SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat

Ekli dosyayı görüntüle 235997

çizgiye basıyor sağ ayağı - haliyle ceza sahası sayılmaz mı ? Faul faul çünkü.
gerçi işte ne farkederde - bu poizsyona VAR müdahele etse bir şey demem (aynı şeyi 3 konuda demiş oldum) - son dakikadaki saçmalığı yaşatmaları akıl alacak iş değil.
Orada temas daha yeni basliyor sonraki verdigim net goruntude tam faul ani. Neyse cok onemli de degil.

Orada temas daha yeni basliyor sonraki verdigim net goruntude tam faul ani.
he bak o açıdan bakınca evet olmayabilir, o gözle bakmadım, osterwoldenin bacak büküldüğünde basıyor mu basmıyor mu diye bakarak 3 5 kere izledim .

neyse yeni arkadaşlar bana kuş falan demeden önce demek istediğim şey : bu pozisyona hakemler bir şey verse bu kadar deli sinir harbi yaşanmaz. son dakika işleri kepazelik resmen çünkü

Bu arada 10 yıldır abartmıyorum ilk defa fenere yatmayan hatta mücadele eden şaibeli saha iç işler yapmayan bir kasimpasa gordum
evet heriflerde şüpheyle bakacağım bir hareket olmadı
kalecileri gerizekalıydı ama ultra açılarak topları gene merkeze çeldi hep

penaltıda da dışarı çelemedi önüne tokatladı aptal - boşa gol oldu o yüzdne. yoksa gene berabere bitiyordu

Yukarıda pozisyonun fotosu verilmiş topa elle kolla müdahale bile yok.
Bile isteye bir takımın 1 puanını alan, pozisyonun öncesindeki faulü veremeyen, ofsaytı göremeyen bu aşağılık tetikçi var ve hakemin sezon sonuna kadar futboldan men edilmesi gerekiyor.

Bakın VAR skandalını kanıtıyla ortaya koyuyorum:

Bu ilk görsel kale arkası görüntüsünde topun kolun önünden geçtiği an. Eğer top burada kola değiyorsa bu anda değiyor olmak zorunda. Şimdi eğer burada top kola değiyorsa nereden değiyor? Dirseğin üstünden formanın bittiği yer civarından değil mi? Top oradan geçiyor. İsteyen hareketli olarak da bakabilir.

eltemas.png

Bu ikinci görsel de VAR'ın "kanıt" adı altında hakeme izlettiği görüntü. Formanın bittiği yer görülüyor. Topun orayla alakası yok, arada boşluk var. Burada temas var "gibi" görünen ise oyuncunun eli, ancak önceki görselden topun elle temas etme İHTİMALİ OLMADIĞINI zaten ispatlamıştık. Yani VAR'ın kanıt diye sunduğu görüntüde sadece perspektif olarak üst üste gelmiş el ve top var, yoksa elle top arasında diğer görselden de görüyoruz ki yarım metre falan var...

eltemas2.png

Kısacası burada top bu karede değil ama sonradan (yani top biraz daha ilerleyince) kolun üst kısmına değiyorsa bile o an hiçbir açıda görünmüyor, ispatlanamıyor. VAR'ın kanıt diye sunduğu görüntü de tamamen yanlış. VAR'ın "kanıtında" temas falan yok. Temas olmayan (olması imkansız) bir anı "kanıt" diye hakeme izletmiş VAR'daki...

Rakibi satın alıyorlar. Rakibi alamazlarsa hakem devreye giriyor. Hiçbir şekilde işini şansa bırakmıyor yalı kaloriferi. Bizim yönetim uyusun. Tarihin en boktan sezonu yaşanıyor

evet heriflerde şüpheyle bakacağım bir hareket olmadı
kalecileri gerizekalıydı ama ultra açılarak topları gene merkeze çeldi hep

penaltıda da dışarı çelemedi önüne tokatladı aptal - boşa gol oldu o yüzdne. yoksa gene berabere bitiyordu
As kalecileri ciddi sakatlanmisti 8 9 maçtır yoktu bu çocukta fena değil ama tabi çaylak esas önemli kısım fenerin 1 numaralı yan bahçesi herzaman yatan takım ilk defa yatmadı keza ısrarla söylediğim gibi bunların oyunları düşüşe geçti zor pozisyona giriyorlar3iste o yüzden hakemler devreye giriyor ki bana göre hakem konusunda daha kötü şeyler olacak

Şimdi trio'da söylediler

Fb'nin ilk golünün geçersiz olması lazımmış

Hakem hatası varmış orada da

Normalde barajın 1 metre ilerisinde olmalıymış fb'li oyuncular

Ama fb'liler çok daha yakınmış

Hatta kasımpaşalı oyuncuların itiraz etmişler bu duruma

Ama itirazlara rağmen hakem kuralı uygulamamış

@Can Erden üstad başta ben de icerde gibi gördüm de temas sonra gerçekleşiyor sanki. Sağ ayağın izdüsümü disarida gibi sanki temas anında
temas anı kısmına bakmadım - sadece FALL denyosu osterwoldenin bacağa çarpıp büktüğünde herifin ayak içeri basıyor mu basmıyor muya baktım.

sonuç olarak veredebilir hakem - vermeyedebilir .

anafikir burda VAR ağzını açacaksa bu pozisyona açmalıydı - en sonraki OFSAYT + Olmayan elle uğraşacağına.

Üst Alt