STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

Zor maç yine prandelli kurtulur şansa bir türlü kazanırız.

Nando
Sabri şeşu Koray balta
Melo selçuk
Bruma Şino Olcan
Umut

Prandelli sistem olarak doğruyu buldu , eğer bu maçta Burak oynamazsa bu sezon ilk defa bol gollü galibiyet almış olacağız...

Hala tarıklı kanatlar yazılıyor o çocuk sabriden bile kötü kabul edin
hatta savunması kademe anlayışı veyselden bile kötü

anca orta sahada oynar o çocuk oynarsa
bek oynadığı her maç gol yeriz

89580f5025-22834.png

Benim kadrom böyle olurdu. Semih biraz daha kenarda otursun, Koray Günter'e sans verilmesi gerektigini düsünüyorum.

Selcuk, Yekta ve Hamit gibi veteran temposundaki adamlar oyunumuzu bozuyor. Furkan olmazsa Umut Gündogan'i deneyelim.

Kanatlarimiz 65'ten sonra yorulabilir, fazla forma sansi bulmayan kanat oyuncularina sans verilebilir (Pandev-Dzemaili hamlesi de gelebilir)

Ama Prandelli yine en dandik kadrosunu sahaya sürer.

89580f5025-22834.png

Benim kadrom böyle olurdu. Semih biraz daha kenarda otursun, Koray Günter'e sans verilmesi gerektigini düsünüyorum.

Selcuk, Yekta ve Hamit gibi veteran temposundaki adamlar oyunumuzu bozuyor. Furkan olmazsa Umut Gündogan'i deneyelim.

Kanatlarimiz 65'ten sonra yorulabilir, fazla forma sansi bulmayan kanat oyuncularina sans verilebilir (Pandev-Dzemaili hamlesi de gelebilir)

Böyle kadro kurarsan olmaz bir şey eskiye döneriz...Ne Bruma ne Olcan ortasahalaşabilen oyuncular değil...Kanatlarda Hamit-Dzemaili olunca takımın orta sahası çok kuvvetli oluyor...

Taraftarın dikkat etmesi gerekir aslında,Prandelli 4-4-1-1 e geçince takım Dortmund ve Karabük maçlarında pozisyon vermedi...Dortmund maçında sıçan Semih olmayınca dün pozisyon vermedik ve bence Muslera'nın hatası ile gol yedik...Hem Olcan hem de Bruma olunca bu sistem işlemez.

Şu an bir ilerleme kaydettik,yapılması gerekenler şimdilik Hakan-Tarık ve Burak-Umut değişikliklerini yapmak...Zamanla üstüne koyarak devam ederiz bence...

89580f5025-22834.png

süper kadro
ama selcuk hamit burak kesik yemez
ayaklanma cikar floryada

Koray chedjou ikilisi bozulmamalı
burak kesinlikle oynatılmamalı umut oynamalı ama bu adam bişey yapacak olsa gider sneijderi keser

Böyle kadro kurarsan olmaz bir şey eskiye döneriz...Ne Bruma ne Olcan ortasahalaşabilen oyuncular değil...Kanatlarda Hamit-Dzemaili olunca takımın orta sahası çok kuvvetli oluyor...

Taraftarın dikkat etmesi gerekir aslında,Prandelli 4-4-1-1 e geçince takım Dortmund ve Karabük maçlarında pozisyon vermedi...Dortmund maçında sıçan Semih olmayınca dün pozisyon vermedik ve bence Muslera'nın hatası ile gol yedik...Hem Olcan hem de Bruma olunca bu sistem işlemez.

Şu an bir ilerleme kaydettik,yapılması gerekenler şimdilik Hakan-Tarık ve Burak-Umut değişikliklerini yapmak...Zamanla üstüne koyarak devam ederiz bence...

Orta saha kuvvetli ama agir olunca ne kazaniyorum ben acaba? Hakan Balta ve Sabri daha adam gibi 5 mac yapmadan tek basina dün iki koridoru savundu. Hamit hic yardim etmedi, Dzemaili zaten o pozisyonun oyuncusu degil. Galatasaray bu sebeple iki kanadi kirik oynadi 90 dakika boyunca. Kenardan gelen tek hamle de forveti Burak beceriksizinin yanina Umut'u alarak ikilemek oldu. Karabükspor'un neden ligin dibinde oldugunu cok net gördük, acayip zayif bir takim ve o takimin kanatlari Ahmet Ilhan ve Traore dün yoktu. Buna ragmen etkili oldular. Özellikle Hakan Balta 70'ten sonra iyice bitti tükendi, ayakta kalamaz oldu. Yardim edebilecek ve Karabük beklerini zorlayacak bir kanat oyuncusunu sahaya sürmek aklina gelmedi Sinyor'un. Karabükspor az becerikli olsa son dakikalarda kesinlikle gol bulurdu.

Hamit ve Dzemaili ile kanatlardan 0 verim gösterdik, Hakan zaten savunma yapan bir oyuncu, Sneijder'in tek paslasmasi ikinci yarida Sabri ile oldu. Sen Sneijder'in sagina ve soluna adam koymazsan bu adam kiminle sahada pas yapacak ki? Özellikle Hamit sahanin en kötüsüydü. Ne gol atar, ne asist yapar, ne savunma yapar, bu adam ne yapar ? Bir tane organize atak gelistiremedik mac boyunca, Karabükspor'un hatalarindan ötürü Burak efendi 3 pozisyon, Dzemaili de 1 pozisyon olmak üzere toplam 4 pozisyonu harcadik.

Iki haftadir takimi ayni oyuncular kurtariyor, bu isimler Chedjou ve Umut. Prandelli'nin bu sacma oyuncu tercihleri bize bir gün pahaliya patlayacak ama hangi gün?

Tarik Camdal'in bu kadroda kesinlikle yeri yoktur. Ben böyle vasat bir bek daha görmedim vallahi. Cok kolay calim yiyor ve nerede duracagini bilmiyor. Hakan ve Sabri en azindan topa basiyor ve bazi pozisyonlarda tecrübesiyle tehlikeyi önlüyor ama bu Tarik her yönüyle rezil.

Koray biraz daha sık forma şansı bulsa Semih'i kulübeye gönderebilir. İyi de olur. Selçuk ve Burak'ı da kesecek birileri çıksa keşke. Ama o işin içinde menajerlerine ödenen maç başı tarzı bir skandal var galiba.

Üst Alt