STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

ben tahmin ediyordum bu maçın zor geçeceğini, avrupadan elenene kadar bu böyle. oyuncularımız avrupadaki maçlar gibi önem vermiyor lig maçlarına. umarım akılları başlarına gelinceye kadar çok geç olmaz.

Elmander+Umut+Amrabat+Hakan Balta+Chris bu sene yalan oldular....

Umut?

yazmasaydın bari gol krallığına koşuyor daha ne yapsın.Umut işte.Kaleye geçip penaltı mı kurtarsın?

Her futbolcunun bir yapabilitesi vardır.Umutun maximumu da bu. Bana göre çok bile

Cevap: STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-0 Galatasaray | Devre | 24 Kasım

bu sene son senesi olur heralde elmanderin ,bize boga gibi bir adam lazim 4-4-2 oynayacaksak burakin yanina . kanatlarada iki tane adam hizli pas yapan defansada en az 3 adam yine deli gibi para harcmak lazim gelicek adam gibi takim icin :(

bony wıldıred o dedıgın adam boga gıbı genc ve guclu

Belkide şampiyonluk getirecek 2 puan.

Fener haftaya kayseri deplasmanında.

Bu tarz galibiyetler takımı ateşler bu maç bizim arayıpta bulamadığımız lig motivasyonunu,kenetlenmeyi yaratabilir...

Bu galibiyet kesinlikle ligde bizim açımızdan bir dönüm noktası olabilir. Bir ateşleyici güç olabilir. Bazen böyle şeylere ihtiyaç vardır. Umarım uyuyan demeyelim ama sersemlemiş olan Aslan'ı tekrar diriltir o coşkuyu sağlar bundan sonra

Bu arada direk kırmızı kartın cezası 2 maç diyenler var. 1 maç diye biliyorum ? Disiplin kuruluna falanda sevk edilmeyecegine göre herhalde 1 maç degil mi musleranın cezası ?

Ben maç öncesi yazmıştım öyle fark filan beklemeyin 1-0 olsun bizim olsun .Şl dönüşü hiç bi takım rahat rahat kazanamaz , kazanmak önemli iyi yada kötü fark etmez

İşim çıktı maçı kaçırdım ama meğersem baya birşeyler olmuş. Manu maçındaki futbolu da eleştiren bir Galatasaraylı olarak yorumlardan okuduğum kadarıyla bu maçta da ilk yarıda silik bir futbol oynamışız. İkinci yarının başında saman alevi gibi parlayan bir Galatasaray, atılan bir gol kaçan bir kaç pozisyon var. Tam 1-0 maç biterken de gelen penaltı. Açıkcası beklediğim bir tablo (penaltı hariç). Beklentim ŞL maçı sonrasi lig maçı çetin olur psikolojisi değil, takım zaten kötü oynuyor bir maçta da düzelmesini beklemiyorum öngörüsüdür. Ciddi problemlerimiz var. Defansı artık geçtim, ortasaha ve özellikle hücum bölgesinde de dökülüyoruz. Oyuncularda kağıt üzerinde bireysel futbol zekası var ama takımın özellikle hücum hattında futbol zekası yerlerde sürünüyor. Bu saatten sonra bu gazla havayla düzelmez. Taktisyen birisi lazım. Duran topta ya da atak sırasında kimin nerede durması gerektiği, nasıl varyasyonlar yapılması gerektiği birisi tarafından oyunculara anlatılması antremanlarda tek tek uygulanması gerekiyor. Ceza yayı önünde resmen saçma sapan işler yapıyoruz.

Musleranin kac mac ceza alacagi cok konusulmus, tupcunun adamlari cesaretlendireceksiniz birsey degil.

Pozisyon geregi kirmizi kartta ceza 1 mactir, kesin ve net.

O da Balikesir macinda bitecek.

Canerle kiyaslayamazsiniz cunku o pozisyon geregi degil kufurden gordu karti.

İşim çıktı maçı kaçırdım ama meğersem baya birşeyler olmuş. Manu maçındaki futbolu da eleştiren bir Galatasaraylı olarak yorumlardan okuduğum kadarıyla bu maçta da ilk yarıda silik bir futbol oynamışız. İkinci yarının başında saman alevi gibi parlayan bir Galatasaray, atılan bir gol kaçan bir kaç pozisyon var. Tam 1-0 maç biterken de gelen penaltı. Açıkcası beklediğim bir tablo (penaltı hariç). Beklentim ŞL maçı sonrasi lig maçı çetin olur psikolojisi değil, takım zaten kötü oynuyor bir maçta da düzelmesini beklemiyorum öngörüsüdür. Ciddi problemlerimiz var. Defansı artık geçtim, ortasaha ve özellikle hücum bölgesinde de dökülüyoruz. Oyuncularda kağıt üzerinde bireysel futbol zekası var ama takımın özellikle hücum hattında futbol zekası yerlerde sürünüyor. Bu saatten sonra bu gazla havayla düzelmez. Taktisyen birisi lazım. Duran topta ya da atak sırasında kimin nerede durması gerektiği, nasıl varyasyonlar yapılması gerektiği birisi tarafından oyunculara anlatılması antremanlarda tek tek uygulanması gerekiyor. Ceza yayı önünde resmen saçma sapan işler yapıyoruz.

Bir cok taraftarın begenmedigi Burak'ın ayagına bakıyoruz hucumda malesef, cıksında bi yerlerden bi kosu yapsın gol atsın diye:(

[video=youtube;kV1DDPTd_y0]https://www.youtube.com/watch?v=kV1DDPTd_y0[/video]

399258_309581629148330_299805924_n.jpg

benim anlamadım şimdi gazetelerde haftanın 11inde meloyu kaleye mi koyarlar orta saha ya mı :)

Maç başlamadan herkes Fatih Terime saydırıyordu bu nasıl defans kurgusu diye gol yemeden tamamladı maçı :D

Fener bu elazığ'dan zor kurtardı kendini 1 puanla :D

herkese merhabalar.ilk mesajı galibiyet sonrası yazmak çok güzel.:) sanırım bütün renktaşlar melonun etkisinyle akşamdan kalma...:D

Ne maçtı lan ama,penaltı olunca yıkıldım resmen.Bide fb maçını haftaya falan zannediyodum muslera nında olmayacağını düşününce bayağı sinirlendim.

Ama melonun kurtarışı olumsuzlukları örttü.Allahına kurban be,,

Üst Alt