SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

Divan başkanımız daha bugün söyledi bu sözleri - Ayktalp Derkan Bey

"İşçi sınıfının haftasonu eğlencesi olarak gelşimiş bu güzel oyun, yıllar içinde kara para aklayıcıları , oligardların , yal çocuklarıın oyuncağı haline gelmiştir."

daha bugün ya ...

Yeni gördüm bunu.
Zaten severdim bu adamı. Şimdi daha da sevdim.

Penaltı ya da değil burada sorulması gereken bugün fener yerinde biz olsaydık aynı penaltıyı çalmaya yürükleri yer miydi yemez miydi ?.

Bunun cevabını herkes biliyor.

Ve daha önemlisi. Bize verilseydi 1 saat içinde 10 tane açıklama yaparlardı sitelerinden ve bir kaç tane yöneticileri o satılmış kanalara bağlanıp ağlardı.

Golun son dklarda gelmesi hepimizi cok üzdü bunu kabul edelim zira beraberlik dahi feneri dagitacakti eminim ama bu durum iste bizim için avantaj biz kazanalim bunlar ilk puan kayiplarinda tum enerjilerini kaybedecekler.
Unutmayin arenaya gelecekler birde.

Adam şikecelere başkan olduğu gün can çekişen (aziz yüzünden) futbola son çivi çakmışta haberimiz yokmuş. Koç geldi futbol izlemek işkenceye dönüştü. Her hafta bir takımın lehine şaibeli karar verirebilir mi? Bir aya yayın ihalesi yapılacak inşallah yayınlayacak yayıncı bulamazlar.
Ben kendimce kim kazanırsa kazansın kesinlikle abonelik almayacağım izlemek istersem nette imkan çok.

Üst Alt