STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

yonetim kotu t.direktor kotu kadro kotu mali yapi kotu nasil ustesinden gelecegiz bunlarin bilmiyorum prandelli gitse bosta t. direktor kim var yonetim acilen takima el atmasi gerekiyor selcuk burak kimseye acimadan ceza vermeli kadro disi birakmali formayi adaletli dagitacak hoca bir an once bulunmali yeter artik yeter

yonetim kotu t.direktor kotu kadro kotu mali yapi kotu nasil ustesinden gelecegiz bunlarin bilmiyorum prandelli gitse bosta t. direktor kim var yonetim acilen takima el atmasi gerekiyor selcuk burak kimseye acimadan ceza vermeli kadro disi birakmali formayi adaletli dagitacak hoca bir an once bulunmali yeter artik yeter
Dortmundun beş yıl önce yaptığı gibi alt yapı ve yetenekli sabit futbolcular ile Bryma,Sneijder Muslera ve Melo yanına Birhan,Semih,Emre Can, Sinan Gümüş vs ve biraz sabredeceğiz td olarakta yerli olmalı mesrla Ersun olurdu gitti Ertuğrul olabilir yada bakacağız artık birilerine

Aysal kek kabının içine girip fotoğraf çektirdi, kaçtı gitti
Kulübün kasası tam takır, paran yoksa prandelli gidip bilmem kim gelse nolur
2-3 oyuncu var adam akıllı, onlarda ocakta satılır artık baltayla, yektayla, sabriyle idare ederiz

-------------Sinan------------
Tarık---Chedjou--Semih---Hakan
--------Melo---Dzemaili---------
---Olcan---Sneijder---Bruma----
------------Umut---------------
artık bu kadroyu kullanmak lazım, Burak-Selçuk çok formsuz ve kötüler bunların yerine Umut ve Dzemaili gibi hiç değilse mücadele eden ve fizik olarak güçlü oyuncular olmalı,Muslera sezona iyi başlamısına rağmen çok fazla ve kolay goller yedi artık o da 1-2 maç dinlendirilmeli,Sabri fizik olarak çok kötü bu yüzden yatırım yapılmış ve Sabriden daha iyi olan Tarık olmalı.Ve bu kanatsız yada çakma kanatlı oynanan kör sistemler yerine gerçek yeri kanat olan hızlı oyuncular olmalı(Bruma-Olcan-Sinan)

Prandelli'nin gitmesi birseyi degistirmeyecek. Misal Trabzon gibi potansiyelli bir kadro olur, gelir taktik bilgisi yüksek bir hoca, toparlar takımı.

Bizim ilk 18'e bakınca en kral hocada gelse göze hos gelen futbol oynayacak bir takım hayal edemiyorum. Neden derseniz ?

Defans asırı zayıf. Ortasaha direncsiz, buna Melo'da dahil. Santraforlar en bktan savunmacılar tarafından kolayca yutulan oyuncular. Kanatlar ise fizik acıdan yıpranmıs durumda. Ha hocada cok kötü bir taktisyen tabi..

Hoca gitmeli ama bu takımda artık güclü bir revizyona girmeli. Tabi bu revizyonu hangi para ile yapacagız diyebilirsiniz, zaten sıkıntıda orda. Aysal öyle bir kadro ve borc bıraktı ki neresinden tutarsan tut ortaya bir bk cıkmıyor.

Bakıyorumda halâ o gitsin bu gelsin deyip kadro yapan arkadaşlar var.Kardeşim ülke futbolu ile birlikte Galatasarayıda bitirdiler,hala uyuyorsunuz.Takım dibe vurmuş.Federasyon resmen şike yapıyor.Daha da beter olmaları dileğiyle!..

Allahtan düğündeydim de yine kabız olmadım bizim "maçı" seyrederek.

Okuduklarıma bakınca bizimkiler yine yapmış yapacaklarını. Geçenlerde de demiştim radikal kararlar almadıkça bu takımdan ne yazık ki bir bok olmaz.

I am the one who knocks!

Öyle belliydi ki zaten böyle bir skorun olacagi. Ilk 15 dakika maca iyi baslayip sonradan batirdik. Selcuk ve Burak yetmezmis gibi Emre ve Yekta ikilisi de oynayinca evlere senlik bir kadro oldu.

