STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:8 | Galatasaray 2-4 MKE Ankaragücü | Maç sonucu

:D Var mi böyle bisey ya? Hagi vardi Hakan vardi o yüzden basarili olduk öyle mi? :) Basarili olmak icin iyi oyunculara sahip olmalisin bu 1. Sadece iyi oyuncularla basarili olamazsin bu 2.

e Rijkaarda niye kiziyorsunuz:)

o zaman terimin elinde olan ve 18 yasinda olan emre su an 40 yasinda

bu hali bile takimimiza cag atlatir gelse:)

hesab et aradaki farki:)

terimin elindeki kadro turk futbol tarihinin en iyi kadrosu idi

Rijkaardin elindeki kadro benim 30 yildir seyrettigim en kotu kadro

Ayrica nefret ediyorum Terimden acik ve net:)

:D Var mi böyle bisey ya? Hagi vardi Hakan vardi o yüzden basarili olduk öyle mi? :) Basarili olmak icin iyi oyunculara sahip olmalisin bu 1. Sadece iyi oyuncularla basarili olamazsin bu 2.

Evet onlar ve Terim sayesinde başarılı olduk.Bunu inkar etmek enteresan.2. gelişinde Hagi yoktu ayrıca ;)

Bu ne çıldırtan denge.. Yaprak döker bir yanımız.. Bir yanımız bahar bahçe..

evet kadromuz o kadroya yakin kalitede ahklisin:)

Sen demedin mi Hagi ile Hakan sayesinde uefa kupasında şampiyon olduk diye.İşte sana 2 adam tamam onlar kadar iyi değiller ama ben uefa kupası istemem.Sivası,Karkivi,A.gücünü yensin yeter .Türkiye şampiyonluğunu da geçtim.Madem geçen sene bişeyler yapsaydı ya.Görünen köy uzakta değil görün işte ,başınızı kuma gömmeyin bu adamla olmaz

Sen demedin mi Hagi ile Hakan sayesinde uefa kupasında şampiyon olduk diye.İşte sana 2 adam tamam onlar kadar iyi değiller ama ben uefa kupası istemem.Sivası,Karkivi,A.gücünü yensin yeter .Türkiye şampiyonluğunu da geçtim.Madem geçen sene bişeyler yapsaydı ya.Görünen köy uzakta değil görün işte ,başınızı kuma gömmeyin bu adamla olmaz

ben iki adam dedim diyemi dedin yani

kadro kalitesi manasinda soyledigimi anlamadinmi

ha bunu anlamadiysan tartismayalim zaten

ha anlayipta anlamamazliktan gelmek istiyorsan buyur

emre ornegime cevap versene

40 yasindaki hali takimin su haline cag atlatir diyorum

o kadroda 18 yasindaki hali vardi:)

Bir önceki sezon senaryosu. Bazı oyuncularla ilişkiler kesinlikle kesilmeli. Geldiklerinden beri takımda huzur kalmadı. Hakan ve Hasan gibi abiler gidince bu takım resmen sabote ediliyor. İstedikleri zaman teknik direktörün ipini çekebiliyorlar. Ayrıca kapasiteleri de yetersiz malesef.

bu arada aydin beni yalanci cikariyor

gelisme var bu cocukta

ne kaybettigini anliyor sanirim tekmeyi yiyince kucuk takimlara

pinoya hic gerek yok

cana oynar aydin kewell oynar

ben iki adam dedim diyemi dedin yani

kadro kalitesi manasinda soyledigimi anlamadinmi

ha bunu anlamadiysan tartismayalim zaten

ha anlayipta anlamamazliktan gelmek istiyorsan buyur

emre ornegime cevap versene

40 yasindaki hali takimin su haline cag atlatir diyorum

o kadroda 18 yasindaki hali vardi:)

Hocam o takımı yine toplayan Fatih hocaydı.Şahsen ben Fatih hoacanın takımın başına geçmesini istemem.ama Rijakardın yerine sen bile geçsen hayır demem.Cidden.Takım bundan kötü olamaz ya

e Rijkaarda niye kiziyorsunuz:)

o zaman terimin elinde olan ve 18 yasinda olan emre su an 40 yasinda

bu hali bile takimimiza cag atlatir gelse:)

hesab et aradaki farki:)

terimin elindeki kadro turk futbol tarihinin en iyi kadrosu idi

Rijkaardin elindeki kadro benim 30 yildir seyrettigim en kotu kadro

Ayrica nefret ediyorum Terimden acik ve net:)

