STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

Aralarından bir tek Sivas maçından çekiniyorum.Antep ölü top oynuyor o defansla kayseri maçı gibi olur skor.

Fener maçına gelince ezer geçeriz son iki sezonda olduğu gibi ama skoru kestirmek zor.

fenere karşı 2-3 sezondur evimizde kötü oynadıgımızı hiç ama hiç hatırlamıyorum ki sadece şanssızız skoru söylemek zor

Sergen Yalçın: Penaltı kesinlikle tekrarlanmalıydı.Uydurduktan bi

hakem bu Özgür Yankaya.GS son dklarda gol yemesin diye napıcağını

şaşırdı.

Sergen malına soruyorum: hakem gs gol yemesin istese penaltı verirmiydi? hakem mi kurtardı golü de bu lafı ediyorsun?

pozisyona dikkaat etmedim belki tekrarlanması lazımdı ama nasıl burada hakemi yanlı yaparsın?

Adam liderlik gitti üzülmüş bırakın adamları kendi haline onlara hak verin 1 gün kalamdılar liderlik kolduğunda liderliğe veda dediler

Adam liderlik gitti üzülmüş bırakın adamları kendi haline onlara hak verin 1 gün kalamdılar liderlik kolduğunda liderliğe veda dediler

bjk şuursuz bir futbol oynuyor, beşikdüzü spordan bile gol yerler, seri yakaladılar ama yenilgi serisi yakalarsalar şaşırmam.

ne ağlıyor be angutlar neymiş maçın tekrarı gerekiyormuş tam ezik bunlar yaww

her koyduğumuz maçtan sonra rakip hariç herkes ağlıyor :sad007:

Evet Melo gündemi yeterince meşgul etti gelelim bu gecenin özetine. Tamam ŞL çok önemli oyuncular fazla maça çıkıyor zaman zaman dinlendirilmeli ama biz Real yada Barca değiliz öyle bir maçla 11 de %50 rotasyona gidemeyiz. Ayrıca bu ligde başarı gelmesse ne ŞL olur nede Euro Lig. Bu gece işlerin buraya gelmesinin tek sorumlusu İmparator'dur ligde 9 puanı olan ve aynı zamanda en çok gol yiyen takıma karşı ilk yarıda şut bile çekemiyorsun. Yanlış oyuncu seçimleri ve ilerleyen dakkalarda 1-0 üzerine kurulu oyun planı ve oyuncu değişiklikleri ile gene yüreğimiz ağzımıza gelerek bir maç izledik. Önemli bir maçtan sonra ezip geçeriz diye düşündük ama olmadı Muslera formsuzmu maçlara kendini tam olarak veremiyormu anlamış değilim. Melo için söylenecek söz yok kaleye bu deli geçmesse izlemem penaltıyı dedim valla. :)

Cevap: STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor - Galatasaray | 19.00 | 24 Kasım

Bu rotasyon konusunda yazilanlara katilmiyorum.

Gecen sene cok daha agir bir mac temposu vardi, her hafta 2 mac oynaniyordu. Takimlar da cikip oynuyordu.

Bence bizim sorun oyuncular CL maclarinda yorulmasi falan degil.

Ciddi ciddi mac seciyorlar, lig maclari umurlarinda degil, bitse de gitsek havasindslar bircogu. Sadece bu mac icin soulemiyorum. Son 4-5 mactir boyle takim.

geçen ligin bütün takımları sıkışık maç oynuyordu şu anda durum farklı şl bizim lig, milli maçlar ve şimdide ziraat türkiye kupası açıkçası ben avrupa maçları olmasa gs ninde fbninde ligde daha iyi puan toplayacaklarını düşünüyorum

6-7 gol atabilecegimiz maç nerdeyse berabere bitiyordu o son dk peneltısı şikecilere olsa hakem kesin vermezdi penaltıyı bize nedense bazı düdükler cok kolay çalıyor.

Uzgunum ama bugun kötu oynadik. Basit. Kötuyduk. Ikinci yarnin baslarinda biraz ilerleme oldu ve golde gecikmedi tabiki. Ama genel olarak konusacaksak. Bu oyunla puan kayiplari kacinilmaz olur. Elazigspor gibi rakipler kendi sahalarinda bize karsi nasil oynayacaklarini cözmus, Önce Mersin simdide Elazig. Ara transferde de transfer sart. Orta saha ve defansa adam sart. Muslera'ya gelince, herkes(rakip takim taraftarlari) Caner iki mac ceza aldiysa Muslera'da alacak diyorlar! Ne alaka?

Bikere Muslera'ya yanlis kart gösterildi. Ikincisi ise Turkiye kupasi macinda cezali olucak sonraki lig macinda ise oynayacak :) Sevgilerle kalin :)

Elmander+Umut+Amrabat+Hakan Balta+Chris bu sene yalan oldular....

Üst Alt