SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:22 | Başakşehir 0-1 Fenerbahçe | MS | 24 Ocak

Bende bunu anlamıyorum Gassaray ne hayırdır billur mu geçiyorsunuz. Ben geçen Ali şaşala oc dedim diye 3 gün myc aldım millet takımın adıyla dalga geciyor herhangi bir yaptırım yok . Bende buna uyuz oluyorum.
Sen yine iyi küfür etmişsin. Ben bir maçta topculara sovuluyor diye arkadaslar salak mısınız neden topculara sovuyorsunuz dedim diye ceza almistim

Bir ligde iyide olsa kötüde olsa bir Hakem standartı olur. İngiltere den maçlar izliyoruz pozisyon oluyor İngiliz hakemler buna penaltı vermez diyoruz ve çoğunlukla vermiyorlar. Bizde şikeceilerin maçları ve diğer maçların kararları diye 2 ye ayrılıyor.

Bir ligde iyide olsa kötüde olsa bir Hakem standartı olur. İngiltere den maçlar izliyoruz pozisyon oluyor İngiliz hakemler buna penaltı vermez diyoruz ve çoğunlukla vermiyorlar. Bizde şikeceilerin maçları ve diğer maçların kararları diye 2 ye ayrılıyor.
Mikroskopla ararsan bu ligde her takıma 13 tane penaltı bulursun. Fb ye vermek için arıyorlar bizimkilerde gözlerine perde iniyor

Ligin standartı yok.

Aynı pozisyon Fener'in aleyhine olunca penaltı değil, lehine olunca ise penaltı. Ve iki pozisyonda kararı veren hakem de aynı. Inanılır gibi değil.

Başka ülkede olsa çoktan soruşturma başlamıştı, iki senedir neler neler yaşıyoruz şu kodumun Ligi'nde.

Fbye penaltı verme seferberliği maçın başından beri belliydi hakem-var-yayıncı kuruluş üçlüsüne bakınca. Her maç aynı terane zaten. Rakipler doğru düzgün savunma bile yapamıyor bu yüzden. Yaklaşmaya, temas etmeye korkuyorlar.

Bu pozisyon da penaltı değildi. El pozisyonunun penaltı olması için topun çok daha uzaktan gelmesi, kolun çok daha gayri-doğal bir pozisyonda olması ve hatta topa yönelmesi gerekmektedir

Üst Alt