O kadroyu da Fatih Terim kurmustu hatirlatirim. O oyunculari ordan burdan bulup Galatasaray´a getiren Fatih Terim´di. O oyunculari o seviyeye getiren de Fatih Terim´di. Ayrica sistemi yok Fatih Terim´in lafina da cok gülüyorum. Türkiye´ye sistem getiren Fatih Terim´dir zaten. Oynattigi sistem dünyada bir ilkti o zamanlar. Bu Milli Takimin oyunculariyla da kimse sistem oturtturamaz acikcasi. Bu oyuncularla en iyisini yapmistir Fatih Terim. Bu dandik jenerasyonu bile Avrupa 3. sü yapti. Futbol mutbol beni ilgilendirmez. Hiddink´i de görüyoruz dimi :) Iddia ediyorum hickimse Milli Takimi Fatih Terim gibi basariya ulastiramayacak.

Hocam o takımı yine toplayan Fatih hocaydı.Şahsen ben Fatih hoacanın takımın başına geçmesini istemem.ama Rijakardın yerine sen bile geçsen hayır demem.Cidden.Takım bundan kötü olamaz ya

o takimin cogu genc milli takimdan ogrencileri idi zaten

baba gozuyle bakarlardi

olay ondan ibaret

simdi kimse takmaz Terimi

futbol degisti

ben bu kadronun kim gelirse gelsin bundan iyi oynayacagina inanmiyorum

ama sorun tamamen orada degil

bu takimi bu hale getiren ne futbolcular ne Rijkaard

sucluyu yanlis yerde ariyoruz

canli yayinda Arda kaptanimzi swisotelde Atletico ile gorusmus diyen bir baskanimiz var

en nefret ettigim sey bu

yonetim gitsin sonra Fr giderse de olur gitmezsede umrumda degil

ardahakli.jpg

fotograf.JPG

O kadroyu da Fatih Terim kurmustu hatirlatirim. O oyunculari ordan burdan bulup Galatasaray´a getiren Fatih Terim´di. O oyunculari o seviyeye getiren de Fatih Terim´di. Ayrica sistemi yok Fatih Terim´in lafina da cok gülüyorum. Türkiye´ye sistem getiren Fatih Terim´dir zaten. Oynattigi sistem dünyada bir ilkti o zamanlar. Bu Milli Takimin oyunculariyla da kimse sistem oturtturamaz acikcasi. Bu oyuncularla en iyisini yapmistir Fatih Terim. Bu dandik jenerasyonu bile Avrupa 3. sü yapti. Futbol mutbol beni ilgilendirmez. Hiddink´i de görüyoruz dimi :) Iddia ediyorum hickimse Milli Takimi Fatih Terim gibi basariya ulastiramayacak.

kardesim daha cok para harcayarak 2. geldiginde neden beceremedi?

biliyormusun bu sene harcadigimizdan cok daha fazla para harcandigini ikinci gelisinde?

FR icin bu sene o kadar para harcanmadi, bunun farkindamisiniz

bunun hesabi var konulardan birinde acin okuyun

Varsa önceden gönderdiğim mesajların okunabildiği bi yer bakın;

Rijkaard zaten iyi bir teknik direktör değil.

Eğer hollandalı iyi bi hoca arıyorsanız o hoca Van Gaal'dır.

Fatih Terim gelirse Galatasaray "FELAKETE" sürüklenir. Daha dün kendi egoları için mahfettiği bir milli takım izledik. Fatih Terim'in ortası yok, ya çok iyi ya çok kötüdür.

Ama şu anki durumda Fatih Terim Galatasaray'a köstek olmaktan başka hiçbirşey yapmaz.

Fenerbahçe maçında üzülerek söylüyorum ki "FARK" yeriz. Zaten eminim kimse bundan dolayı kızmıyordur çünkü görünen köy kılavuz istemez.

Futbolu iyi bildiğimi düşünürüm ama şu anda Rijkaard'ı göndersek yerine kim geçsin deseler inanın fikir bile beyan edemiyorum çünkü hakikatten takım bir garip durumda...

Bu takımın başında sezon başında ya Van Gaal getirilecekti ya da Lucescu. Bunu bilir bunu söylerim. Ben olsam ne yapar ne eder sezon sonuna kadar yedek teknik direktörle devam eder, sezon sonu da binlerce euro'lara transfer yapacağıma gider LUCESCU'yu tutar getiririm. Bu kadar basit.

