STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

Altı aydır amrabat transferi ugrasıyorsun , Üç aydır melo transferı uğrasıyorsun yapma hocam.:mad:

Ulan başka adam mi yok.

Kornerden gol yemeye bıkmadık arkadaş,fener maçında umarım Selçuk Şahin,Gökhan Gönül ön direkte arkaya aşırtıp Sow-Kuyt'tan gol yemeyiz,çalışın biraz korner savunması yetti ya.

Oyun anlayışımızı beğenmiyorum bu haftada ondan kaybettik bence topu rakip sahada olumlu kullanamıyoz daha çok kendi sahamızda paslaşıyoruz daha dikine paslaşmamız lazım selçuku hucumda fazla göremiyorum daha ileride top yapması lazım ilerde bulduğunu atan forvetimiz yok bu yüzden daha çok baskılı olmamız lazm ki bir kaçını atalım yoksa böyle gider bu iş

Kayserispor macindan itibaren 4 mac ust uste ayni kadroyla oynadik (Amrabat-Emre degisikligi disinda).

Takim dogal olarak ikinci yari yoruldu ve oyundan dustu,hoca'ya da hak veriyorum ama ilk 11'i oturtmak istiyor.

Engin Baytar geri dönüyor artık sanırsam bir itici güç olur bence takım için.

Bu takima o da bir fayda saglayamaz.

Çok kötü bir maç çıkarmadık esasında baktığında ilk yarı 2-0 bile bitermiş bazen olmayınca olmuyor. Bir de bazı şeyler kolay değil hak vermek lazım. Romanyadan kalkıp geldi çocuklar Mersin'e trafik inanılmaz sıkışık ama daha iyi olabilir elbette neyse artık.

Çok kötü bir maç çıkarmadık esasında baktığında ilk yarı 2-0 bile bitermiş bazen olmayınca olmuyor. Bir de bazı şeyler kolay değil hak vermek lazım. Romanyadan kalkıp geldi çocuklar Mersin'e trafik inanılmaz sıkışık ama daha iyi olabilir elbette neyse artık.

alakası yok o vuruşlarla zaten gol olması imkansız o vuruşların 2 0 yapamazdık

bu negativlik ne ya

lig de birinciyiz

cl liginde gruptan cikabiliriz

dünyanin sonu mu

bam li orta sahalari mi özlediniz:mad::mad:

canlari sagolsun

bu negativlik ne ya

lig de birinciyiz

cl liginde gruptan cikabiliriz

dünyanin sonu mu

bam li orta sahalari mi özlediniz:mad::mad:

canlari sagolsun

Türkiyede insanlar sonuçlara göre yaşıyor maalesef her takımın eksiklikleri var ama ben bu kadarını görmedim sow bizde olsa falan bunlara gerek yok hakatten.

Ynt: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

Iyi diyorsunuz hoş diyorsunuz da mersini de yeneceksin arkadaş. Çaba sarf etmeden olmuyor işte. Mersin gerçekten çok kötü bir takım. Bu beraberliği hazmedemiyorum.

LT18i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Neredesin reis :sad007:

290px-TomasUjfalusiAntalyaspor.JPG

Anasayfaya basinca 1-1i gordum aha fener gol yedi sandim. Megerse bizim macmis :(

ben geçen yılki galatasarayı istiyorum. bu yılki galatasarayın futbolundan gıdım zevk almadım almıyorum (puan kaybıyla alakası yok)

bu yılki oyunumuzun tek açıklaması var: YAN PAS GERİ PAS YAN PAS GERİ PAS

beyler kornerden ofsayt olurmu ? nobre korner kullanılırken bizim kalenin içindeymiş lan :D

duran toplardan cok gol yiyoruz

maalesef cözüm bulamadik:D

hertürlü gol atiyoruzda ama cok basit yiyoruz

Bir maçla cennetlik bir maçlada cehennemliğiz arkadaş.Skor odaklı taraftarız bunu kabul edelim.Benim anlamadığım şey neden taraftarlar her maçın galibiyetle bitmesin bekliyor? Futbol bu.3 sonuçlu değil mi?

Üst Alt