Yekta 3 pas yapmaktan aciz, Emre ayakta kalmaktan aciz, Selcuk ve Burak'i anlatmaya gerek yok zaten. Olcan'in da 2 net gol pozisyonunu harcamasindan sonra tükendik bittik.

Trabzonspor 75 dakika tek kale oynadi.

Öyle belliydi ki zaten böyle bir skorun olacagi. Ilk 15 dakika maca iyi baslayip sonradan batirdik. Selcuk ve Burak yetmezmis gibi Emre ve Yekta ikilisi de oynayinca evlere senlik bir kadro oldu.

Yekta 3 pas yapmaktan aciz, Emre ayakta kalmaktan aciz, Selcuk ve Burak'i anlatmaya gerek yok zaten. Olcan'in da 2 net gol pozisyonunu harcamasindan sonra tükendik bittik.

Trabzonspor 75 dakika tek kale oynadi.

Nerde garip adamlar varsa bizi bulur zaten ya. Daha bir defa bile ideal 11'i cikarmadi adam. Hadi onu da gectim bari Burak ve Selcuku kes, yeni birseyler dene. Görüyorsun bu adamlar ile olmuyor.

Bir de su garip sadece 3 yabanci ile sahaya cikma takintisi var ya son zamanlarda. Deli oluyorum vallah.

Nerde garip adamlar varsa bizi bulur zaten ya. Daha bir defa bile ideal 11'i cikarmadi adam. Hadi onu da gectim bari Burak ve Selcuku kes, yeni birseyler dene. Görüyorsun bu adamlar ile olmuyor.

Bir de su garip sadece 3 yabanci ile sahaya cikma takintisi var ya son zamanlarda. Deli oluyorum vallah.

Muslera
Sabri Chedjou Koray Hakan
Melo Furkan
Bruma Sneijder Olcan
Umut

Adam gibi hocamiz olsa Sabri ve Hakan'dan maksimum verim alirdik, Olcan fazla kilolarindan kurtulurdu ama nerede?

Bu kadroya bir adet adam gibi teknik direktör ve vasat üstü bir forvet gerekiyor. Baska hicbirseye gerek yok.

Sürekli ayni adamlari oynatip duruyor, Hamit olmuyorsa Yekta, ara sira Emre Colak oynuyor, Dzemaili haftaya yine oynar.. Selcuk-Burak hep sahada zaten!

Böyle dandik bir hoca olur mu ya? Madem olmuyor dene o zaman Furkan Özcal'i, yedekten Gündogan ve Sinan Gümüs'ü oyuna sok.. Ama nerde..

Ligin acik ara en dandik teknik direktörü bizde.

Kötü oyunu bekliyordum zatende bu kadar kötüsünü beklemzdim. Artık bize 3-4 çekmeyeni döverler o kadar kötüyüz. Ama beni asıl üzen vizyonumuzu, geleceğimizi kaybetmemizdir malesef. Bu kulübün
Ne bugünü nede yarını parlak görünmüyor.
Takım içinde ciddi sorunlar var ve bu problem bu yıldız bozmalarının bazıları gönderilmeden çözülmez. Yada bunları yedek bırakacak bir hoca lazım. Aslında elimizde potansiyelli çok iyi gençlerde var. Ama bunları oynatacak bir hoca yok. Sürekli aynı ihtiyarlarda ısrar eden, taktikten anlamayan vizyonsuz bir hocayla hiçbirşey olmaz. Dahada kötüsü, yönetimimiz bu kötü geleceğin ve kötü oyunun farkında bile değil. Bu takımın sneijder ve chedjudan başka hiçbir ofansif gücü yok ve üstelikte ligin ve avrupanın en çok gol yiyen takımlarından biriyiz. Yani elde tutulur hiçbirşey yok

Bu sene umarım Trabzon şampiyon olur. Ersun Yanal'ın başarılı olmasını ve Fatih Terim'i piyasadan ebediyen silmesini istiyorum. Aldığı parayı zerre hak etmeyen bir çapulcu sürüsüne verecek bir kuruşum bile yok bundan sonra. Ne maddi ne manevi.

Üst Alt