SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:27 | Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa | MS | 24 Şubat

Bu görsel bildiğin şike faaliyetinin göstergesi olan suç unsuru oluşturabilecek en azından şikayet için yeterli belgeler.
Ona öyle buna böyle karar veremezsin senin görevin elindeki ekrandan hatanın düzeltilmesini sağlamak.
Bunun üzerine
akşamki kırmızı kart pozisyonunda çağırılması gerekiyordu bu bir.
Pozisyonun başlangıcındaki faulden penaltı iptal edilmeliydi bu iki, 3. ise ofsayttan iptal edilmeliydi.
Şaka gibi bir asam şeyinin keyfine kural işletmiyor.
Şu tek olay italyada olsa hapsi boylardı.

Maça bakmadım bile Kpaşa yatışa geçer diye düşündüğüm için

Fb için çanlar çalıyor ya her maç rakip yahut hakem satın alacaklar ya da arenaya minimum 5-6 puan gerimizde gelecekler

İşin kötü yanı her maçı bir şekilde kazandırtmazlar diyemiyorsun

Maça bakmadım bile Kpaşa yatışa geçer diye düşündüğüm için

Fb için çanlar çalıyor ya her maç rakip yahut hakem satın alacaklar ya da arenaya minimum 5-6 puan gerimizde gelecekler

İşin kötü yanı her maçı bir şekilde kazandırtmazlar diyemiyorsun
bende aksine özellıkle bu kasımpaşanın yaptıklarını bildigim için baktım bu maça 10 senedir ilk ve tek temiz macları onu söyliyyeyim hatta az becerıklı olsalar ilk yarı 2 olurdu
fenerin 1 kasımpasanın 2 net vardı
son 6 mactır düşüşteler kondisyon olarak özellikle önümüzdeki aydaki sert ve bol deplasmanlı fikstürde normalde cok dayak yemeleri lazım bu oyunla ama açıkçası bugun bende ilk defa tırstım bunların düzeninden
ama şunada eminim yalı,ismaili getirdigine pişmandır

Demekki şikenin en büyük destekcisinden biri ifşa oldu sonunda. Erkan Engin. Bu ismi unutmayın. Korkudan sene sonu emekli olup uzamaya çalışacak konulardan

Penaltıyı resmen ilmek ilmek işlemişler. Pozisyonun öncesindeki faulden 10 saniye falan önce Çağlar'ın bariz bir faulünü vermediler. Devamındaki pozisyonda orta gelirken aktif alanda olan ve oraları karıştıran Serdar Dursun net şekilde ofsayttı onu da es geçtiler. Oyuncunun eline vurduğunu hiçbir şekilde net bir açıdan gösterememelerine rağmen (Elle oynama olsa bile bilinçli olmayan ve topun yönünü değiştirmeyen bir hamle olarak değerlendirilip penaltı verilmemesi gerekiyor) bu penaltıyı icat ettiler. Bu penaltı umarım yönetimimizin her şeyi daha net şekilde görmesini sağlamıştır, Artık bir saniye bile gevşemeden Fener lehine verilecek en ufak lehte kararda en sert tepkiyi vermeliyiz ki eyyam yapamasınlar.

Son düzenleme:
Topun ayaktan çıktığı an net olarak gözüküyor. Serbest vuruş kullanılırken en az iki fb’li oyuncu ofsaytta. Ofsayt incelemesi yapılmaması elle oynama kararından çok daha büyük bir skandal bence. Hadi orada eline değdi, değmedi diye yoruma açık pozisyon diyelim. Ofsaytın tartışmaya açık hiçbir tarafı yok.

Bizim yönetim keşke tam serbest vuruş kullanılırkenki an’ı paylaşıp burada ofsayt incelemesi yapıldı mı yapılmadı mı? Görüntü ekrana neden verilmedi? Var odasında ne konuşuldu derhal açıklansın diye bir açıklama yapsaydı. Çok daha büyük baskı altında kalırlardı.

İcardi’nin golleri milimetrik ofsayt nedeniyle iptal ediliyor haftalardır ama bunların maçlarında incelenmiyor bile. Tekrar ediyorum şurda ofsayta bakılmaması penaltıdan çok daha büyük bir rezalettir.

Üst Alt