Servet gidiyor mu? - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Servet gidiyor mu?

Marsilya Servet'in yerine Diawara'ya yöneldi

Galatasaraylı Servet'in uzayan transfer hikâyesi, tamamlanamayabilir. Fransa basınına yansıyan haberlere göre Marsilya, Bordeaux'da forma giyen stoper Souleymane Diawara için resmî teklifte bulundu. Eğer Marsilya Diawara'yı transfer ederse, Servet transferi büyük olasılıkla yatacak.

Marsilya'nın Servet Çetin ısrarı zayıflamaya başladı. Yönetim krizini atlatarak yeniden transfere sarılan Fransız kulübü, Galatasaray'la hemen her konuda anlaştığı Servet Çetin'den vazgeçme eğiliminde. Servet'in 8 milyon avrluk bonservis bedelini pahalı bulan Marsilya, Bordeauxlu Souleymane Diawara'ya yöneldi.

Bugün Fransız basınında yeralan haberlere göre Marsilya Kulübü, Bordeaux'ya Diawara için resmen 5 milyon avroluk teklifte bulundu. 31 yaşındaki stoperin Marsilya'ya sıcak baktığı bilinse de, Bordeaux'nun bu teklifi kabul edip etmeyeceğinin henüz belli olmadığı ifade edildi.

Öte yandan Marsilya Kulübü'nün, Servet'le ilgili olarak Galatasaray Kulübü'yle yapılması gereken son görüşme için bu hafta değil de önümüzdeki haftaya randevu istemesi de, zaman kazanma isteğine bağlandı. Marsilya'nın, bu hafta içinde Diawara'yla ilgili net bir yanıt aldıktan sonra Servet konusunda yeniden harekete geçip geçmeyeceğine karar verecek.

Kısacası Servet Çetin'in sakız gibi uzayan transfer hikâyesi, her geçen gün daha da karmaşıklaşıyor.

https://www.goal.com/tr/news/232/turkcell-s%C3%BCper-lig/2009/06/25/1345889/marsilya-servetin-yerine-diawaraya-y%C3%B6neldi

valla bence kalsın madem anlaşma olmuyor sıkıntı olmaz. ama birde sağda solda bordeaux nun ilgilendiği yazıyor Servet ile. madem durum bu yönetim acilen fiyat şişirsin +500K-1M euro daha koysunlar

Deschamps bir Fransız radyosuna yaptığı açıklamada defansta Servet ve Diawara'yı birlikte görmek istediğini söylemiş.

Kaynak: DHA

Servet'in gitmeyip yabancı hakkının sağ bek kullanılması daha yararlı olur.

Aynen, Gökhan- Servet - Güngör- Asik- Semih. 4'ü A milli, Semih'in de olmasi yakindir. Ama sag bek koskoca bir soru isareti. Yerlilerden de burayi doldurabilecek biri yok. Ugur tek basina bu kadar agir bir sakatliktan sonra yeterli olmaz sanki.

Servet'i istiyorum"

25 Haziran 2009 Perşembe * 19:23

Marsilya'nın yeni teknik direktörü Didier Deschamps, takımının defansında hem Servet Çetin'i hem de Souleymane Diawara'yı birlikte görmek istediğini açıkladı.

Marsilya'nın yeni teknik direktörü Didier Deschamps, takımının defansında hem Servet Çetin'i hem de Souleymane Diawara'yı birlikte görmek istediğini açıkladı.

Fransa'nın France Info radyosuna konuşan Marsilya Teknik Direktörü Didier Deschamps, takımın defansında Servet Çetin ile birlikte Bordeaux'dan transfer etmek istedikleri Souleymane Diawara'yı görmek istediğini belirtti.Kaynak: DHA

Az once cnnturk haberlerinde Marsilya'nin Servet'ten daha az maliyetli bir stoper aradigini soyledi.bordeux'da oynayan Diawara'ya 5 milyon euro teklif yapmislar.

Cihan, seneye kimse 8 milyon euro vermez. Kaldi ki bu parayi bi tek Marsilya veriyor .. Yani Ya bu sene yada hic ...

Cihan, seneye kimse 8 milyon euro vermez. Kaldi ki bu parayi bi tek Marsilya veriyor .. Yani Ya bu sene yada hic ...

Avrupa'nın yeni turnuvasında adı final olan herhangi bir tur oynamıs takımın stoperine verir. Hele ki birde milli takım 2010 icin hak kazanırsa, 10-15 milyon'a bırak Marsilya'yı dunya devleri sıraya girer. Servet bu sene gitsede gitmesede pek fark etmez yani.

Avrupa'nın yeni turnuvasında adı final olan herhangi bir tur oynamıs takımın stoperine verir. Hele ki birde milli takım 2010 icin hak kazanırsa, 10-15 milyon'a bırak Marsilya'yı dunya devleri sıraya girer. Servet bu sene gitsede gitmesede pek fark etmez yani.

katılmıyorum.. seneye servetin performansı soru işareti? euro ligde nasıl maçlar oynayacağımız soru işareti? milli takımımızın dunya kupasına gitmesi soru işareti?

ayrıca biz zamanında dunya 3. sü olmuş futbolcularımızı pazarlayamadık .. sırf 1 sene daha beklesin muhabbetinden.. örn: Hasan ŞAŞ...

sonuçta artık servetin aklı marsilyadadır.. transfer gerçekleşmezse ne kadar faydalı olur bize buda bir muamma..

katılmıyorum.. seneye servetin performansı soru işareti? euro ligde nasıl maçlar oynayacağımız soru işareti? milli takımımızın dunya kupasına gitmesi soru işareti?

ayrıca biz zamanında dunya 3. sü olmuş futbolcularımızı pazarlayamadık .. sırf 1 sene daha beklesin muhabbetinden.. örn: Hasan ŞAŞ...

sonuçta artık servetin aklı marsilyadadır.. transfer gerçekleşmezse ne kadar faydalı olur bize buda bir muamma..

2002'deki turnuvadan sonra degerini bulan her oyuncu giderdi. Hasan'da degerini bulsa giderdi, bundan emin ol. Ha pazarlayamamak apayrı bir olay, fakat o zaman ki yonetim ile simdiki yonetim arasında bu konuda daglar kadar fark var. Malum Meira'yı 6 milyona okutmak her babayigidin harcı degil. Diger konulara ise deginmeme gerek yok, zira ne takımına ne oyuncuna guvenin var senin. Servet profesyonel oyuncudur, ustesinden gelir :)

Üst Alt