ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ŞL 12/13 H Grubu 6. Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 5 Aralık

Hocam ben bugün çok doldum maçta. Fazlasıyla küfürle doluydum. Biz kendi işimizi kendimiz zora sokuyoruz. Evet skora baktığımız zaman tur atladık galibiyet aldık. ülke puanına katkımız oldu. Maddi olarak kulübe katkı sağlandı. Fakat sahaya döndüğüm zaman koca bir hiç gördüm 90 dakikanın 70 dakikasında. Ben koyu bir galatasaraylıyım. Söyleyeceğim sözüde esirgemem. Kötü olduğumuz zaman takımımı açık yüreklilikle eleştirebilecek kadar Galatasaraylıyım. Kötüyü iyi görebilecek bir yapıya sahip değilim. Bugün bir kişi bana çıkıp da oynanan futboldan zevk aldım diyemez. Saçma sapan transfer politikası. güvenlik altına alınmış laf söyletilmeyen oyuncular. Hak edenin yedek beklediği bir anlayış. ilk gol de yapılan hatalar zincirine bakarsanız beni biraz daha anlarsınız..

Bu bahsettigin konuda herkes doldu ,mactan sikildi ,ziyadesiyle lig maclarinda daha da itici bir haldeydi .

Bunlar insallah asilacak ,insallah...

O bu degil bu aziz artik napar neder alir sneijderi :D:D:lol:

Bu arada birşey sormak istiyorum. Bildiğiniz gibi ŞL de gruptan çıkınca 5 uefa puanı kazandık. 17 küsür puana ulaştık.

Avrupa liginden gruptan çıkma bonusu var mı. Varsa kaç ?

Elmander'le olmadı yanılmışım

Emre ortada çok iyi işler yaptı forvet arkasında özellikle kanatlara uzuna attığı toplarla etkiliydi

İlk yarının en kötü üç ismi Melo,Riera,Hamit'ti...

Selçuk formunun bayağı gerisindeydi...

Kanatlarda Aydın,Amrabat ve Forvet arkası Emre olunca bayağı yaratıcı oluyoruz...

Umut tercihi boşunaydı...

Eboue ve Riera defans anlamında aşırı saçmaladılar Semih, Eboue'nin Dany Riera'nın kanadını kapatmaktan bir hal oldu...

Gereksizler topluluğu işte, bir de bunlar hangi baldan bahsediyorlar ya? Bu dünyada en son bahsedecek insanlar bunlar, kendi takımlarının maçlarını izlemiyorlar herhalde.

aynen arenadaki 1-2 mac.. kadikoydeki gote basa carpan goller... hangi balmis o bal.

onlardaki balin 100de 37.8bucugu bizde olsa clde finali gorurduk

Bragaymış. Bıraqya :D

İşte hem baskette hemde futbolda son 16'ya kalmanın gururunu yaşıyoruz. Tebrikler Aslanlar.

Avrupada 17.000den fazla Avrupa puani, 30 milyon eurodan fazla Clden gelir. Mac günü gelirleri, reklam gelirleri haric.

Forza Besiktasida tavsiye ederim. Onlarda bala takilmis. Onlarda bal olsa, her sene final oynarlarmis. Gerci onlar her sene Avrupa Ligini aliyorlardi, 8-1, 6-1 yenilip geldiler. Yarin yine gitseler yine alirlar.

Bize Barcelona ciksa, 5-6 atsa derdindeler. Birde biz ezik misiz. Sizi bilmem ama ben sahiden cok ezik hissediyorum. Besiktasin müzesinde CL kupalari, Avrupa ligi kupalari var ki, cok ezik hissediyorum. Eziğim ben. Bizde neden yok. :D

Antu.com Cep Forumları

cipsimi kolami aldim okuyorum teker teker

nasilda kuduruyolar hahahaahahah:asd:

Kod:
Sampiyonlar ligi tarihinde son 2 grup macini hic bir iddaasi olmiyan takimlara karsi oyniyan baska bir takim varmi yaa.  

Yazik oldu Cluj´a adamlar deplasmanlarda oynadiklari tum maclari kazanip eleniyorlar iyimi.

Harbi tip bunlar ya. :D Nerelerden ne laflar buluyorlar.

Cluj Arena'da bizi yenmiş galiba da haberimiz yok.

gmjng.jpg

Burakta Eboue'de Fatih hoca devre arasında sessizce bize baktı. Bizde anladık ne yapmamız gerektiğini demiş.

Burak Yılmaz, Galatasaray forward

We didn't start well in the first half. Afterwards, when we heard the latest score [between Manchester United and CFR Cluj], we understood that we needed to change our attitude if we wanted to qualify. It's when our coach [Fatih Terim] is quiet that it's dangerous for us. When he is like that we all understand and he doesn't need to say too much. We understand just by the way he looks at us. From that point we managed to turn things around and thankfully we won the three points that got us through, which we deserved.

