STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç sonucu

Ben facia yasayacagimizi düsünmüyorum. Terim´in bizi ucuracak tek adam oldugunu düsünüyorum. Ayrica Fatih Terim´in de basarisiz olmaya hakki var degil mi? Robot mu bu adam? Ferguson hic yanlis kadro kurmadi mi? 6. olmadi mi? Cok oldu. Ne zaman sokaga firladiysak Fatih Terim´in sayesinde firladik. Galatasaray olarak da Türkiye olarak da. Bu adami tartismanin komik oldugunu düsünüyorum.

Günün yorumu.

Ben facia yasayacagimizi düsünmüyorum. Terim´in bizi ucuracak tek adam oldugunu düsünüyorum. Ayrica Fatih Terim´in de basarisiz olmaya hakki var degil mi? Robot mu bu adam? Ferguson hic yanlis kadro kurmadi mi? 6. olmadi mi? Cok oldu. Ne zaman sokaga firladiysak Fatih Terim´in sayesinde firladik. Galatasaray olarak da Türkiye olarak da. Bu adami tartismanin komik oldugunu düsünüyorum.

Fatih Terim başarısız olma hakkını kullandı.Diğerlerine de azıcık şans verelim değil mi ?

kac kere hakki var:) bi kere rezil oldu ya bi ton para harcatip:)

Abartmiyormusunuz biraz? Türkiye´de Fatih Terim´in yasattiklarini yasatan 1 adam daha var mi? Onu söyleyin ilk önce. Fatih Terim´den öncesi varmiydi? Fatih Terim´den sonrasini da görüyoruz herseferinde :) Alex Ferguson´un cok hakki var ama basarisiz olmaya. Digerlerinin de öyle. Ama Fatih Terim´in yok :) Tabi. Bu ülkeyi mutlu eden insanlari neden yerin dibine sokariz ki biz? Türkiye´de hickimse Fatih Terim gibi olamadi ve olamayacak da.

11806438.jpg

Bogazim dügümlü, sözlerim kayip..

Özür dilerim Kral, cok özür dilerim.

sözün bittiği yer,seni seviyoruz baros hepte seveceğiz...

Bazı oyuncularla yollar ayrılmalı fakat bu da maddi kayba sebep olacaktır. Teknik direktör değişse bugüne kadar yapılan tüm fedakarlıklar yok olacak. En güzeli sezon başında taraftarın sesine kulak verilmesiydi. Bazı oyuncular kesinlikle gönderilmeliydi. Takımın huzurunu bozdukları o kadar belli oluyor ki. Ah yönetim ahh... Asıl gönderilmesi gerenler niye hala takımdalar anlamak mümkün değil. Oyuncunun naz edeceği bir yer değil burası. Bu çaresizlikten nasıl kurtulacağımızı tahmin etmek çok güç. Ucunda ışığı görünen tünel başımıza çökecek bu gidişle.

Umarım bir önceki sezon Skibbe'yi yiyen futbolcuların dediği olmaz yine. Milli oyuncu diye bazılarına bu kadar sabretmek olmamalı.

Peki fatih Terim geldikten belli zaman sonra takım üstüste 3 mağlubiyet alınca ne olacak. Onda ısrar edebilecekmiyiz yoksa Rijkard gibi onuda kovalımmı diyeceğiz.

Şu saatten sonra değişecekse teknik direktör Türk gelsin

Fatih Terim favori bence benim isteğim Ersun Yanal

kac kere hakki var:) bi kere rezil oldu ya bi ton para harcatip:)

Bak bakalim barcelona real madrid gibi takimlarin tarihine ayni hocalar kac gere gelip gitmis,birde demissin hagi ,hakan popescu filan olmadan gorduk terimi diye,ben sana burda bir kamyon adam sayarim xavi ,iniestadan baslarim,ronaldinho ,eto puyol'dan bahseder bunlar olmadan rijkaard'i gorduk derim. Onun icin her olay kendi donemi sartlari icinde degerlendirilir,terim ikinci gelisinde olmadiysa simdi olmayacak diye bir sey yok.

Abartmiyormusunuz biraz? Türkiye´de Fatih Terim´in yasattiklarini yasatan 1 adam daha var mi? Onu söyleyin ilk önce. Fatih Terim´den öncesi varmiydi? Fatih Terim´den sonrasini da görüyoruz herseferinde :) Alex Ferguson´un cok hakki var ama basarisiz olmaya. Digerlerinin de öyle. Ama Fatih Terim´in yok :) Tabi. Bu ülkeyi mutlu eden insanlari neden yerin dibine sokariz ki biz? Türkiye´de hickimse Fatih Terim gibi olamadi ve olamayacak da.

ne diyorsunuz yahu harbiden yasiniza veriyorum

sampiyonlar ligi statusu oncesi yari final oynadik

bence uefa kupasindan 30 kat buyuk basaridir

Fergusonu örnek almışsın.Ferguson manchestera geldiğinde sezonu onbirinci bitirmişti sonrasında 2,13,11,6,2 diye devam etirmişti.Yani Manu 6 yıl sonra şampiyon oldu.Biz niye Rijkaarda sabır gösteremiyorz pek ?

ne diyorsunuz yahu harbiden yasiniza veriyorum

sampiyonlar ligi statusu oncesi yari final oynadik

bence uefa kupasindan 30 kat buyuk basaridir

Bugün Almanya´ya yenildigimiz icin herkesi yerden yere vuruyorsak, bu Fatih Terim sayesindedir. Bu adam ülkeye güven asiladi. Kazanmaya alistirdi. Citayi yükseltti. Hemde bütün takimlarin bakis acisini degistirdi. Bugün Galatasaray´i Avrupa´nin önde gelen takimlarindan sayiyorsaniz bunu kesinlikle Fatih Terim´e borclusunuz.

Fergusonu örnek almışsın.Ferguson manchestera geldiğinde sezonu onbirinci bitirmişti sonrasında 2,13,11,6,2 diye devam etirmişti.Yani Manu 6 yıl sonra şampiyon oldu.Biz niye Rijkaarda sabır gösteremiyorz pek ?

Sabir gosterilecekse terime gosteririm kendi insanimiz evladimiz dururken,bana ne rijkaardan ya.Istikrar istiyorsaniz terim 10 sene kalsin bu kadar ferguson meraki varsa.

Bugün Almanya´ya yenildigimiz icin herkesi yerden yere vuruyorsak, bu Fatih Terim sayesindedir. Bu adam ülkeye güven asiladi. Kazanmaya alistirdi. Citayi yükseltti. Hemde bütün takimlarin bakis acisini degistirdi. Bugün Galatasaray´i Avrupa´nin önde gelen takimlarindan sayiyorsaniz bunu kesinlikle Fatih Terim´e borclusunuz.

yoo bence hakan ve hagidir o isin asil mimarlari

almanya falan diyorsanda o turnuva tamamen allahin bir lutfudur bize, 2 kurusluk top oynamadan gittik

oynamayarak bitirdik

Üst Alt