STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:15 | Kasımpaşa 0-3 Galatasaray | Maç Sonucu

Hakan "kazma" tabir edilen bir forvettiki zaten. Ben Hakan'ı izlediğim dönemlerde açıkcası beğenmedim. Hatırlarım babam çok küfür ederdi Hakan'a :) Bence bizim takımın gördüğü iki forvet Jardel ve Baroş'tur. Zaten Hakan'ın bencilliği yüzünden yanında hiç yabancı forvet falan da tutunamazdı ya gerçi. Sonradan efsane oldu Hakan.

Ne demek istiyorsun anlamadım.Yaş muhabbetine gireceksek hiç çıkılmaz işin içinden.Okan,Emre,Tugay,Suat orta sahası kusursuzdu mesela. Hatırlıyorum net olarak o dönemleri.Sonraları işte Bülent Akınlar falan başladı orada kanser olmaya başladık.Demek istediğim o. Baya bir yıllardır orta sahamız yok.
Yanlış anlama sadece o jenerasyonu ağız tadıyla izleyemediğin için biraz şanssızsınız inşallah bir daha öyle iyi bir takım olurda Galatasarayı keyifle izleyebilirsiniz demek istedim.

Hakan "kazma" tabir edilen bir forvettiki zaten. Ben Hakan'ı izlediğim dönemlerde açıkcası beğenmedim. Hatırlarım babam çok küfür ederdi Hakan'a :) Bence bizim takımın gördüğü iki forvet Jardel ve Baroş'tur. Zaten Hakan'ın bencilliği yüzünden yanında hiç yabancı forvet falan da tutunamazdı ya gerçi. Sonradan efsane oldu Hakan.

Hakan'a biraz saygıTanju'yu da unutmayalım lütfen:)

Yanlış anlama sadece o jenerasyonu ağız tadıyla izleyemediğin için biraz şanssızsınız inşallah bir daha öyle iyi bir takım olurda Galatasarayı keyifle izleyebilirsiniz demek istedim.

İnşallah izleriz abi. Gerekirse 10 yıl bekleyelim ama o jenerasyona yakın bir şey görelim.

Hakan'a biraz saygıTanju'yu da unutmayalım lütfen:)

Hayır onu çok kötü anlamda kullanmadım, saygı duyuyoruz ama "kazma" bir forvetti. Tanımlaması nedir tam bilmiyorum fakat " kazma" sınıfında bir forvetti. Bir Jardel değildir mesala, bir Baroş da değildir çok koşardı falan. Higuain tarzı dicem "kazma" tarzı bilmiyorum doğru bir tanımlama olur mu.

Tanju'yu bilmem fazla, fakat internetten izlemiştim bir ara Hakan ve Tanju farklı tarzdaydı. Hakan"kazma" tarzı bir forvetti. Hakaret gibi algılamayın ya ama doğrusu buydu.

Hayır onu çok kötü anlamda kullanmadım, saygı duyuyoruz ama "kazma" bir forvetti. Tanımlaması nedir tam bilmiyorum fakat " kazma" sınıfında bir forvetti. Bir Jardel değildir mesala, bir Baroş da değildir çok koşardı falan. Higuain tarzı dicem "kazma" tarzı bilmiyorum doğru bir tanımlama olur mu.

O tabir inşaat sektörüne yakışıyor daha çok.:)

Hakan şüküre de sallıyosunuz yaa siz ..daha ne diyim .kör cahiller

Hakan şüküre de sallıyosunuz yaa siz ..daha ne diyim .kör cahiller

Hayır hayır sallama değil Hakan'a. Konu öyle birşey değil okuyunca mesajlar daha net anlaşılır zaten. Mesala bir Jardel tarzı yoktu Hakan'da ya da bir Baroş tarzı. Düz diyelim düz bir golcü idi. Ve Hakan da çok çıldırtırdı insanları, az saç-baş yoldurmamıştır. Ben hatırlamam çok eski dönemlerini fakat, benim izlediğim son dönemlerde de fazlaca eleştiriliyordu.Bu onu kötü yapar mı yapmaz, farklı bir tarzı vardı. Nasıl anlatsam bilemedim ki.

Selen baban Hakan yerine başka birini izlemiş bence , kazma mazma acaip komik kaçmış.

Bence bizim takımın gördüğü iki forvet Jardel ve Baroş'tur. Zaten Hakan'ın bencilliği yüzünden yanında hiç yabancı forvet falan da tutunamazdı ya gerçi. Sonradan efsane oldu Hakan.

:D:D:D:D

Hakan Şükür Türk futbolunun ve galatasaray ın gelmiş geçmiş en büyük golcüsüdür..bunu ister kabul edin ister etmeyin...istatistiklere bakmanız yeterlii..

Gattuso Cana Poulsen gibi oyunculardan Aurelio'luk Selçuk İnan'lık beklemek sadece hayal kırıklığı yaratır.

Nasıl Alex Misimoviç gibi oyuncuları oynatırken topsuz oyunda bir kişi eksik olmayı göze alıyorsan Cana Gattuso Poulsen vs. oynarken de toplu oyunda bir kişi eksik hücum ettiğini kabul edeceksin.

Haa bu Cana'yı bir Hüseyin Çimşir mi yapar ? Tabii ki hayır.. Aradaki nüans farkını görmek lazım..

Bu yüzden Rijkaard pek tercih etmiyordu ve Hagi de Cana'dan nasıl verim alacağını çözememiş gibi..

Cana candır özetle.. Yeter ki takım takım olsun..

Herşey iyi güzelde

Aurellio ile Selçuk İnan arasında ki alakayı çözemedim :eek:

Selen baban Hakan yerine başka birini izlemiş bence , kazma mazma acaip komik kaçmış.

Bence bizim takımın gördüğü iki forvet Jardel ve Baroş'tur. Zaten Hakan'ın bencilliği yüzünden yanında hiç yabancı forvet falan da tutunamazdı ya gerçi. Sonradan efsane oldu Hakan.

:D:D:D:D

Hadi beeeee. Hakan'ı ben de hatırlarım beni de az çileden çıkarmamıştı. Tamam fazla gol falan atmıştır ama yapmayın çıldırtmıştır insanları, beni çıldırttığını bile hatırlarım ben Hakan'ın.

Hadi beeeee. Hakan'ı ben de hatırlarım beni de az çileden çıkarmamıştı. Tamam fazla gol falan atmıştır ama yapmayın çıldırtmıştır insanları, beni çıldırttığını bile hatırlarım ben Hakan'ın.

Galatasaray tarihinin gördüğü en iyi forveT Baros ve Jardel diyosan Hakan ı bunlardan küçük görmemen gerekir çünkü Hakan en iyisiydi.

Hakan Şükür 'ün 2000 ve öncesinde oynadığı futbol mükemmeldir. Top kontrol, hava topu hakimiyeti, topu sürüşü. Ben çok küçüktüm 95 'li yıllarda ama o maçalar daha sonra Cine 5 'de falan şifresiz olarak yayınlandığında hayran kalmıştım Hakan 'a. 2003 'ten sonraki dönemde ayaklarına hakim olamayan, son vuruşları vasat bir forvet haline geldiği doğrudur.

Sadece kafa topu özelliği kaldı 2003 'ten sonra. Ama öncesinde top sürme, alıp adam eksiltme özelikleri de vardı.

Ya son dönemde insanlar gitsin, futbolu bıraksın, oynamasın diye bile serzenişlerde bulunuyorlardı.

Üst Alt