My best memory from the group stage was our game at home against Manchester United. There was a great atmosphere inside the stadium and I managed to score [the winning goal]; I will never forget that. I don't have a target to be the top scorer in the tournament. The most important thing for me is that I help my team to score goals. Our main aim was to qualify for the knockout stages of the UEFA Champions League and we have done that.

Let's see who we get in the draw. Of course there are some teams who, in our hearts, we want to play and others who we don't want to play in the next round. I don't want to share that with you now, I'd prefer to keep it a secret. We need to celebrate what we have achieved tonight; we will focus on the next round later on. I would also like to thank our fans as they never allow us to feel alone. They are always singing and I hope we will have some more days of success together in the future.

Felipe Melo, Galatasaray midfielder

To be brutally honest, we were counting on at least a draw between Manchester United and CFR Cluj so you can imagine how worried we were when we found out that CFR were winning at Old Trafford. Our main problem in the first half had to do with the fact that we mentally started as though we had already qualified because of how the standings looked. We were thinking about a draw. Braga then managed to score and that made things even harder for us. Our coach made two changes at half time and that made all the difference as the players who came on are very fast in wide areas. We pressed our opponents more and that allowed us to mount a comeback.

Emmanuel Eboué, Galatasaray defender

When you talk about a team it is not just the players, it is the staff and the supporters too and we are so happy for them tonight. That wasn't an easy game at all but we pulled together in the second half and managed to do well in the end. I was surprised by our coach at half-time as I know he normally likes to shout but this time he was very quiet in the dressing room. We knew then that we had to give our absolute all after the break.

Cevap: ŞL 12/13 H Grubu 6.Maç | Braga - Galatasaray | 21.45 | 5 Aralık

Muslera

Eboue - Semih - Dany - Riera

Hamit - Melo - Selçuk

Aydın - ---------------- Amrabat

Burak​

Maçtan önce verdiğim kadroyla çevirdik maçı. Bir tek Emre - Hamit farkı var. :) Cidden böyle oynamak daha mantıklı bir 10 numara veya üst düzey forvet gelmediği sürece.

Hocam ben bugün çok doldum maçta. Fazlasıyla küfürle doluydum. Biz kendi işimizi kendimiz zora sokuyoruz. Evet skora baktığımız zaman tur atladık galibiyet aldık. ülke puanına katkımız oldu. Maddi olarak kulübe katkı sağlandı. Fakat sahaya döndüğüm zaman koca bir hiç gördüm 90 dakikanın 70 dakikasında. Ben koyu bir galatasaraylıyım. Söyleyeceğim sözüde esirgemem. Kötü olduğumuz zaman takımımı açık yüreklilikle eleştirebilecek kadar Galatasaraylıyım. Kötüyü iyi görebilecek bir yapıya sahip değilim. Bugün bir kişi bana çıkıp da oynanan futboldan zevk aldım diyemez. Saçma sapan transfer politikası. güvenlik altına alınmış laf söyletilmeyen oyuncular. Hak edenin yedek beklediği bir anlayış. ilk gol de yapılan hatalar zincirine bakarsanız beni biraz daha anlarsınız..

İyi güzel de ilk üç maç iyi oynadık da nooldu? O zamanlar güzel oyunu boşverelim sonuca bakalım diyenler yine biz değil miydik. Galatasaray bütün maç oynasın rakip iki kere gelip maçı alsın biz hatalıyız, bütün maç rakip oynasın biz iki kere gidip maçı alalım yine biz hatalıyız. Nasıl olacak bu iş.

Ayrıca dünkü maçta rakibin pozisyonları kişisel hatalardan geldi. En azından takım savunmasını bir nebze düzeltmiş durumdayız.

valla fatih hocanın da kötü futbol oynadığımızın ve takviye gerektiğinin bilincinde olması en azından beni sevindiriyor. yoksa bu futbolla gerçekten en zayıf takımıda çeksek nafile. iyi bir forvet arkası ortasaha ve sol bek şart oğlu şart. bide stoper bulduk mu işte o zaman kim çıkarsa çıksın barcelona ve münih hariç şansımız yüksek olur. ha bu iki takımada en azından elek olmadan eleniriz

süper oldu süper!! İmparator ve ordusu ikinci kuşatmaya hazır mısın Avrupa ?

fenerliler cidden acınacak halde antu forumda biraz gözgezdirdim de sabah sabah komedi ariyanlara :

Antu.com Cep Forumları

geniş özeti yok la youtube da.saçma sapan videolar cıkıyor

yokmu geniş özet gol sevinci maç bitimi felan ?

Üst Alt