SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart - Sayfa 136 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart

aslında ts yönetimi bizim yönetimen daha güclü hakemler konusunda yani elleri kolları uzun
ama bizim macta söyle olaylar olsa ceza bize kesilirdi :)
Bu olayın futbol dışına bile taşınma olasılığı var bana göre. Oosterwolde olayın içinde yokken yerdeki adama tekme falan atmaya geliyor kasten yaralama suçu. Osayi ilk yaptığından bir nebze yırtardı da ikincisi net kasten yaralama. İlkinden sonra atlayan taraftarlar yerdeki taraftarı dövdüklerini gördüm, yardım etmek için atladım dese falan haklı duruma düşerler.

Btw ortada sevinme olayını başlatan İCK ile MHY. Tam salaklar. Polat döneminde fener maçlarında böyle cezalar alıp ligi 5. falan tamamlıyorduk

Bu olayın futbol dışına bile taşınma olasılığı var bana göre. Oosterwolde olayın içinde yokken yerdeki adama tekme falan atmaya geliyor kasten yaralama suçu. Osayi ilk yaptığından bir nebze yırtardı da ikincisi net kasten yaralama. İlkinden sonra atlayan taraftarlar yerdeki taraftarı dövdüklerini gördüm, yardım etmek için atladım dese falan haklı duruma düşerler.

Btw ortada sevinme olayını başlatan İCK ile MHY. Tam salaklar. Polat döneminde fener maçlarında böyle cezalar alıp ligi 5. falan tamamlıyorduk
ortada sevınme evet yanlıs ama olabilir eger tribüne hareket filan cekmedilerse
yalnız senın dedigin olay dogru futbolun dışına taşımak istiyor zaten yalıdaki herif haftalardır amacı bu oyun olarak takımı 2.yarıları cıkaramıyor
kaosun dahada artmasını istiyor
bana kızıyorlar yönetimi eleştiriyorum diye lakin bunlarda bizimde payımız var hep susarak agırlık koyulmaz

ortada sevınme evet yanlıs ama olabilir eger tribüne hareket filan cekmedilerse
yalnız senın dedigin olay dogru futbolun dışına taşımak istiyor zaten yalıdaki herif haftalardır amacı bu oyun olarak takımı 2.yarıları cıkaramıyor
kaosun dahada artmasını istiyor
bana kızıyorlar yönetimi eleştiriyorum diye lakin bunlarda bizimde payımız var hep susarak agırlık koyulmaz
İkinci golde tribüne kaydılar. Oosterwolde madde atsınlar diye bakış falan atıyordu maç içinde. Adamlar taraftar karışırsa yeneriz diye gelmiş ters tepki aslında onlar için. Diğer oyuncular da yapmıştır kameraların çekmediği bir şeyler. TS'liler manyak orası ayrı konu da tahrik yok demek yanlış olur. Bir de 3 Temmuz'da şike yapıp adamların kupayı müzelerinde bulundurmalarına rağmen sürekli ondan bahsediyorlar. Olayın unutulmasına da izin vermiyorlar

Üst Alt