Son 16 | Hırvatistan 0-1 Portekiz | M.S | 25 Haziran - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Son 16 | Hırvatistan 0-1 Portekiz | M.S | 25 Haziran

Nani ve q7 'nin katkisiyla portekiz tur atladi diyen birine kus demek cocukca bir hareket hic kimse kusura bakmasin

Cund bi çektir git. Kendin gibi 2-3 trolle yol vermekle meşgulsün devam et.
Forumda başedeip de rahat rahat örgüt propagandası yapamıyorum diyez ezik ezik uzaktan takılıyorsun.

Üstteki 2-3 tane ipsiz sapsız troll üzerinden devam ediyorsun.

sana ne propagandasi yapicam, her konuda istedigimi soyluyorum ve soylerim sana rahat ol
bilmem kim ustunden bisey yapmama gerek yok
troll lafi da komik, heralde farkli gordugun insanlari abuk subuk laflarla yaftalama geleneginizin bi uzantisi
kinin varsa baska bi sekilde gider oyle oynak mod falan gibi sabanliklar yapma

Ömerin yazdıklarına hiçbirine katılmıyorum.Adama doğru dürüst bir şey diyorsun ya tersliyor yada seni küçük görüyor kendi egosunu ön plana çıkartıyor.

sana ne propagandasi yapicam, her konuda istedigimi soyluyorum ve soylerim sana rahat ol
bilmem kim ustunden bisey yapmama gerek yok
troll lafi da komik, heralde farkli gordugun insanlari abuk subuk laflarla yaftalama geleneginizin bi uzantisi
kinin varsa baska bi sekilde gider oyle oynak mod falan gibi sabanliklar yapma

şabanlık trollerin konusuna müdahale etmek görevinde olup da çocuk gibi noktalar koymakla oluyor...bak bakalım ekibe. yasin, aydın, sen... muhteşem koro.

Beyler lütfen sakin olalım dil altı haplarınızı alıp sakince bekleyelim

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herşeyi geçtim Falco Götz'ü tanımayan bir adam bana Galatasaraylılık taslıyor

Galatasaray tarihini bilmiyorsun bari Ünal Aysalın yaptığı belgeseli izleseydin :)

Amma bidi bidi ediyorsunuz ha. Nobette kavga burada kavga.

Hayir yani, kus oldugunu dusundugunuz adami raporlayin, engelleyin, gormezden gelin. Cok mu zor?

Konudaki mesajinda da bana kalirsa hicbir aykirilik yok, gereksiz bir tespit gibi duruyor.

Adam fener koyar der banlatırsınız fenerın oyuncusu turnuvada macı alır macı aldı der banlatırsınız bjkli oyuncu alır adam över kus dıye ıftıra atarsınız artık yeter hoşgörü nerde bu forumda

Üst Alt