STSL 13/14 H:32 | Akhisar Bld. Spor 3-1 Fenerbahçe | M.S | 4 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Akhisar Bld. Spor 3-1 Fenerbahçe | M.S | 4 Mayıs

Hangi teknik direktör gelirse gelsin bunlar 5lige karsi hazirlik maci yapsa bile ideal 11birini oynatiyor. bu talimat aziz den mi geliyor acaba?

Aynı korku bendede var.Dahada kötüsü mancini yi başarılı sayıp önümüzdeki senede devam etmeleri olur.Ondan şu teneke kupayı almak sinir bozucu durumlara yol açabilir.

Boş ver biz kupayı alalım da sonrasını düşünürüz.

Ayrıca o kupayı sırf sene başında Fener'e Süper Kupa'da koyabilme ihtimalimiz için kazanmalarını bile istiyorum.

Benim korkum bunlar kalan maçlarda yenilir ve berabere kalırsa bizde 2'de 2 yapıp CL'ye kalır ve Kupa'yı da alırsak bizim yönetim ve taraftar ligi az puan farkla 2. bitirdik, CL'de 2.tur yaptık, kupayı aldık başarılıyız diyerek yine saçmalayabilir.

Lig sonunda

1.Fenerbahçe 69

2.Galatasaray 65

gibi bir tablo da olabilir çünkü.

İyi futbol oynamak başka başarı başka.

Bu dediklerin olursa başarılı sayılırız ancak takım umut vermiyor tabii...

fener küme düşme cezası alırsa bu sene biz şampiyonuz bizim kulüp başvurmuş bu sene tescil olmasın diye. neden oluruz çünkü şike yapan takımın ligde oynamaya hakkı yok 3 senedir aldığı tüm paralar filan geri iade olacak ünal başgan maçtan sonra 10 dakika sonra niye tebrik etti sanıyorsunuz :D öyle birşey olursa yüzyılın olayı olur ama ne dalga geçeriz :D

İyi futbol oynamak başka başarı başka.

Bu dediklerin olursa başarılı sayılırız ancak takım umut vermiyor tabii...

Ligde Fenerbahçe'nin ardında 2.olunan hiç bir sezon nazarımda başarılı değildir herhangi bir Avrupa Kupası kazanmadıkça.

Ayrıca 33 maçın 32'sini canlı izlemiş biri olarak lig başından beri 2-3 maç hariç oynadığımız oyun futbol bile değil.

Bu takım sadece 3-4 maçta iyi veya şampiyon gibi oynadı koca sezonda.

1. Çaykur Rizespor 1-1 (genelinde)

2. Eskişehirspor 3-0 (bütün maç)

3. Kopenhag 3-1 (75 dakika)

geri kalan maçlarda 6-0, 6-1'lik maçlar ve Juventus maçı da dahil oynayan futbol beni tatmin etmedi hiç bir şekilde.

Boş ver biz kupayı alalım da sonrasını düşünürüz.

Ayrıca o kupayı sırf sene başında Fener'e Süper Kupa'da koyabilme ihtimalimiz için kazanmalarını bile istiyorum.

Bende istiyorum almayıda.Yönetime hiç güvenim kalmadı.Mancinin önümüzdeki senede kalması demek şampiyonlugu riske atmak demek çünkü.Kesinlikle luce nin gelmesi lazım işimizin garanti olması için.

5 yedek var sahada. 3 tanesi oynasa bile yenilmeleri garantidir normalde. adamlar 15 kisilik kadrosuyla sampiyon oldu..

seneye bu kadro takviye yapmayacaklar fazla, 12-13 yabancilari var kiradakilerle birlikte

seneye biz adam gibi 4 transfer yaparsak silip süpürürüz ligi

Ligde Fenerbahçe'nin ardında 2.olunan hiç bir sezon nazarımda başarılı değildir herhangi bir Avrupa Kupası kazanmadıkça.

Ayrıca 33 maçın 32'sini canlı izlemiş biri olarak lig başından beri 2-3 maç hariç oynadığımız oyun futbol bile değil.

Bu takım sadece 3-4 maçta iyi veya şampiyon gibi oynadı koca sezonda.

