STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gereksiz gol yeme sorunumuz kısmen çözülüp büyük oranda devam etse de.

hücumda organize ataklar geliştirdiğimizi görmek gözlerimi yaşartıyor...

Onun tuttuğu topları da bizim Muslera zor tutardı ... Bence çok iyiydi Ertuğrul hele bir pozisyonda Burak vurdu tuttu Sno vurdu voleyi yine müdahale etti , peşine ofsayt oldu ama Snonun şutunu yine çeldi..Yedek kalecimiz olacaksa böyle olmalı...Son poziyonda Çolak yatırdı ama o kadar hızlı ki yine topu çıkardı... Bence ciddi ciddi düşünmek lazım yedek olarak..

Fenerin topcusu. Fener bize hic bir topcusunu yar etmez.Ben de zaten Fener de topcu alma girisimine hic girmem aslinda. Bu adam sene sonuna kadar Kayseride ve ondan sonra geri dönecek. Adamlarin elindeki kaleciler ortalama olarak iyi ve üzeri. Volkan ayisi bir defa demisti Ertugrul cok büyük bir kaleci olabilir diye.

Maçı canlı izledim. Melo ve Burak mükemmel oynadılar. Yenilen goller konsantrasyon eksikliğinden oldu, penaltı pozisyonunun tekrarını izlemedim ama penaltı değil gibi geldi.omuz omuza pozisyondu.

10 maç yapsak kayseri gol atamazdı.Mahalle takımından farkları yoktu , ligden düşmeye adaylar

Kanat da Umut bindirmeleri akıllı kullanabilse çok farklı olurdu.Yabancı sınırından seçilen sağ kanat işlemedi.Brumanın oynamaması sıkıntı yarattı. Maç 0-2 olduktan sonra .5-6 atarız diyorduk.2 tane saçma sapan gol yedik.

2. gol de Dany adamı kaçırmasa veya kaçırdığı halde top ayağına çarptı girdi sanırım ;maçta çok iyiydi,bu hatası iyi oyununu gölgeledi.Burakla çok iyi anlaşıyorlar.Yabancı sınırı olmasa Mancini sürekli Danyden yana tercihini kullanır.

Bu kadroyu ilk kez canlı izledim. Melo duruşuyla soğuk kanlılığıyla kesiciliyle vazgeçilmezimizdir.

4-3-3 oynamaya başladığımızdan beri bu sistem Burak Ve Sneijdere çok yaradı.3 maçtır güzel oynuyorlar.Burak'ı çok beğendim.İyi top sakladı,sprintleri güzeldi.İlk golde Burak sayesinde geldi.

Sneijder fırsatçılığını konuşturdu.Gol atması çok çok iyi oldu.Tek sıkıntılı yanı maçta kendi kendine çok konuşuyor :D

Drogba çok iyiydi.Hava hakimiyeti olsun top saklaması olsun tam bir lider gibiydi.

Selçuk'a parantez açmak istiyorum.En çok savunanlardan biriydim ama .Gerçekten pas atarken yerli oyuncu seçiyor.Yabancılara karşı kıskançlığı oldugunu düşünüyorum.2. yarı daha iyi oynadı.

Not: Bir maçı canlı izlemek çok farklıymış.Eskiden de defalarca izledim ama.Taç çizgisine 1 metre uzaktaydım .Çok farklı görünüyor.Futbol oynamak o kadar kolay değilmiş.(Dany'in yaptığını bende yapardım diyordum da alakası yokmuş. :D:D)

Yabancı sınırı kalkarsa Bruma sağ açığa monte edildiği an bu kadro ligde hiçbir takıma yenilmez

Herkez olumsuz konusmus ama golleri yiynene kadar domine eden cok iyi oynayan bir takim gordum ben sahada.

bireysel hatalarimiz cok. kayserinin butun ataklari bireysel hattadan geldi.

Bu takim cok daha iyi olacak inanin. biraz daha zamana ihtiyac var.

Tek fark o mu? Emre Sneijder'in sag ayagiyla verdigi toplari bir versin sag ayagiyla. Benzer yapilari var ama tek fark beyin degil, maalesef.

Futbol beyinle oynanir. Bütün yaptigi hareketlerin planlamasi ordan geçiyor. Beyin farki büyük bir fark. Emrede beyin olsa sol ayagini Sneijder gibi kullanabilirdi. mesela ilk önce kafasini çaliştirip vücut geliştirmeyi akil etse!

Benim söylemek istedigim şudur aslinda. Türkiyedede Sneijderler çikar. Ama gerekli egitim verilmedigi için çikmiyor. Nasil Almanyada 3 milyon Türkün içinden Mesutlar Ilkaylar çikiyorsa heralde Türkiyede birileri çikabilirdi. Arda bile Atleticoya gittikten sonra parladi.

