STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

ilk yari derbi karnesi 2 beraberlik 1 galibiyet daha ne olsun..

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | D.A | 23 Aralık

Şu takımda adam eksiltebilecek 1 kişi olmazmı birader

ben o yüzden bu yönetimin yatacak yeri yok diyorum.Şu an şu takıma istenilen hakedilen iki tane üst düzey yabancı alınsaydı en yakın rakibe en az 10 puan fark atmasaydık bende adam değilim.Ama bu durum kimsenin umrunda değil.Tepki olmayınca,yönlendiren olmayınce iş bilmez yönetim hata yapmaya devam ediyor.Yemin ederim şu takımdan Melo ve Selçuğu çıkar uzun periyotta tekrar dibe çökeriz.Herkez yok Selçuk formsuz yok melo kötü diyor.Asıl bu adamlar bizi şu an genel anlamda Büyük takım gibi oynamamızı sağlıyor.O güveni bu oyuncular veriyor.Bunlara zaman zaman kötü maç çıkartsalarda Hamitin ,Musleranın ve Eboenin kalitelerini ekleyebiliriz.

Şu şikecilere yapılan yatırım,bizim takıma yapılsa Galatasarayı kimse tutamaz.Çünkü bu takımın başarı odaklı potansiyeli diğer 3 takımın toplamına eşittir.

[h=5]Fatih Terim: Muslera kaybettiğimiz zaman, odama geliyor. Başı eğik bir şekilde. Bana kaybettiğimiz zaman kafasını kaldırıp suratıma bakmıyor. İkimzide susup birbirmize bakıyoruz sonra kucaklaşıyoruz. Söyleyin nereye gidebilir ? Nereye gönderebilirim onu ? O bizimle hiç bir yere gitmiyor .[/h]

Kapasitemizi tam olarak sahaya yansitmadan ligi lider bitirdik,Avrupadada tam gaz gidiyoruz,ve bu takim burda yerden yere vuruluyor,yaziklar olsun,

Bizim gördügümüz eksikleri Fatih hocada görmüstür,telegolcü genclik.

Son maçı alıp keyifli bir devre arası geçirecektik ama olmadı...Bugün hiç mazeretleri yoktu ama çok kötü oynadılar. Sanki bir an önce memleketlerine tatile gitme derdindelerdi...Oyuna girip maçı değiştirecek adamımız yok...Yekta yedek olacak oyuncu değil. Ya maça başlayacak yada hiç girmeyecek. Aydın sonradan girip binde bir katkı sağlayan bir oyuncu. Terim in Aydın konusundaki ısrarını anlayamıyorum...Ambrabat geldiğinden beri hiç katkı veremiyor. Hamitte öyle... Eboue ileri çıkmasa sağ kanadımız yok.

hücum hattina

huntelaar diego elia tipi topcular alsaydik:eek::eek:

geçen seneki takım hala elimizde eksik yok fazla ama geçen seneki mücadele nerede

Fatih Terim: Muslera kaybettiğimiz zaman, odama geliyor. Başı eğik bir şekilde. Bana kaybettiğimiz zaman kafasını kaldırıp suratıma bakmıyor. İkimzide susup birbirmize bakıyoruz sonra kucaklaşıyoruz. Söyleyin nereye gidebilir ? Nereye gönderebilirim onu ? O bizimle hiç bir yere gitmiyor .

Aynen yollamıyoruz sacma sapan onur falan konuşuluyor kaç gündür alacaksan musleranın yedegi olur ancak.

Eboue büyük ihtimal finale çıkacagından ilk 4 maçda sağ bekde Sabri reis oynayacak güvenim var. Sol Kanat lazım ama aynı zamanda bu kanat Sağ taraftada oynayabilmeli Stopere bence gerek yok dany şu maçda tek bir hata yaptı diye istemem Semihde yaptı bu maç aynısını mesela Dany bana göre toparlandı 10 numaramı dersiniz kanatmı forvetmi bilmem ama Bize lazım olan tek şey ARİF ERDEM

Kapasitemizi tam olarak sahaya yansitmadan ligi lider bitirdik,Avrupadada tam gaz gidiyoruz,ve bu takim burda yerden yere vuruluyor,yaziklar olsun,

Bizim gördügümüz eksikleri Fatih hocada görmüstür,telegolcü genclik.

abartmayalim

devre arasina girdik

simdi durum degerlendirmesi yapilacak

forum burasi renkdas

fikir alisverisi

Sonuçtan çok oyuna canım sıkıldı. Bu sezonun en kötü 2-3 oyunundan birini oynadık..

Geçen sene 37 puanla tamamlamışız ilk devreyi. Bu sene 33. Tabi bunda geçen sene sadece ligde bu sene şampiyonlar liginde oynamamızın da etkisi var.Devre arası bize iyi gelecektir.

2. yarı Fenerin ilk 4 maçından 3ü zayıf ekiplerle Bizim ilk 4 maçımız kasımpaşa bjk bursa antalya :)

Geçen sene 37 puanla tamamlamışız ilk devreyi. Bu sene 33. Tabi bunda geçen sene sadece ligde bu sene şampiyonlar liginde oynamamızın da etkisi var.Devre arası bize iyi gelecektir.

Geçen sene maçlar 2-3 gün ara ile oynanıyordu ve bizden başka hiç bir takımın kondisyonu bunu kaldıramadı. Fark burada bence.

Üst Alt