STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:11 | Mersin İ.Y 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 11 Kasım

kadromuz kaliteli değilmiş! cidden buna gülerim işte:)

İlerde iş bitirici adamımız hala yok.Umut-Burak ikilisi sezon başından bu yana 20ye yakın gol attı ama kapalı takımlara karşı ikisi de yetersiz oyuncular.Önümüzde 2 yol var ya devre arasında yaratıcı bi 2. forvet alıp 4-4-2'ye devam edeceğiz ya da 3'lü orta sahaya dönüp sistemi değiştireceğiz.

İlerde iş bitirici adamımız hala yok.Umut-Burak ikilisi sezon başından bu yana 20ye yakın gol attı ama kapalı takımlara karşı ikisi de yetersiz oyuncular.Önümüzde 2 yol var ya devre arasında yaratıcı bi 2. forvet alıp 4-4-2'ye devam edeceğiz ya da 3'lü orta sahaya dönüp sistemi değiştireceğiz.
kolayı var kapanana takımlara karşı elmnader umutla başlarsın bak ozaman deliniyor burağı hiç bir şekilde kapanan takımlara karşı oynatmıcaksın

umut elmander 2 lisi ile başlayıp puan kaybettimiz maç varmı burdaki herkese soruyorum ben yok diye hatırlıyorum sadece sanıırm bjk maçı 3-3 luk

Şu kapalı takımlara karşı oyunu açabilecek futbolcu tanımını kim çıkardı ise kızılcık sopası ile döverim.:) Benim bildiğim öyle kapalı takımları forvetler değil de orta saha da ki teknik adamlar açar,pozisyona sokar.Örneğin Diego,Renato A. gibi.(Messi,Ronaldo örneği vermeyin).Bu arada burdan bir futbolcu söyliyim.

Bu Porto da oynayan James Rodriquez çok kral topçu.

bugün hocanın yaptığı değişiklikler tekere çomak sokmaktan başka bi işe yaramadı. takım iyi oynuyordu. ama değişikler gelince resmen eksik oynadık.

puan kaybını değişikliklere bağlıyorum açıkçası.

özellikle yekta amrabat değişikliği ile topu tamamen mersine verdik.

aydının adını hiç duymadım.

Şu kapalı takımlara karşı oyunu açabilecek futbolcu tanımını kim çıkardı ise kızılcık sopası ile döverim.:) Benim bildiğim öyle kapalı takımları forvetler değil de orta saha da ki teknik adamlar açar,pozisyona sokar.Örneğin Diego,Renato A. gibi.(Messi,Ronaldo örneği vermeyin).Bu arada burdan bir futbolcu söyliyim.

Bu Porto da oynayan James Rodriquez çok kral topçu.

Onu bilmeyen yok ,biz alacagimiz futbolcu degil

James imkansiz yani

Bjk maçında o kdar kötüydüler ki 4 atarız diyordum ama rakipler bize daha farklı bilendiği için ve bugünde kötü oynadığımız için sinirim hala geçmedi.

daha bu lig çok su götürür puan kaybediyoruz ama lideriz devre arası sadece kreatif bir oyuncu almalıyız bu ronaldinho olmalı takımını bırakacağını açıkladı ne olurki yıllık 4 milyona gelir kat ve kat takıma para kazandırır her türlü oyunun kilitlendiği anda iki hareketle gider gol atar yada attırır. Ama sezon sonu Cris-baros-riera-ujfaluji-melodan kurtulmalıyız 5 tane yeni kaliteli oyuncular alınmalı

R10 nin yanina birde leblebi gibi gol atan oyuncu alacaksin devre arasinda, Soldado gibi mesela sezon basinda adi gecmisti (Burakin kacirdiklarinida atabilecek bi oyuncu Huntelaarda olabilir mesela) tamamdir... O zaman Avrupa Ligimi olur Sampiyonlar ligimi olur bilemem ama bayagi bi ilerleriz diye dusunuyorum...

Riera konusunda fifty - fifty yim ama zaten sezon sonu diye yazmisin... Sanki alistikca dahada iyi olacak gibi geliyor bana, arada soyle bi parliyor... Araba calisti calisacak yani, zorlamaya basladi... 30 undan sonra... Ama olduki sezon sonunda daha hala calismadi araba o zaman dedigin gibi sezon sonunda olabilir...

