Servet gidiyor mu? - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Servet gidiyor mu?

Marsilya'nın transferi için uğraştığı Bordeaux'un savunma oyuncusu Souleymane Diawara'nın transferini sonlandırmak üzere.

Fransız futbolcunun menajeri Karim Aklil yaptığı açıklamayla Diawara'nın transferinde pürüz kalmadığını söyledi. Bordeaux'ya 5 Milyon Euro teklif eden Marsilya'nın Diawara'yı mutlaka almak istediğini söyleyen Aklil, Diawara'nın da mutlaka Marsilya'da oynamak istediğini söyledi.

İlk etapta yapılan teklifin Bordeaux başkanı tarafından yeterli bulunmadığını söyleyen Karim Aklil, "Ancak şimdi fiyat konusunda iki takım birbirine çok yakın, geriye kalan bir iki ufak pürüz halledilmeyecek cinsten değil" dedi.

Diawara'nın transferinin en geç gelecek hafta içinde gerçekleşmesi bekleniyor.

kaynak: mynet spor servisi

servet transferi gerçekleşmezse galatasaray'a transfer için acil sponsor desteği gerek, yoksa transfer yapmamız zor gözüküyor.

Neresi bitmiş? Holigan aynı haberi bizim için Babel hakkında yazsa,gelip bize iş bitti mi diyeceksin?

Evet sıcak temaslar var,dün Deschamps Diawara ile birlikte Servet'i istedini söyledi,bir az zor tabiki ama olabilir.

Sen anlamak istemiyorsun galiba.Diawara'nın menajerinden sen daha iyimi biliyorsun...Menajeri ufak pürüzler kaldığını söylüyor.

Servet'le Diawara'yı yanyana oynatmayı düşündüğü belirtmiş Deschamps.Yani o transfer Servet transferinin iptali demek değil.Ancak benim fikrimi sorarsanız Servet kalsın derim.Takımın iskelet bölgesindeki oyunculardan biri Servet ve ben takımlarda stoper , ön libero ve forvet hattında köklü değişiklik olduğunda bir nevi kumar oynandığını düşünürüm hep.

Olacaklar için falcı olmaya gerek yok.Transfer illaki olacak ama muhtemelen biz ilk ön eleme turunu falan oynarız.Yani transfer her sene olduğu gibi geçikecek gibi görünüyor.

Bu aralar yani en azından 10 - 15 günlük süreçte transfer olmayacak gibi.Avunmak için söylemiyorum ama sanırım Rijkaard bu seneki en ses veren transferimiz olucak gibi.

Bence transfer yatmadı , gerçekleşicek.. Gerçeklesmesi gerekiyor :D Servet için birdaha bolye guzel bı teklıf goremeyebılırız.. Yaş 28 bence avrupaya gırme zamanı geçiyor ...

Servet gitmese bile transfer yapılır, yönetim bu kadroya takviye yapmadan yola çıkmaz diye düşünüyorum.. Bonservisi elinde veya düşük maliyetli bir orta saha oyuncusu, sponsor desteğiyle de Babel-Quaresma ikilisinden biri alınır..

Üst Alt