STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | Maç Sonucu | 23 Aralık

yenseydik sampiyonduk kesin bence 8 i kapatmazdik kolay kolay

Cevap: STSL 12/13 H:17 | Trabzonspor 0-0 Galatasaray | 2.Y | 23 Aralık

Ne, tam olarak anlamadim simdi?

Ne Hakem'i ya, su les oynadigmiz mac'ta bile hakem'e mi yönelecegiz yani, bu mudur?

Asil bu zihniyet bizi yari yolda birakiyor. hep sorumlu suclu baskasidir, hic biz degiliz. Sacma !

Kusura bakma ama bu benim fikrimdir, ben ilk olarak bizim oyunumuza bakarim. Hakem öyle yuh diyebilecegimiz birseyde yapmadi birde.

Takım çok kötü oynadı.Fatih Terim bu bu hataları yaptı falan yazıp,altınada hakemin rezil yönetiminden bahsetmek yasak mı.Bu iki olgu yan yana yazılamaz mı.Niye ben hakemden bahsederken ,aynı anda takımında rezilliklerinden ,kötü oyunundan ve yönetimin iş bilmezliğinden çok rahat bahsedebiliyorum.Artık şu mantıksızlıktan vazgeçin.

İlk yarıda tam 4 tane pozisyon var.2 si sarı kartlık birisinede kırmızı bile verilebilirdi.

Amrabatın net faule maruz kaldığı pozisyon(lar),

Umut ve Burağın net çekilmeleri.

Hamitin direk tabanla ayak bileğine basılması.

Şimdi sana hatta böyle düşünen tüm Galatasaraylı taraftarlara soruyorum.

Bana bir tane şu şerefsiz ligte diğer çekiştiğimiz rakiplerin hadi ilk yarıyı geçtim maçın tamamında bu kadar bariz pozisyonlarda haksızlıklara uğradıkları maçlarından bir tamesini gösterin...

Anlamadığınız nokta tabiki ufak tefek hatalar olur hakem görür görmez vs.Fakat ben bütün büyük takımların maçlarını izliyorum.Hiç bu kadar alehlerine bariz hatalar yapıldığını hatırlamaıyorum.Özellikle şikecilerin.

Ama bunlarda bizim oyuncularında ruhsuzlukları en büyük etken.Ulan karşı tarafta haksız olmalarına rağmen sahada resmen hakemin üzerine çullanan bir grup ,diğer tarafta bariz faulleri verilmemiş hırstan yoksun bir grup.Yahu şu ilk yarıdaki pozisyonlardan sonra bir adam hakeme nasıl itiraz etmez.nasıl tepki göstermez.Bakıyorum sahaya herkes birbirine laf söylüyor,tartışıyor ama hakeme bir Allahın kulu sen ne yapıyorsun diyemiyor.

Anlamsız bi sekilde kendi kendimizi baskı altına soktuk mactan önce Yok hoca burakla özel konusmus falan ne gerek var yinede fena oynamamısz bu sefer bitiricilikte sıkıntı olmus bu trabzonu yenmemiş lazımdı büyük resime baktıgımzda genel olarak takımımı basarılı buluyorum

Bazen Aziz Yıldırım'ı takdir etmiyor değilim. Şu Trabzon'un elinden şike ile şampiyonluk alarak fena etmemiş. Adamların şampiyonluğunu sanki biz çalmışız gibi otobüs taşlamalar, sahaya yanıcı madde atmalar. Şu Aziz bir de Beşiktaş'ın başına çorap örse de görseler hanyayı konyayı.

Bazen Aziz Yıldırım'ı takdir etmiyor değilim. Şu Trabzon'un elinden şike ile şampiyonluk alarak fena etmemiş. Adamların şampiyonluğunu sanki biz çalmışız gibi otobüs taşlamalar, sahaya yanıcı madde atmalar. Şu Aziz bir de Beşiktaş'ın başına çorap örse de görseler hanyayı konyayı.

Azizden pek farkınız yok sanırım.

Trabzonu yenmek güzel olurdu ama yinede devreyi lider kapattık.

Fatih Terim: Muslera kaybettiğimiz zaman, odama geliyor. Başı eğik bir şekilde. Bana kaybettiğimiz zaman kafasını kaldırıp suratıma bakmıyor. İkimzide susup birbirmize bakıyoruz sonra kucaklaşıyoruz. Söyleyin nereye gidebilir ? Nereye gönderebilirim onu ? O bizimle hiç bir yere gitmiyor .

Dusundumde bi an :sad007:

İlk yarı iyi oynadık yakaladığımız pozisyonları atamadık,2. Yarı puan farkının rahatlığıyla kötü oynadık.

ikinci devre 51 puanın 45ini almamızı istiyorum öyle yada böyle.

Uc hafta onca kalan sivas deplasmani fb icerde ve ts disarda maclariz var, ve size oyunamaden 7 puan verirz deselerdi hangimiz kabul etmezdik ? :ayatollah:

1-)Maçın başı Rieira, kendisini geçen Halil'e son çare faul yapıyor. Sarı kart gerekir hakem sadece faul verdi.

