STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:10 | Galatasaray 2-1 Torku Konyaspor | M.S. | 1 Kasım

Bu mactan sonra zor periyot baslıyor,Kopenhag deplasman Fener deplasman Sivas icerde Kasımpasa deplasman,mac mac düsünerek gitmeliyiz...

şampiyonlar ligi maçlarından önceki maçlar her zaman puan kaybına yakın maçlardır.

takım kopenhag maçını düşünmeden lige konsantre olmalı, artık puan kaybına tahammülümüz yok hemde fenerbahçe bursa deplasmanındayken.

normal şartlarda zorlanmadan en az 2 farkla kazanmamız lazım.

konya 4 deplasman maçında 1 beraberlik 3 malubiyet almış.

sneijder dinlendirilir muhtemelen, sakatlığıda var 2 zor maç var doğrusuda bu olur. öbür yandan muslera yerine ufuk oynasın pek fark etmez zaten her maç 2 gol yiyoruz.

..........Ufuk

eboue...semih..chedju..dany(riera)

Bruma...melo..selçuk...Burak

.......Umut..drogba

Drogba çok yüksek ihtimal dinlendirilecek,kart sınırı dolayısıyla.Rotasyonlu bir kadro ile çıkacaktır hoca,ama puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

konyanın savunma leş hele arena deplasmanında hata üstüne hata yapar biz klasik baskılı oyunumuzu oynar ve rahat galibiyet alırız

Giden erman kılıcı, kazımı, sakat baltayı, gökhanı bu kadar çok arayacağımı rüyamda görsem inanmazdım kepazeliğe bak :hang:

bu maça tetikçi bi hakem gönderebilirler dikkatli olmamız lazım.

kart sınırında olan adamlarımız kesinlikle oynatılmasın.

ayrıca kopenhag ve fener maçları öncesi drogba dinlendirilmeli diye düşünüyorum.

yerli bir sol bek lazım takım içinden hakan balta ne zaman iyileşecek acaba? yekta anadolu maçlarında sol bek oynayamazmı? gerekirse stoperler semih ile ceyhun olsun bu maç

kagit ustunda kolay gorunan maclarde hep sikinti yasamisiz konstantre olmak zor olur kayseri bile salamadilar bizimkiler az daha olan oluyordu.

Üst Alt