1. Çaykur Rizespor 1-1 (genelinde)

2. Eskişehirspor 3-0 (bütün maç)

3. Kopenhag 3-1 (75 dakika)

geri kalan maçlarda 6-0, 6-1'lik maçlar ve Juventus maçı da dahil oynayan futbol beni tatmin etmedi hiç bir şekilde.

Ben de takım futbol oynamıyor diyorum zaten. :) Ama sadece sonuca bakarsak bence başarılı olurlar. Bakış açısı tabii sen 2.lik başarısızlık diyorsun.

5 yedek var sahada. 3 tanesi oynasa bile yenilmeleri garantidir normalde. adamlar 15 kisilik kadrosuyla sampiyon oldu..

seneye bu kadro takviye yapmayacaklar fazla, 12-13 yabancilari var kiradakilerle birlikte

15 puanı hakemlerle alırsan şampiyon olursun tabi.Artı son dakkada kac tane giden maçı çevirdiler bala.Ama bunların hiçbiri bizim salaklıgımızı gölgelemesin.bütün sene yatarsan böyle leş kadrolu elin malları şampiyon olur.Seneye 4.yıldız olayı oldugu için herkes varıgını yogunu ortaya koyacaktır zaten.

fener bu sene şampiyonluğu bize nazaran haketmiştir bizim oynadığımız topa göre adamlar döktürdü bu sene ha bu ligde olmaları adalet değil küme düşüp gelip şampiyon olsunlar tebrik ederim feneri

Yedek kadromuz vasat bile değil hiç bir şekilde.

Uufak detaylar çok önemli futbolda.

Ceyhun-Yekta gibi oyuncular 18 tamamlamak için bile yeterli yetenek veya zeka da değiller bu seviye için.

Yabancı oyuncuların da tartışılmaz isimler olması şart eğer 5 yabancın olacaksa saha da.

Bu takım yakın tarihinde 3 defa çok başarılı oldu lig-Avrupa çapında.

1. 1999-2000 Yabancılar: Taffarel(33)-Popescu(32)-Hagi(35)-Capone(27) LİG+TK+UEFA KUPASI

2. 2000-2001 Yabancılar: Taffarel(34)-Popescu(33)-Hagi (36)-Capone(28)-Jardel(28) SÜPER KUPA+ CL ÇEYREK FİNALİ

3. 2012-2013 Yabancılar: Muslera(26)-Eboue(29)-Melo(29)-Riera(31)-Sneijder(28)-Drogba(35) LİG+ CL ÇEYREK FİNAL+ TÜRKİYE SUPER KUPASI

Marcio, Amrabat,Dany gibi isimleri pek saymadım çünkü onların bu kalitede olmadığını düşünüyorum. Takım iyi diye nemalanan isimler bunlar.

Şimdi ise Telles'ler, Hajrovic'ler, Ontivero'lar resmen başarılı olan yakın geçmişimize ihanettir bu.

Bir takım bir anda damdan düşercesine gençleştirilmez. Planlı olacaksın. Riera'nın yerine koyduğun adam en az onun kadar verim verecek ki önce bir çaptan düşme. Sonra üzerine duruma göre Telles'i de al, o tutarsa zaten yaşlananın yerin monte eder ileride satarsın.

Bruma'yı mı aldın. Yavaş yavaş sok 11'e bir anda kurtarıcı olmasını beklersen kaybedersin.

15 puanı hakemlerle alırsan şampiyon olursun tabi.Artı son dakkada kac tane giden maçı çevirdiler bala.Ama bunların hiçbiri bizim salaklıgımızı gölgelemesin.bütün sene yatarsan böyle leş kadrolu elin malları şampiyon olur.Seneye 4.yıldız olayı oldugu için herkes varıgını yogunu ortaya koyacaktır zaten.

ne tesadüftür ki 2013 senesinde 4-5 tane deplasman galibiyetini arka arkaya son saniyede aldilar.. bizde her iki haftada bir puan kaybedince lig bitti, kayseri'ye falan yenilir olduk. antalya bursa kasimpasa gencler iyi yatti bunlara.

Üst Alt