olduğunu kavrayamamış adam 38 yaşına kadar oynarmış. He canım he.

Bize gelisi gercektende kritiktir ki o donem fenere gitmis olsa belki onlar sampiyon olurlardi, $ikeye ragmen.

Yalniz, su siralar sagda-solda aciklamalarini okuyorum (dogru-yanlis bilmiyorum!!!) ve garip aciklamalar cogunlugu. Tamam bizden once Trabzon ile onemli isler yaptin ancak o citayi o seviyeyi bizimle astin ilk 2 sezonun oldukca iyiydi buna ragmen kalanlari heleki son 1.5 sezon yoktun ortalikta. Milli macta kritik frikik disinda dogru duzgun aklimda birsey kalmadi o son senelerinde. Aciklamalarina biraz daha dikkat etmen dilegiyle. Bu arada, karakterin cok zayif-ti. Bu karakter ile takim kaptanligimizi yapmis olmanda ilginc bir ironiydi.

Östersunds maçını "aslında futbolu bıraktığı maç" olarak yorumladı.

O maç 2017 yılındaydı, Selçuk kariyerini 3 sene sonra tamamladı.

Üst Alt