Son 16 | Hırvatistan 0-1 Portekiz | M.S | 25 Haziran - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son 16 | Hırvatistan 0-1 Portekiz | M.S | 25 Haziran

Öyle bir durumda senin şu anda ceza almış olman gerekirdi

Biliyorsun değil mi ?

Hani hakaret etmiştin yaa unutkanlık yoktur umarım

Hatırlarsan onları yazmadan evvel ceza alırsam alayım şikayet et diye eklemiştim. Hatta üzerine de benden alıntı yapma uzak dur demiştim. Alakasız mesajlara alıntı yaparak ne olur bana yeniden hakaret et diyen de yine sensin. Gördüğün gibi hafızam iyidir.

yüksel koyun muslerayı eleştirdi diye benim gibi kırk yıllık GSARAYlıyı bile kuş olmakla itham ettiler bunlar için muslera>GSARAY
yaptğım eleştirilerse bu sene sadece muslera hatalarından en az 10 puan kaybettik dedim + muslera asla GSARAYın her daim gerçek hedefi olan Avrupa kupalarında hiç klasını gösterememiş aksine son derece vasat oynamıştır dedim...
bunları dedim diye kuş bu diyip güldüler tanısalar beni oysa GSARAY için nelerden geçtim nasıl GSARAYlıyım üzülürler ama neyse...
musleranın gülen yüzü onlara yeter...
GSARAYlı bir taraftarın kırılan kalbi , yapılan iftiraların önemi yok onların nazarında...
onun için yüksel e. koyun boşuna uğraşma sneijdere yine az çok eleştiri var ama muslera resmen rehin almış düşüncelerinin yönünü...
muslera bir maçta 3 gol yedi 2 sinde musleranın çok çok bariz hatası vardı tuttu bir golü semihe bir golü sabriye bağlayıverdi..bunu gördükten sonra muslerayı eleştirmeyi bıraktım sanada tavsiyem vazgeç bu sevdadan...

Son düzenleme:
yüksel koyun muslerayı eleştirdi diye benim gibi kırk yıllık GSARAYlıyı bile kuş olmakla itham ettiler bunlar için muslera>GSARAY
yaptğım eleştirilerse bu sene sadece muslera hatalarından en az 10 puan kaybettik dedim + muslera asla GSARAYın her daim gerçek hedefi olan Avrupa kupalarında hiç klasını gösterememiş aksine son derece vasat oynamıştır dedim...
bunları dedim diye kuş bu diyip güldüler tanısalar beni oysa GSARAY için nelerden geçtim nasıl GSARAYlıyım üzülürler ama neyse...
GSARAYlı bir taraftarın kırılan kalbi , yapılan iftiraların önemi yok onların nazarında...
onun yüksel e. koyun boşuna uğraşma sneijdere yine az çok eleştiri var ama muslera resmen rehin almış düşüncelerinin yönünü...
muslera bir maçta 3 gol yedi 2 sinde musleranın çok çok bariz hatası vardı tuttu bir golü semihe bir golü sabriye bağlayıverdi..bunu gördükten sonra muslerayı eleştirmeyi bıraktım sanada tavsiyem vazgeç bu sevdadan...

Geçenlerde bu olayı masaya yatırıp konu açtım

Yine trollükle suçladılar

Milletimizin genlerine işlemiş farklı bir yorum görmeye dayanamıyorlar

onun için yüksel e. koyun boşuna uğraşma sneijdere yine az çok eleştiri var ama muslera resmen rehin almış düşüncelerinin yönünü...
adamsin-capsi-1.jpeg

Üst Alt