STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

a6752stsllogo.png

galatasaray.png
c80ecv.png
trabzonspor.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 10.Hafta
Galatasaray - Trabzonspor
Türk Telekom Arena, İstanbul
22 Kasım
19.00

Çok rahat kazanırız. Trabzon'u çıplak gözle izledim Bosingwa dışında etkili bir oyuncuları yok. Zaten Bosingwa milli takıma seçildi uzun bir aradan sonra.

Ha bide bakalım hocamız bu hafta hangi kadro ile çıkacak geldiginden bu yana hep kadroyla oynadı.
Bu haftada sneijderi oynatmaz.

Sistem devam: 4-4-1-1 , Hamit ve Dzemaili'nin yerine Olcan & Bruma.

--------------------------------------------Muslera-------------------------------------------------
----Sabri-------------------Chedjou----------------Koray------------------Hakan----------------
------------------------------Melo--------------------Selcuk---------------------------------------
----------Olcan--------------------------Sneijder---------------------Bruma--------------------
--------------------------------------Umut Bulut------------------------------------------------

Sistem devam: 4-4-1-1 , Hamit ve Dzemaili'nin yerine Olcan & Bruma.

--------------------------------------------Muslera-------------------------------------------------
----Sabri-------------------Chedjou----------------Koray------------------Hakan----------------
------------------------------Melo--------------------Selcuk---------------------------------------
----------Olcan--------------------------Sneijder---------------------Bruma--------------------
--------------------------------------Umut Bulut------------------------------------------------

Güzel kadro ama hocanın su asamada Hamit'i kesecegine ihtimal vermiyorum. İyi top tutup, takıma liderlik yapıyor. Bence Hamit sakatlanmadıgı sürece her mac ilk 11'de olur ki olmalıda. Bruma yerine Hamit diyorum. Sağda Hamit, Solda Olcan..

Muslere

Sabri-----chedj-----Semih-----Balta

Hamit-----Melo-----Selcuk-----Xhemaili

Burak-----Umut

Albayrak'in cikaracagi kadro budur.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kaleci fatih Öztürk çok kötü performansi. Onurun olmamasi cok buyuk eksiklik. Galatasaray illaki gol bulur. Bu maçın skoru tahminimce 1-1 biter.

Üst Alt