2-)Orta sahada topa hareketlenmek isteyen Burak formasından çekiliyor. Kesin faul ve belki de sarı kart ama karar 'devam'.

3-)Serkan Balcı ilk 10 dakika 3 faul yaptı. Devre sonuna kadar da Trabzon'un bütün faullerinde Serkan Balcı'yı görüyoruz. Verilenlerle beraber verilmeyenler de vardı bilhassa Amrabat ile girdiği ikili mücadeleler. Hakem hep seyirci kaldı. Maçı kartsız tamamlaması skandaldı.

4-)43.dakikada Umut ceza alanının hemen dışında Zokora tarafından formasından çekilip bıraklıyor. Hem faul ve yanında Zokora'ya mutlak sarı kart gerekir. Tam da Selçuk'un yeri. Karara Trabzonlular bile şaşırıyor; 'devam'.

5-)Burak Yılmaz 2 metre ofsaytta topu alıyor ama yardımcı sadece seyrediyor.

Bunlar ilk göze çarpanlar. Daha neler vardı maçta neler. Tamam tek taraflı değildi ama daha fazla mağdur olan taraf bizdik. Maçı berabere bitirmek için bu kadar çırpınan bir hakemle bu sonuç fena sayılmaz. Keyfinize bakın.

[video=youtube;WKF4feWrCDg]https://www.youtube.com/watch?v=WKF4feWrCDg[/video]

Sivas D

Fener İ

Trabzon D

7 puan.Bence Muhteşem.

Sivas D

Fener İ

Trabzon D

7 puan.Bence Muhteşem.

Kağıt üstünde deseler bana kabul ederdim ancak oyun kısmında ciddi sıkıntılar var,geçen sene ki kadar zevk vermiyor oynanan futbol resmen aynı takımlarla oynadığımız maçlara bakınca.

Umarım hoca da görüyordum ve gerekli önlemleri alır yoksa çekirge 1 zıtlar hikayesine dönebiliriz.

Kağıt üstünde deseler bana kabul ederdim ancak oyun kısmında ciddi sıkıntılar var,geçen sene ki kadar zevk vermiyor oynanan futbol resmen aynı takımlarla oynadığımız maçlara bakınca.

Umarım hoca da görüyordum ve gerekli önlemleri alır yoksa çekirge 1 zıtlar hikayesine dönebiliriz.

İnşallah.Kötüyken alıyoruz puanları.Bugünde kazanabilirdik Burak pas verse.

2-3 Transferle iş hallolur

Umut ve Burak gol anlaminda cok katki sagladilar. ama nedense gecen seneki Necati-Elmander ikilisinin verdigi tadi vermiyorlar oyun anlaminda. top önde durmuyor bir kere. verkac yok, kombinasyon yok, zar zor pozisyona giriyoruz. bir de Selcugun sürekli kankasini aramasi insani deli ediyor artik. isabetli atsa icim yanmayacak. göstere göstere atiyor resmen. su takima Kazimi bile koysan ciddi fark yaratir. önde teknik ve fizik kalitesi yüksek bir isim sart. artik oyun kurucu mu olur forvet mi olur Terimin bilecegi is. ama bu takim bana zevk vermiyor.

O kadar puan kaybı yaşadık ama lideriz ,iyi oyun kötü oyun farketmez sonuca gidiyoruz önemli . İkinci yarı kasımpaşa -bjk maçları önemli 6 puanla başlamak psikolojik olarak bizi rahatlatır , bu senede şampiyon olmamız lazım

Umut ve Burak gol anlaminda cok katki sagladilar. ama nedense gecen seneki Necati-Elmander ikilisinin verdigi tadi vermiyorlar oyun anlaminda. top önde durmuyor bir kere. verkac yok, kombinasyon yok, zar zor pozisyona giriyoruz. bir de Selcugun sürekli kankasini aramasi insani deli ediyor artik. isabetli atsa icim yanmayacak. göstere göstere atiyor resmen. su takima Kazimi bile koysan ciddi fark yaratir. önde teknik ve fizik kalitesi yüksek bir isim sart. artik oyun kurucu mu olur forvet mi olur Terimin bilecegi is. ama bu takim bana zevk vermiyor.

Elmander Necati ikilisi çok tutmuştu. tutmasının sebebide iki oyuncunun birbirini tamamlayan özellikleri. Burak Umut ikilisininde tutmasını bekliyordum. Fakat hala burağın artıya çeviremediği eksileri var. Bugün ilk yarıda kaleyi göreceğine umuta pası çıkarsaydı şuan çok farklı şeyler konuşuyor olurduk. Maçın rengi değişirdi. işin açıkcası Formda bir elmanderi kimseye değişmem. Uğur melekeninde söylediği gibi, geçen sezon Galatasaray 4-5-2 oynuyordu sanki. Elmander faktörü vardı. Ara transferde bir forvet alınmasını çok istiyorum. Demba ba seçenekler arasında ilk sırada..

Üst Alt