STSL 13/14 H:32 | Akhisar Bld. Spor 3-1 Fenerbahçe | M.S | 4 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Akhisar Bld. Spor 3-1 Fenerbahçe | M.S | 4 Mayıs

a6752stsllogo.png

akhisar.png
v.png
fenerbahce.png

manisa-19mayis.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 32. Hafta

Akhisar Belediyespor - Fenerbahçe

Manisa 19 Mayıs Stadyumu

4 Mayıs

19.00

Tahmini zor maç Fenerbahçe as kadroyla mı çıkacak?Gençlerden ya da fazla forma şansı bulamayanlardan oluşan bi kadroyla mı?

Akhisarın herhangi bir iddiası veya kümede kalma durumu da yok.

İddaa oynayacak olsam hiç karışmazdım bu maça. Her sonuca açık bi maç.

Benim korkum bunlar kalan maçlarda yenilir ve berabere kalırsa bizde 2'de 2 yapıp CL'ye kalır ve Kupa'yı da alırsak bizim yönetim ve taraftar ligi az puan farkla 2. bitirdik, CL'de 2.tur yaptık, kupayı aldık başarılıyız diyerek yine saçmalayabilir.

Lig sonunda

1.Fenerbahçe 69

2.Galatasaray 65

gibi bir tablo da olabilir çünkü.

Benim korkum bunlar kalan maçlarda yenilir ve berabere kalırsa bizde 2'de 2 yapıp CL'ye kalır ve Kupa'yı da alırsak bizim yönetim ve taraftar ligi az puan farkla 2. bitirdik, CL'de 2.tur yaptık, kupayı aldık başarılıyız diyerek yine saçmalayabilir.

Lig sonunda

1.Fenerbahçe 69

2.Galatasaray 65

gibi bir tablo da olabilir çünkü.

Aynı korku bendede var.Dahada kötüsü mancini yi başarılı sayıp önümüzdeki senede devam etmeleri olur.Ondan şu teneke kupayı almak sinir bozucu durumlara yol açabilir.

Ahaha yalnız Uefa ÇATIRDATIP bu sene bunlara EKSİ PUAN VEYA DÜŞÜRME CEZASINI KESİN DERSE ne gülerim.

Olmaz olmaz ama olursa bu sefer harbiden iç savaş çıkar bu ülke de herhalde. Sonuçta biz şampiyon olunca benzinlik falan yakan, kendileri olunca store yıkan adamlar bunlar.

Üst Alt