STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Takıma tebrikler ama 2. kez bir maçı yarı da bırakıp izlemedim. 2-2 olunca sinirden evde kırmadığım şey kalmadı. Bu kadar ciddiyetsizlik saçmalama olmaz. özeti izledim 2. yarı maçı kayseri alabilirmiş net pozisyonları var.

Bu adamlar GS kalitesinde yabancılar değiller !!

-Chedjrou - Ağır birebir de "0"

-Dany -Hızlı duracağı yeri bilmeyen her an riskli işler müdürü!!

-Sabri - Kademe bilgisi olmayan topu bekleyen 1 gram kendini ilerletmeyen Eboue den 2 kalite aşağı da

1385326_608522175855679_441227836_n.jpg

bu mont nerede satılıyor bilen var mı?

gsstore sayfasında bulamadım

Ne yalan soyleyim ben dun takimi begenmedim.

Macta endiselenmedim kazanacagimiz belli oluyordu ama, kayseri gibi ligin son siralarindaki takima ozellikle ikinci yari verdigimiz pozisyonlar beni oldukca endiselendirdi.Yarin fenevle oynarken adamlar bu tip pozisyonlari kacirmazlar.

Yinede aslanlari tebrik ederim maci aldiklari icin.Ama su yavas oyunu duzeltmemiz lazim biraz daha isiran coskulu tempolu bi takim gormek istiyorum..Bide Brumayi hep kadroda gormek istiyorum ama malesef yabanci sinirlamasi...

Takıma tebrikler ama 2. kez bir maçı yarı da bırakıp izlemedim. 2-2 olunca sinirden evde kırmadığım şey kalmadı. Bu kadar ciddiyetsizlik saçmalama olmaz. özeti izledim 2. yarı maçı kayseri alabilirmiş net pozisyonları var.

Bu adamlar GS kalitesinde yabancılar değiller !!

-Chedjrou - Ağır birebir de "0"

-Dany -Hızlı duracağı yeri bilmeyen her an riskli işler müdürü!!

-Sabri - Kademe bilgisi olmayan topu bekleyen 1 gram kendini ilerletmeyen Eboue den 2 kalite aşağı da

Altı üstü bir maç hocam, evdeki eşşaları niye kiriyorsun? Kiracaksan kafayi duvarlara vur bi işe yarasın, eşşaların günahı ne?

Onun dişinda Chedjou dişindakine katiliyorum size, Sampiyonlar ligi dönüşü lig maçları devamlı zorludur, kötüde olsak yendiğimiz için mutluyum.

En büyük handikapimiz Kopenhag deplasmanindan sonra Kadiköye gideceğiz galiba, büyük sıkıntı.

Ömer Toprak ile Chedjou kıyaslanınca hem yabancı hem yüksek maliyet hem daha yavaş kalıyor keşke aynı rakamları Ömer için teklif etselerdi. Sabri zaten tribüne görnderilmeli ama amigo olarak. Kesinlikle orada takıma çok daha büyük katkısı olacaktır. Dany devre arasında satılmalı boşuna kontenjan dolduruyor. Aynı işi yapacak yerli çok.

fb-gantep 3-1 maç sonu

rıdvan dilmen" ilk önce fenerden başlayalım, müthiş oynadılar, mükemmel bir takım olmuş fener böyle giderse rahat şampiyon olurlar"

kayseri-gsaray 2-4 maç sonu

rıdvandilmen" ilk önce kayseriden başlayalım, çok kötü oynadılar böyle giderse düşmeye oynarlar, galatasarayda böyle kötü bir takımı buldumu yenmesi doğal"

başka söze gerek var mı:)

Frikik golünü bir daha izledim de, Ertugrul agir ama gercekten cok agir mallik yapmis. O topu tutamayani döverler lan :D

Onun tuttuğu topları da bizim Muslera zor tutardı ... Bence çok iyiydi Ertuğrul hele bir pozisyonda Burak vurdu tuttu Sno vurdu voleyi yine müdahale etti , peşine ofsayt oldu ama Snonun şutunu yine çeldi..Yedek kalecimiz olacaksa böyle olmalı...Son poziyonda Çolak yatırdı ama o kadar hızlı ki yine topu çıkardı... Bence ciddi ciddi düşünmek lazım yedek olarak..

fb-gantep 3-1 maç sonu

rıdvan dilmen" ilk önce fenerden başlayalım, müthiş oynadılar, mükemmel bir takım olmuş fener böyle giderse rahat şampiyon olurlar"

kayseri-gsaray 2-4 maç sonu

rıdvandilmen" ilk önce kayseriden başlayalım, çok kötü oynadılar böyle giderse düşmeye oynarlar, galatasarayda böyle kötü bir takımı buldumu yenmesi doğal"

başka söze gerek var mı:)

hadi kayseri iyi degildi tamam da. antep kayseriden de cok ama cok daha kötüydü. o gündeki antepi hele hele ilk yaridaki antep belki türkiye futbol tarihinin en kötü futbol oynayan takimi olarak tarihie gecmisdir benim gözümde.

hadi kayseri iyi degildi tamam da. antep kayseriden de cok ama cok daha kötüydü. o gündeki antepi hele hele ilk yaridaki antep belki türkiye futbol tarihinin en kötü futbol oynayan takimi olarak tarihie gecmisdir benim gözümde.

Kesinlikle katılıyorum bence de lig tarihinin en kötü oyunu olabilir.Hadi Kayseri'nin hızlı adamları vardı,biz de Avrupa'da çok çok kritik bir maçtan dönmüştük , 2 tane ciddi kontra yedik,zaten başka pozisyon olmadı.Peki Fener'in bu Antep karşısındaki oyununa ne demeli ?

2-1 iken Antep'in kaçırdığı goller ? Rezalet ben böyle bir şey görmedim.Hakan iyileşsin Bruma'yı oynatabilelim biz bunları Kadıköy'de 5'lik yaparız ciddiyim.

Hepsini geçtim takım kaptanı denen satılmış Şenol Can önce Alpere kaptırdı 1-0 oldu ardından sağda bomboşken topu taca atmadı Kuyta kaptırdı 2-0 oldu..Alenen manüple edilmiş maçın ciddi ciddi tartışmasını yapıyoruz ya en komiği o.. Kötü futbol falan az kalır defanstan çıkarılan her topu F5'Li futbolculara teslim edilmesi,Kecojevicin 2 kez Emenikenin önüne hatalı pas atması ,Cenk'in ceza sahasına arkadaşı gelmesine rağmen laobali biçimde kullanmadığı sol ayağıyla saçma sapan şut atması... Ve ben bunları sadece ilk yarıda gözlemledim sinirden maçı kapattım..

Ama bizim akıllı topçularımız zorla adamları maçın içinde tuttu..Yaptıkları tek atak şekli Melo kaptırır,Semih kaptırır,Selçuk kaptırır,Sabri kaptırır..Pozisyonlarını tek tek inceledim tümü bizim kaptırdığımız saçma sapan toplarla gelişen ani ataklar..

aynen adamları zorla maça dahil ettik. bizim takımda konsantrasyon sorunu var. biraz doymuş bi kadro.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt