STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | 2.Y | 8 Aralık

Bak sen Fatih Terim'i hatasız olarak görebilirsin , dokunulmaz olarak görebilirsin

Ben hatalarını söylemeyi tercih ediyorum , kimse Galatasaray'da dokunulmaz değildir diyorum bu da benim tercihim ..Herkes senin gibi düşünmek zorunda değil

Ayrıca Fatih Hocaya kötü bir şey söylemedim söylemem , 4-4-2 de neden direttiğini ve cris konusunda neden bu kadar takıntılı olduğunu sorguladım

Zaten yanlış bir şey yazsam mod arkadaşlar müdahale ederdi değilmi ? O yüzden moderatörcülük oynamayı bırak , daha fazla ikili tartışmaya girip konuyu uzatmak istemiyorum

kimse dokunulmaz değil ama sen 20 yıllık adama taktik dersi verirsen orda dur derler cris konusunda da anlamamakta ısrarcısın anlaman için tekrar yazıyorum 25 MAÇTA İLK 11 DE BAŞLAMASI HALİNDE SÖZLEŞMESİ UZATILACAK :heyo:

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | 2.Y | 8 Aralık

kimse dokunulmaz değil ama sen 20 yıllık adama taktik dersi verirsen orda dur derler cris konusunda da anlamamakta ısrarcısın anlaman için tekrar yazıyorum 25 MAÇTA İLK 11 DE BAŞLAMASI HALİNDE SÖZLEŞMESİ UZATILACAK :heyo:

taktik dersi vermek ne alaka? Sen hiç yorum yapmıyor musun takım hakkında , atıyorum şu futbolcu oynasa daha iyi olur .. şu taktikte daha iyi oynuyoruz , bu taktikte oynayamıyoruz gibi ?

Bugün 100.defa yazacağım ama neyse ; ben diyorum ki takım 4-3-3 oynarken çok daha iyi oynuyor , zaten Fatih hocada bunu biliyor .. Maç zora girince hemen üçlü orta sahaya geçiyor

Fatih hoca kendi hatasını kabul ediyor ve sistemi değiştiriyor , biz hata yaptı diyince neden yanlış oluyor?

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor 1-3 Galatasaray | Maç Sonucu | 8 Aralık

ümit özat : Galatasarayın kulübesini bir anadolu kulübüne koysan direk şampiyon adayısın

197967_463434270368872_1504250199_n.jpg

beyaz tv de kadıköyde maç 3 - 0 olduğunda tribünler boşalmıştı dedi :D :D

İşten yeni geldim. Nasıl oynadık yahu biri anlatıversin hele. Özet izlemekle olmuyor.

Ilk yari kotu, ikinci yari akilli ve iyi oynadik. Ikinci yaridan cok memnunum, tek bir pozisyon verdik onu da Pedriel atamadi kotu vurdu.

Dikkat basın yine her zaman ki derbiden önce bizi övmeye favori gösterme çalışmalarına başlamış.

Aman her sene bu senaryo. Gerginlikten nemalanan bir fenerbahçe. Oyuna gelmeyelim

Cevap: STSL 12/13 H:15 | Sivasspor - Galatasaray | 19.00 | 8 Aralık

Maç başlamadan söylüyeyim.0-1 veya 0-2 skorlarıyla biter.Umut'un kesin golü var.Bu kadar benden.İyi maçlar diyeceğim ama , ağır zevksiz temposuz bir mac olacak.Defans hatası veya duran toptan gelecek gol.

Sadece umutu bilmişim :D ama içime doğmuştu Umut'un gol atacağı :)) Artık atması gerekiyordu ve attı

Maçın geniş özetini şimdi izledim. Yine kötü futbol yine kötü futbol. Hele ilk yarı dökülmüşüz.. Yıllardır fenerbahçeyi aykutu eleştiriyordum bu yüzden, oynamadan kazanıyorlar diye. Biz bu duruma düştük şimdi maalesef

Bu maç cok önemliydi çünkü şampiyonluk maçımızdı.sivas da kazandığımız her yıl biz şampiyon olmuşuz:D

Üst Alt