SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:30 | Trabzonspor 2-3 Fenerbahçe | MS | 17 Mart

İkinci golde tribüne kaydılar. Oosterwolde madde atsınlar diye bakış falan atıyordu maç içinde. Adamlar taraftar karışırsa yeneriz diye gelmiş ters tepki aslında onlar için. Diğer oyuncular da yapmıştır kameraların çekmediği bir şeyler. TS'liler manyak orası ayrı konu da tahrik yok demek yanlış olur. Bir de 3 Temmuz'da şike yapıp adamların kupayı müzelerinde bulundurmalarına rağmen sürekli ondan bahsediyorlar. Olayın unutulmasına da izin vermiyorlar
dogru tabıkı ama özetle günün sonunda dayak yiyenler yedigi ile kalacak fener yarın magduru oynayacak cezayı lazyo alacak bu arada fenerli oyunculara ceza verilmeme sebebi tamamen bize mesaj biz güclüyüz mesajı

ts fb maçları seyircisiz oynansa fener bu kadar galibiyet alamazdı.malum sezondan sonra trabzonda kaç tane maç aldılar.çoğu da mal taraftarın gerginliği yüzünden

Neyse beyler sıkmayin caninizi. Trabzona is dustugunden beri ne zaman bi ise yaramis ki. Bu mallar en ummadik maclarda puan kaybettiler. Gecen sene giresun bu sene samsun.

Yine gider bi mallik yaparlar merak etmeyin

Saha disini bir kenera birakirsak surekli aynı dakikalarda atip 3 puan aliyolar. 3.gol cidden komedi. 2 2 de dagilirlardi gene olmadi
Umidimi kesiyorum artik ligden.
Loser kimlikleri bu sezon uğramıyor bunlara

Trabzon'a bu maçta zerre şans vermiyordum yani sıradan bir anadolu takımından farkları yok kadro olarak, maç hiç ummadığım şekilde 2-2'ye geldi sonra şansa bir gol ile kırıldı.
Sezon boyu hep aynı şeyi söyledim, Fenerbahçe küme düşme hattında olan takımlar hariç herkesi bir şekilde yener.

Üst Alt