Bizim sorunumuz kanatlar devre arası mutlaka iki kanadada oyuncu alınması lazım.Tabi daha eksikler var ama en önemli sorun malesef burası.Defans ortasaha bi sekilde idare eder ama buralar olmayınca olmuyor.Cünkü ilerdeki oyuncularıda kullanamıyoruz.Artık piyango oynamaya gerek yok parayı basıp alıcaksın kafan rahat edicek.Emre,amrabat bu takıma yeterli degil.

rüyamda bu maç 1-1 bitiyodu.zaten bizle ilgili hislerim,rüyalarım genelde fesat oluyo hep.rüyama ,iç sesime tüküreyim:eek:

pozısyon vermeden gol yeme ozelıgımız devam edıyor boyle vasat takımları rahat gecmelıyız

2 direkten donen top gol olsaydi negatif yorum yapanlarin yarisindan cogu bambaska seyler soyluyor olacakti.. Sonuc olarak lideriz hala. Takimin basinda Fatih Terim oldugu surece canimizi skmak icin neden yok.

yok abi bende hep oluyo bu. geçen sene de oldu.22 nisan 2012 deki fener maçı için mesela... selçuk frikikten dakacak ama maçı kaybedicez gibi saçmasalak söylemler çıkıyo ağzımdan bi anda.

Herşeyin bi vakti saati olurmuş. Sizde bu anları söyleyen ve yaşayan birisisiniz o zaman renktaş. Ama bugün moralim gerçekten bozuldu ya. Takviye şart oldu devre arası.

Herşeyin bi vakti saati olurmuş. Sizde bu anları söyleyen ve yaşayan birisisiniz o zaman renktaş. Ama bugün moralim gerçekten bozuldu ya. Takviye şart oldu devre arası.

aslında herşey bizim elimizde. kendi bacağımıza kurşun sıkan biziz. ama bizim özel bi oyuncuya ihtiyacımız var.devre arası alınacak olan ofansif ama aynı zamanda yaratıcı olan bi oyuncu bizi rahat şampiyon yapar. tabi stoper,solbek+kanat forvet de lazım.

2 direkten donen top gol olsaydi negatif yorum yapanlarin yarisindan cogu bambaska seyler soyluyor olacakti.. Sonuc olarak lideriz hala. Takimin basinda Fatih Terim oldugu surece canimizi skmak icin neden yok.

Bugün gördüğüm en doğru yorum. Fakat imparator için aynı seyi söyleyemicem. Bugün Emre ve Hamit'in neredeyse macın 2/3 sini oynaması Aykut Kocaman'lıktan baska birsey değil. Semih'in oynamamasıda aynı sekilde. Tamam 1-2 hafta idmanlarda calısmadıda oynamadı anlarım ama bu cocuk 1 ay oynamayacak kadar ne yaptı anlam veremiyorum. Gecen sene Fatih hoca bu kadar inatcı değildi. Bu sene resmen zarar veriyor.

aslında herşey bizim elimizde. kendi bacağımıza kurşun sıkan biziz. ama bizim özel bi oyuncuya ihtiyacımız var.devre arası alınacak olan ofansif ama aynı zamanda yaratıcı olan bi oyuncu bizi rahat şampiyon yapar. tabi stoper,solbek+kanat forvet de lazım.

Geçen seneki takım oyunumuz bu sene kesinlikle yok. En son Süper Kupa'da fenere karşı çok iyiydik. Onda da cıvıttık ve Engin'i kaybettik. İnşallah herşey daha güzel olacak.

Fatih Hocam sana da bir çift laf; Semih dinlendi artık oynat Semihimizi.

Geçen seneki takım oyunumuz bu sene kesinlikle yok. En son Süper Kupa'da fenere karşı çok iyiydik. Onda da cıvıttık ve Engin'i kaybettik. İnşallah herşey daha güzel olacak.

6 haftalık bi süre var devre arasına.6 da 6 yaparsak çok çok iyi olur.devre arası transferlerle 2.yarı gelene gidene dakarız zaten.

Üst Alt