SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:29 | Fenerbahçe 4-1 Pendikspor | MS | 10 Mart

VAR bütün açıları o an görebiliyor diyorlardı. Şimdi bunu görüp penaltı mı verdirdiler yani?
"İstedikleri" açıları gösteriyorlar hakeme "en netini" gösterecekler diye bir şey yok nasıl ki Kasımpaşa maçında tek bir açıdan hakeme el diye baskı yapıldıysa bugünde ekrana çağırmadan penaltı demişlerdir öyle bir operasyon çocuklarıyla uğraşıyoruz.

Hahahahahahaaaaaa ayaklar bas olunca, yillardir zubukler ve zubukluk bas taci edilince……..

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki Pendikspor'u ve Kadir Sağlam'ı topa tuttu​

Hirsiz ama guzel salliyor.

Son yillarin en saibeli maci. Var cagirmadi hakemi nedeni cok kurnazca ve basit aslinda cagirsa var kayitlari aciklandiginda butun foyalari ortaya cikacak. Adamlar disarda olan pozisyona ve faulu İrfan yapmasina ragmen penalti uydurdular.

Erden Timur "temiz eller opersayonu" neden yapılsın dediği bu sezon daha net belli oluyor açıkçası kripto hesaplara dikkat kesin orada skandal işler dönüyor.

Geçen sene Ads maçında elle attıkları golü de algı oluşturmak için ekrana vermemişlerdi görüntü yeni çıktı diye bir şey yok vardır kasıtlı göstermemişlerdir.

Vay vay vay vay....

Böyle açı var. Saatler sonra Trio'da görüyoruz. Ben bu kadar şerefsizlik görmedim. Artık bu VAR için de yangın yapılabilir.

Bir hakem ilk TEMAS ANINI tam bulmadan bu pozisyon içeride veya dışarıda DİYEMEZ. Temas anını da bulduğunda o temas anının tüm açılarına bakmakla mükelleftir ki temas anından emin olsun. Eğer bu hakem temas anlarını yeterince izlemeden bu pozisyon içeride dediyse eksik bilgiyle müdahale ederek skandal bir hata yapmıştır. Temas anlarını yeterince izleyip bu açıyı gördüyse de faulü yapanın FB'li oyuncu olduğunu görmüş demektir, o zaman da şike yapmış demektir.

Şikecilerin son 3 iç saha maçı:

Alanya skor 0-1 ken djikunun temas olmadan kendini atmasına verilen penaltı,
Kasımpaşa skor 1-1ken erkan enginin malum var şovuyla verilen penaltı,
Pendik maçı skor 1-1ken irfan canın ndiayeye ceza sahası dışında yaptığı faulü içerde ndiaye yapmış gibi gösterip verilen penaltı.

Geçen sene bile 1 hafta kollar 1 hafta normal yönetirlerdi bu sene iyice zıvanadan çıktılar. İnanılmaz bir olay.

Üst Alt