ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

İlk macı deplasmanda oynıcagımız kesin benmi yanlıs biliyorum

Defanstan başlamalı öncelikle. Crisle dany'le olacak iş değil orası. Ujfa reyiside bu sene beklemek hayal. Oraya hazır hem kesici hem oyun kurucu max 27 yaşında bir oyuncu bulmalıyız. İlk hedef bu olmalı. Defans sağlam olursa zaten. Selçukta toplanır.

Aslında mantık diyor ki birde kaka yada diego bu takıma ne gider be. Yanına alacağın oyuncular rotasyon oyuncuları olmakla beraber hem türk olmalı hemde dikine yardırabilen olmalı.

bende defansa semihin yanına birini istiyorum ama danyye de biraz sanş vermek istiyorum dediğim yerlere takviyelerle defansa fazla iş düşmez zaten gibime geliyor

antuda salagin teki : 2. turda gs´ye en kolay rakip kimse o gelsin. Adamlar Barcelona´ya veya Real Madrid´e elenirse kimse dalga gecemez ama gidip adi sani duyulmamis dandik bir takima yenilirlerse istedigimiz kadar dalga gecebiliriz... demis.. ulan beyinsiz avrupanin ilk 16 takimi nin icinde barca ve reali attiktan sonra dahi adi sani duyulmamis birileri varda bizmi bilmiyoruz ...bunlarin kafeslerini kuranderde bekletiyorlar galiba ,soguk aliyorlar :D

Adamlar Avrupa' da 3 takım biliyorlar napsınlar. Barcelona,Real Madrid ve Galatasaray

Spartak moskova'yı barcelona'dan başkası yenemez.

Aykut K.

Aykut Hocanın öve öve bitiremediği Spartak Moskovada

6 maçta 3 puan ile Şampiyonlar Ligine veda etti :asd:

bende defansa semihin yanına birini istiyorum ama danyye de biraz sanş vermek istiyorum dediğim yerlere takviyelerle defansa fazla iş düşmez zaten gibime geliyor

No no sakın yanlış düşünce bu. Pozisyon vermeden gol yediğimizi hatırlatırım.

Aydini iyid, ati golu yine kritik bi macda :D

Daha yeni yeni kendime geliyorum. İyi ki Galatasaray'lıyım ! :f50::f50::f50::f50::f50:

[TABLE="width: 298"]

bos.gif

maçkoliğe baktığım anda gs nin gol yediğini görmüştüm ilk yarı. şimdi yine bakıcam beyler bir sn
cool.gif

[/TABLE]

bir kus bu mesajdan sonra kayiplara karismis bulan varsa söyleyin avliyalim :D

ne mutlu ki galatasaraylıyız 5 yıla bile kalmayacak o buyuk kupada bu ülkeye gelecek YÜRÜYEDUR ASLANLAR.:f50::f50::f50::f50::f50:

yalnız dikkatimi çektide, gollerin ikiside kanat oyuncularının açtığı ortalardan sonra geldi Abrabatınki direkt asist oldu zaten. diğeride rieranın ortasıyla geldi:eek:

[video=youtube;iPC-akVdDaQ]https://www.youtube.com/watch?v=iPC-akVdDaQ[/video]

Üst Alt