Aslında gönlümden hep Hagi geçer ama Hagi de sezon sonuna kadar stepne olacak karakter yok. O da farklı bir Fatih Terim, ortası yok. Ya çok iyi ya çok kötü. Galatasaray gibi bu kadar güzel bir kadroya sahip takım böylesine günler geçirmemeli.

Sırf adından dolayı Rijkaard'ı getirip 1,5 sene tahammül edebiliyorsan,

Bülent Korkmaz gibi teknik direktörlüğün T'sinden anlamayan bir adamı getirebiliyorsan,

Adnan Sezgin ile ilk 11'ini kurup maça başlayabiliyorsan,

Artık şu durumdaki takıma kimi getirsen mübahtır zaten.

Kim gelirse gelsin ama Riijkaard gitsin. Ha birde, kim gelirse gelsin sonuçta iki Adnan da gidecek çünkü koltuk korkusu bastı. Şimdi bir hoca gönderiyorlar, bu kaçıncı hoca oldu... Sırada onlar var.

Adnan Polat misyonunu tamamladı şimdi sırada futbolu bilen bir başkanın gelmesi var. Bir de futbolu bilen bir teknik direktör.

Bu arada Karabük'ün oynadığı topu gören var mı? Cernat denilen adamı, Emenike denilen adamı gören var mı? Direk Galatasaray'a alınması gereken adamlar.

Allah haftaya oynayacağımız Fb maçında bize yardım etsin, yeni bir 6 olursa hiç şaşırmam ama o kadar çaresiziz ki üzülecek bir yan da bulamıyorum.

kardesim daha cok para harcayarak 2. geldiginde neden beceremedi?

biliyormusun bu sene harcadigimizdan cok daha fazla para harcandigini ikinci gelisinde?

FR icin bu sene o kadar para harcanmadi, bunun farkindamisiniz

bunun hesabi var konulardan birinde acin okuyun

O zamanki yönetimin beceriksizliginden dolayi listedeki son adami almak zorunda oldugunu ne cabuk unuttunuz? O oyuncular da bekleneni veremeyince gönderildiler dogal olarak. Bunda sucu sadece Fatih Terim´e atmak insafsizliktir. Yönetim Fatih Terim´i Abdullah, Balic ile oynamaya mecbur birakti ya. Fatih Terim´in o zamanlar cektigini kimse cekmemistir Galatasaray´da. Bunlari cok cabuk unutuyorsunuz. Ya da Terim düsmanliginizdan görmek istemiyorsunuz.

O zamanki yönetimin beceriksizliginden dolayi listedeki son adami almak zorunda oldugunu ne cabuk unuttunuz? O oyuncular da bekleneni veremeyince gönderildiler dogal olarak. Bunda sucu sadece Fatih Terim´e atmak insafsizliktir. Yönetim Fatih Terim´i Abdullah, Balic ile oynamaya mecbur birakti ya. Fatih Terim´in o zamanlar cektigini kimse cekmemistir Galatasaray´da. Bunlari cok cabuk unutuyorsunuz. Ya da Terim düsmanliginizdan görmek istemiyorsunuz.

evet Terim dusmaniyim oyle diyelim

onun icin canini disine takacak futbolcular bulmadiginda bir cacik olmaz

tamamen gaz futbolu

elimizde cok ornek var bunu destekleyen:)

GS tarihinin en buyuk basarilarindan birini kazanip hala cogunluk tarafindan sevilmiyorsa bunun sucunu taraftarda arama bence

bir daha dusun

o takimin cogu genc milli takimdan ogrencileri idi zaten

baba gozuyle bakarlardi

olay ondan ibaret

simdi kimse takmaz Terimi

futbol degisti

ben bu kadronun kim gelirse gelsin bundan iyi oynayacagina inanmiyorum

ama sorun tamamen orada degil

bu takimi bu hale getiren ne futbolcular ne Rijkaard

sucluyu yanlis yerde ariyoruz

canli yayinda Arda kaptanimzi swisotelde Atletico ile gorusmus diyen bir baskanimiz var

en nefret ettigim sey bu

yonetim gitsin sonra Fr giderse de olur gitmezsede umrumda degil

Benim tezim hala aynı rijakard yerine kim gelirse kabulüm

Yönetim saçma olduğu için, Rijkaard'ı kovup Neeskens ile devam edebilir veya Neeskens'i kovup Rijkaard'ın yanına Tugay fln gelebilir. Açıkçası mantıklı bir hareket beklemiyorum yönetimden. Özellikle kendini uyanık sanan saf model Mehmet Helvacı varken ben bu yönetime artık güvenmiyorum.

Üst Alt