STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Cuma oynayacagiz sanirim. Fenerbahce oynamadan 3 puani cebe indirip onlari Bursa deplasmaninda strese sokmaliyiz.

Zaten Konyaspor´u evinde yenemyeceksen, sampiyonluk mampiyonluk, 4. yildiz filan deme

Bana göre bu macta Drogba dinlendirimeli, ilginc olay Zan, Balta filan nolucak, Fener macina bugün gibi cikarsak, büyükj faciah olabilir, sabri zaten herkesi iceri aliyor genel evi gibi.

_________________Muslera__________________

__Eboue______Semih____Chedjou______Dany_____

__________________Melo_________________

_______________Engin___Selcuk_____________

______Umut______________________Bruma______

___________________Burak______________________

Bence bu kadro Arena´da Konyaspor´a yetmeli.

Drogba´yi kestim cünkü kart sinirinda. Hakemler kart vermek icin herseyi yapar. Hem dinlensin biraz.

Sneijder´i kestim, cünkü arka arkaya sakatlanmadan oynayacak durumda olduguna inanmiyorum. Dinlensin.

Eboue ve Bruma´yi ilk 11´e aldim hem böylece :)

Valla hiç memleketim falan diye duygusal davranamayacağım çakıp geçelim :D Djalma-Gekas 2lisine dikkat etmek lazım. Kanatları hızlı oyunculardan kurulu Konyanın. Orta saha yaratıcı değil fazla defansif hataları yapar üstüne gidersek. Bekler sağlam değil

_________________Muslera__________________

__Eboue______Semih____Chedjou______Dany_____

__________________Melo_________________

_______________Engin___Selcuk_____________

______Umut______________________Bruma______

___________________Burak______________________

Bence bu kadro Arena´da Konyaspor´a yetmeli.

Drogba´yi kestim cünkü kart sinirinda. Hakemler kart vermek icin herseyi yapar. Hem dinlensin biraz.

Sneijder´i kestim, cünkü arka arkaya sakatlanmadan oynayacak durumda olduguna inanmiyorum. Dinlensin.

Eboue ve Bruma´yi ilk 11´e aldim hem böylece :)

Drogba kart sınırında ise kesinlikle oynamaması lazım.

Nando, Eboue, Semih, Chedjou, Dany, Ceyhun, Engin, Yekta, Amrabat, Bruma, Burak

Aykut, Gökhan, Hakan, Selçuk, Emre, Aydın, Umut

Oyuncuların birbirleriyle oynama alışkanlıkları, kart riski, sakatlık, Kopenhag maçı ve zaaflarımızı düşünürsek böyle bir 11 daha mantıklı.

Sabri haricinde defansı bozmamak lazım, Eboue'nin Kopenhag maçı öncesi form tutması gerek. Amrabat-Bruma kanatlarını bu maçta kullanmamız gerek diğer yandan. Melo, Sneijder, Drogba dinlendirilebilir, Ceyhun ve Emre de 11'de şans bulabilir diye düşünüyorum.

Şöyle bir şey bekliyorum,

Nando, Eboue, Semih, Chedjou, Dany, Ceyhun, Selçuk, Amrabat, Emre, Bruma, Burak

Üst Alt