STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Beşiktaş J.K | M.S | 22 Mart

beşiktaşın galibiyet şansı bizden fazla kadıköyde. kazanmalarını da isterim feneri indirirsek beşiktaş bir şekilde kendi eliyle bize verir gibi geliyor

Beşiktaş alsın. Zaten iki kulvarı bir arada götüremezler. Onlar için Avrupa Ligi daha önemli bence. Fb kaybederse bu sezon onlar için tam anlamıyla biter. Hem stres de yaşamayız 4. yıldızı kaptırdık diye. Biz şampiyon olamıyorsak bile Fb olacağına Bjk olsun.

Neyse çok uzattım. Tinerciler alsın :D

Bizim Paşa'yı yendiğimizi düşünürsek, haftaya oynanacak derbi öncesi puan durumu:

Galatasaray 55
Beşiktaş 54
Fener 50

Fener kazanırsa; BJK yara alır ve lider kalırız.

Berabere biterse; hem BJk yara alır hem büyük ihtimal lider kalırız hem de Fener iki takımdan da 4 puan geriye düşünce kopma noktasına gelir.

Beşiktaş alırsa; Fener kopar ve BJk ile başbaşa kalırız ki ben BJK'yi her şartta başbaşa kaldığımızda geçeceğimizi düşünüyorum. Üstelik içerde bir maçımız var onlarla.

Yani Fener yenilir ve biz Paşa'yı yenersek bambaşka bir tabloyla karşı kaşıya kalırız derbi öncesi.

Sonuna kadar heyecan devam edecek gibi görünüyor. Futbolun baronlari bundan daha iyi bir lig düsünemezdi.

Bizim ne olursa olsun kazanmamiz lazim haftaya, Besiktas'in da en az 1 puan almasi lazim.

Tabi biz hepimiz böyle istiyoruz ama olacak olan FB alir, Kasimpasa yenilmez..

Pasa'yi yenersek bu mac bizim icin cok keyifli olur. Cünkü her sonuctan bir sekilde karli cikariz.
Ama asil mac bizim Kasimpasa maci. O mactan korkuyorum

Beşiktaş kazansın. Sadece Beşiktaş ile yarışalım.

Fenerbahçe yenilirse 7 puan fark olacak, havlu atarlar.

Bizim ise daha Beşiktaş ile maçımız var.

Ama o maça kadar puan kaybedecekler illa ki.

Üst Alt