Öncelikle maça tutuk başladık ta ki sneıjderin golüne kadar wesley oradan vurdumu %90 gol olur sonra pres ve baskıyı biraz olsun görebildik chedjou nun gol atması sevindirici 2-0 dan sonra her zaman olduğu gibi rehavete kapıldık ve maç saçma sapan gollerle 2-2 oldu ayrıca bu maça görevlendirilmiş önümüzü kesmek için gelmiş cüneytinde işine geldi 2.yarıda emrenin oyuna girmesine şaşırdım sneıjderin sakat olduğunu öğrenince normaldi bu değişiklik burağın gol atması çok önemliydi 3-2 den sonra bu kadar saçma bir defans görmedim adam gibi defans yapacağımıza 3 e2 yakalandık bazı pozisyonlarda drogbanın frikik golü süperdi genel olarak galibiyet iyi ama oyun hala kötü...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maçı canlı izledim. Melo ve Burak mükemmel oynadılar. Yenilen goller konsantrasyon eksikliğinden oldu, penaltı pozisyonunun tekrarını izlemedim ama penaltı değil gibi geldi.omuz omuza pozisyondu.

10 maç yapsak kayseri gol atamazdı.Mahalle takımından farkları yoktu , ligden düşmeye adaylar

Kanat da Umut bindirmeleri akıllı kullanabilse çok farklı olurdu.Yabancı sınırından seçilen sağ kanat işlemedi.Brumanın oynamaması sıkıntı yarattı. Maç 0-2 olduktan sonra .5-6 atarız diyorduk.2 tane saçma sapan gol yedik.

2. gol de Dany adamı kaçırmasa veya kaçırdığı halde top ayağına çarptı girdi sanırım ;maçta çok iyiydi,bu hatası iyi oyununu gölgeledi.Burakla çok iyi anlaşıyorlar.Yabancı sınırı olmasa Mancini sürekli Danyden yana tercihini kullanır.

Bu kadroyu ilk kez canlı izledim. Melo duruşuyla soğuk kanlılığıyla kesiciliyle vazgeçilmezimizdir.

4-3-3 oynamaya başladığımızdan beri bu sistem Burak Ve Sneijdere çok yaradı.3 maçtır güzel oynuyorlar.Burak'ı çok beğendim.İyi top sakladı,sprintleri güzeldi.İlk golde Burak sayesinde geldi.

Sneijder fırsatçılığını konuşturdu.Gol atması çok çok iyi oldu.Tek sıkıntılı yanı maçta kendi kendine çok konuşuyor :D

Drogba çok iyiydi.Hava hakimiyeti olsun top saklaması olsun tam bir lider gibiydi.

Selçuk'a parantez açmak istiyorum.En çok savunanlardan biriydim ama .Gerçekten pas atarken yerli oyuncu seçiyor.Yabancılara karşı kıskançlığı oldugunu düşünüyorum.2. yarı daha iyi oynadı.

Not: Bir maçı canlı izlemek çok farklıymış.Eskiden de defalarca izledim ama.Taç çizgisine 1 metre uzaktaydım .Çok farklı görünüyor.Futbol oynamak o kadar kolay değilmiş.(Dany'in yaptığını bende yapardım diyordum da alakası yokmuş. :D:D)

Yabancı sınırı kalkarsa Bruma sağ açığa monte edildiği an bu kadro ligde hiçbir takıma yenilmez

Buraktan sonrasini okumadim

Maça çok hızlı başlamışız.Skoru da aldık istediğimiz dakikalarda lakin taraftarın geldiği ilk sene hoşa gelmeyen bir performans gösteren Chedjou'nun anlamsız hatalarının tavan yaptığı mücadele olarak gözüme çarptı.Ama Mancini'nin bizi çileden çıkartmadan önce ki ilk ve uzun süre akıllarda kalan önemli bir deplasman galibiyetiydi.
Ayrıca Selçuk İnan da eleştirildiği o sezonda oynamış olduğu en iyi maçlardan biri olarak hafızalara kazındı.

Maça çok hızlı başlamışız.Skoru da aldık istediğimiz dakikalarda lakin taraftarın geldiği ilk sene hoşa gelmeyen bir performans gösteren Chedjou'nun anlamsız hatalarının tavan yaptığı mücadele olarak gözüme çarptı.Ama Mancini'nin bizi çileden çıkartmadan önce ki ilk ve uzun süre akıllarda kalan önemli bir deplasman galibiyetiydi.
Ayrıca Selçuk İnan da eleştirildiği o sezonda oynamış olduğu en iyi maçlardan biri olarak hafızalara kazındı.

yav bende diyorum bugun ne ara mac oldu. niye hortlattin konuyu :asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt